Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.5 patch

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

Elbette aynı act içindeki moblarda farklı acttaki moblarda farklı exp veriyor. Benim söylediğim aynı exp seviyesine çıkıyor tüm act mobları.

Yani eskiden act 1 de mob kestiğinizde, bu moblar atıyorum 10-14 aralığında exp veriyorken, act 3'te mob kesince 25-30 aralığında veriyordu.

Şimdi ise monster level seçince act1'de de , act 3'te de 25-30 aralığında exp veriyor moblar.
Sosyal ağlarda paylaş

PvP gelince şu reducing control impaired effects tarzı affix'ler filan bir işe yarayacak mı acaba. Yeni buildler filan. Şu oyundaki en büyük eksiğim build variety ve ona göre match eden itemlar. Atıyorum Poisonmancer şu itemları kullanır, Hybrid Sin şunları kullanır vs gibi ayrımlar olmaması bu oyunda beni rahatsız ediyor. Neyse dağıtmayayım şimdi dandik affix leri görünce aklıma geldi..
Nerede bir crushing blow, deadly hit vs...
Bu oyunda +skill yok elbette ama atıyorum skilleri gruplayabilseler mesela cold damage şu kadar arttıran gibi (biraz var ama daha çok olması lazım) belki o item olayını yakalayabirler. Hani random değil belli builde bu item lazım gibi. Gerekirse lvl 33 unique kullanılmalı mesela ben onu özlüyorum. Low level unique'lerin ne anlamı var mesela oyunda. Gidip alt oynarken AH'den levelina göre en kral silahı al hangi class isen one shot temizle..vs vs uzar...
Seviyorum ama şu eksiklikler o kadar can sıkıyor ki. Bunları düşünmek zor değil, D2'yi longevity'de neyin bu kadar oynattığı üzerine kafa yormaları gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani atıyorum bir Goblintoe, Magefist, Frostburn vs bunlar bildiğin normalde düşen unique'lerdi ve ciddi ciddi kullanılırdı bazı buildlerde. Hani uzun zaman değerlilerdi. Yani değerli olması zor olduğundan ve bilmem kaç rune ettiğinden değil gerçekten ihtiyacın olmasındandı. Böyle olmalı olay. Ama işte stat'e bağlamayacaklardı olayı neyse çok dağıtmayayım konuyu zaten herkes de muhtemelen aynı şeyi düşünüyordur. İnşallah pvp ile en azından build variety gelir. O zaman güzel olur. Item işi değişmeyecek, kabul etmek lazım. Pvp içinse Arena'dan başka küçük dota tarzı oyunlar geliyor aklıma güzel fikir olarak. Mesela hiç fena olmazdı bu tarz şeyler. Hadi bakalım. Yani oyun yine ilerledi benim ümidim o. Elbette D2'de böyleydi ama çok fundamental şeyler değiştirmeseler bile oyuncuları dinlediler belli yerlerde. Ha baştan beri planları zaten buydu derseniz onu bilemem....
Ama istense çook güzel şeyler yapılır bu oyunda...
Sosyal ağlarda paylaş

önceden yazmıştım ama tekrar koyayım

Allure- said:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hatg-2429/hero/5813685

karakterim bu, offhand olarak ucuz bir tane totd (100k) ile yine ucuz bir sage boots (100k napalım para yok :D ) aldım fakat hp 22kya falan düstü. 100e yakın mf var, paragon mf dahil olmak üzere. act 3 solo yaparken baya zorlanıyorum, gerek gear gerek build olarak bu konuda yardımcı olur musunuz?

bir de, gidbinn almıştım 20kya mı ne, komik bir fiyata, onu bu 40-45 mf veren mace ile degistireyim mi?

siegebreaker'da patladık, öteye gidemiyorum. build konusunda veya statlar konusunda yardımcı olabilir misiniz? armory update değil ama 35-36% crit var ancak crit damage increase 50%, ona mı abansam? bir de wd ile attack speed nasıl olur?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...