Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akademisyen Maaşları

kami

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

türkiyede o kadar acayip büyük bir adam olmana gerek yok alanında tanınan biri olsan, üniversitelerle biraz iş yapmış olsan, özel üniversiteler seve seve seçmeli ders açtırır. ayrıca da çok zorlama öğrencileri iyi not ver derler sdf babam verdi ders ordan biliyorum. iyidir ama babam alanında bir numara türkiyede sdf

bounda mı verdi?
Sosyal ağlarda paylaş

anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi açarak sınırsız para şifresi yazmış. it ihalelerinde falan bizzat onların it takımından birileri ile görüşmüşliğümüz vardı, adamlar 'ya yenisini alalım en pahalısını alalım para sorun değil yeter ki sorun çıkarmasın' modundaydı dandik dandiik uygulamalara bile. inanırım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

türkiyede o kadar acayip büyük bir adam olmana gerek yok alanında tanınan biri olsan, üniversitelerle biraz iş yapmış olsan, özel üniversiteler seve seve seçmeli ders açtırır. ayrıca da çok zorlama öğrencileri iyi not ver derler sdf babam verdi ders ordan biliyorum. iyidir ama babam alanında bir numara türkiyede sdf

toyota gibi?
Sosyal ağlarda paylaş

Meov said:

Ardeth said:

toyota gibi?

yok yav o kadar da değil bildiğin baba yani işini iyi yapıyo ama sdf
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

düşündüm de.. iyi ki beni akademisyen diye almamışlar ya, önümün daha açık olduğunu hissediyorum :P hoş bunu 2 sene önce de biliyordum ama içimde uhdeydi keşke asistan olsam diyordum

gelecekte yapmak istediklerimi asistan maaşıyla yapamazmışım

2 senedir ne yapıyorsun, programlama falan mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

BabacumMostors said:

düşündüm de.. iyi ki beni akademisyen diye almamışlar ya, önümün daha açık olduğunu hissediyorum :P hoş bunu 2 sene önce de biliyordum ama içimde uhdeydi keşke asistan olsam diyordum

gelecekte yapmak istediklerimi asistan maaşıyla yapamazmışım

2 senedir ne yapıyorsun, programlama falan mı ?

1 yıldır beyaz yakayım, ondan önce porje bazlı danışmanlık iş aldım, bürokratik/kağıt işleri daha çok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...