Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hagi nin heykeli neden dikilmez

fenn

Öne çıkan mesajlar

dusuncelihayvan said:

hagi neyi hak etti ya kaç yıl emeği geçti galatasaray'a tamam iyi futbolcu da fayda olarak bir alex değil hakikaten adam kaç sezondur oynuyor bırak da dikilsin. Onu dik bunu dik ortalık heykelden geçilmez.

Şakamasının nesin FB'liyim şahsen Alex'i Hagi ile kıyaslamam bile. Hagi bu lige gelmiş en iyi oyunculardan bile 2 kat falan daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Mümkünse kişiler aktif olarak yaptıkları işlerden emekli olmadan veya bırakmadan önce heykelleri dikilmesin. Yıllar sonra eğer gerçekten yaptıkları işler hala anımsanıyor ve özleniyorsa, kişi başardıklarıyla bir fark yaratmışsa kendi alanında o zaman yap elbette istediğin yere.

Birde heykel diyince, futbol ile alakasız ama budur benim için.

http://farm4.static.flickr.com/3137/2941622019_92593d2e79.jpg

Edit: imzamada yıllar sonra dikkat ettim gülümsetti sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Aktif olarak oynuyorken heykelini dikmek abzürd geliyor biraz bana ama. Hagi istemezdi muhtemelen heykelinin dikilmesini filan. Tempra kullanan adamdı, mütevaziydi..

o rumen çingenliğinden geliyor. Constanta'da 1 tane 4 yıldızlı, poiana braşov'da 4 yıldızlı. Emin olmamakla birlikte bükreş'te de bir tane oteli olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Parasını nasıl değerlendirdiği bizi bağlamaz ama o da keşke GG kadar efendi olabilseydi

Bu heykel olayında karar mekanizması sadece taraftardır ve 8-10 sene bu kulüpte sportif başarı yanında harika bir insan örneği de oluşturdu Alex
Bence Hagi'den ve pekçoklarından bu noktada ayrılıyor, adam beyefendi-profesyonel-iyi kalpli adam gibi adam sözün kısası
Sosyal ağlarda paylaş

Hagi haksızlığıa gelemezdi kolay kolay ve ben haksızlık yaptığını da pek hatırlamam. Alex efendi olabilir, ama kendini defalarca yere attığını biliyoruz ceza yayı etrafında. Bu taktik eskiden çok tutuyordu, sonra yememeye başladı hakemler. Ben de severim Alex'i, ama biri çok efendiydi öbürü bilmem neydi olmuyor. Hagi'nin profesyonelliğine de hiç laf etmesek, aşağıda güzel yazılmış zaten...

http://wwwextensor.blogspot.co.uk/2010/10/hagi-olmak-vol-3.html
Sosyal ağlarda paylaş

Efendiliği ne yapalım abi Hagi'nin hırsı yırtıcılığı bütün takıma yansıyordu adam herşeyi yapıyordu. Saysan Alex'ten daha hızlı, daha iyi şut çekiyordu onu geçtim o dönem en iyi şut atan adamdı tarihtede yeri vardır o konuda, oyundan düşmüyordu hiç. Yani neresinden tutarsan tut Alex'ten iyiydi adam. Ha bir efendilik olayı var keşke Alex Hagi'nin yarısı kadar yırtıcı olsaydı varsın arada kırmızı kart görseydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...