Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thor: The Dark World (2013)

Feamer

Öne çıkan mesajlar

Loki reis yargıladı.Filmde bazi saçmalıklar yoktu değil

Odin

Bu odin en güçlü karakter değil mi? Zamanda bile atlayabilen vs.Adamın krallığı basıyolar karısını öldürüyolar koca Odinin bir tane aksiyonunu göremiyoruz.

Thor vs monster

Burda da koca Thor un yumrukları nasıl tüy siklet geldi anlamadım.Hulk bile Mjolnire dokunamazken adam elinin tersiyle vurdu mjolnir uçtu gitti.Tamam thor'a dayak yedirde bukadarda saçmalama bari

Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Loki reis yargıladı.Filmde bazi saçmalıklar yoktu değil

Odin

Bu odin en güçlü karakter değil mi? Zamanda bile atlayabilen vs.Adamın krallığı basıyolar karısını öldürüyolar koca Odinin bir tane aksiyonunu göremiyoruz.

Thor vs monster

Burda da koca Thor un yumrukları nasıl tüy siklet geldi anlamadım.Hulk bile Mjolnire dokunamazken adam elinin tersiyle vurdu mjolnir uçtu gitti.Tamam thor'a dayak yedirde bukadarda saçmalama bari

anthony hopkinsden odin yaparsan o kadar olur işte
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Sacmalama yok, Malekith the Accursed bu, oyle rastgele bir adam degil.

Simdi bunu diyorsan Thanos gelip Hulk'i dovunce ne diyeceksin acaba?

Thanosun hulkla fantastik 4 ludeki kaya adami kafa kafaya tokuşturduğunu biliyorum.Ona şaşırmam sonuçta thanos ana düşman karakterlerden biri.

Bu monster mjolnire tokat atıcak kadar güçlüyse,filmin sonunda en büyük buffı alan elemanın thoru tek eliyle dövmesi lazımdı.Tamam yaratık çok güçlüde mjolnire tokat thoru yerden yere vurmak abartı geldi bana

Sosyal ağlarda paylaş

mjolnire tokat atmak biraz ayarısdı evet ama malakith fiziksel olarak kursed kadar kuvveti değil (kursed canavarın adı, malakith bas kötü)

thoru marvel evreninde yerden yere carpıcak cok adam konusuna gelirsek, o kadarda cok değil.
http://www.majorspoilers.com/wp-content/uploads/2011/04/Annihilators_2_A.jpg

su ekibin belkide en kilit adamı beta ray bill, ki kendisini döver uberskrull thor'a dayılanınca gülmekten tutamıyo kendini.

ps: disregard bitches save the universe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...