Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her ay bir AVM kapanacak...

Feamer

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:

dasaaa said:

Flameoffear said:

Para toplayıp kiralayalım birini. Zombi survival olayına gireriz. sdf

BU!!

yok bu değil.

ama yunanistan adaları satmaya kiralamaya başlarsa gerçekten bi kickstart yapalım derim.

Ya yemin ediyorum paticik olarak birleşip yapabiliriz, hepimiz o kadar fakir değiliz voltran yapar hallederiz bu işi. YAPABİLİRİZ

Trasty'e söyleyin inşa etsin bi tane patiye.

Şimdi kiralarsın, zombie survival yaparsın, "bana ne lan ben 200 tl verdim ben zombi olmam, orada 25 lira veren olsun." diyeni çıkar, "ısırsan da olmaz bağışıklıyım ben, o kadar para verdik"çi çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Trasty'e söyleyin inşa etsin bi tane patiye.

Şimdi kiralarsın, zombie survival yaparsın, "bana ne lan ben 200 tl verdim ben zombi olmam, orada 25 lira veren olsun." diyeni çıkar, "ısırsan da olmaz bağışıklıyım ben, o kadar para verdik"çi çıkar

Zombi biz oluruz np. Parayı ödesinler gerisi sorun değil sdf
Sosyal ağlarda paylaş

biz bunlari yazdik hep kitaplarimizda...

http://www.an-ha.com/client/upload/yasar_nuri.jpg

turk ekonomisini bu heriflerden daha detayli sekilde masaya yatirdim bu forumda 3-4 ay once, ekonomik buyumenin ic pazar odakli oldugunu, ortadogu pazarinin basarisiz dis siyaset ile bok edildigini ve ic pazarda brocla buyumenin pimi cekili bi el bombasi gibi elimizde patlamayi bekledigini yazdim

AVM lerin nasil kotu durumda oldugunu, insaat ve AVM balonunun patlamaya hazir kivama geldigini yazdim

hepsini yazdiiiiim

benle dalga gectiler, ekonominin superliginden bahsetti akboylar, turkiyede yasamanin omru uzattigini soylediler filan
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

dasaaa said:

Flameoffear said:

Para toplayıp kiralayalım birini. Zombi survival olayına gireriz. sdf

BU!!

yok bu değil.

ama yunanistan adaları satmaya kiralamaya başlarsa gerçekten bi kickstart yapalım derim.

Ya yemin ediyorum paticik olarak birleşip yapabiliriz, hepimiz o kadar fakir değiliz voltran yapar hallederiz bu işi. YAPABİLİRİZ

Zamanında ingilizlerin sattığı uçak gemisini alalım dedim size. Dinlemediniz beni. Eğer o gemiyi alsaydık şuan çoktan avrupada 1-2 ufak ülkeyi ele geçirmiştik.
Sosyal ağlarda paylaş

AVM leri anlamadim zaten ben bi turlu, son geldigimde, 4 sene aradan sonra gelmistim, her adim basi AVM. Tamam okuyodukediyoduk ama, resmen patlama yasanmis. AVM ler tiklim tiklim. Yazik bu insanlara. Bu kadar beton gri, insanlara gezicek alan birakmadilar. Genclerin var hadi, ama ailemle soyle gezeyim dediginde neresi kaldi ki?

Ankaraya da gittim, eed ankarada cidden daha vahim gorunuyodu. Ya kimi arasam su AVM de bulusalim diyodu. bu ne lan.

Ama sunuda anlamadigimi soyliyim, istanbulda gencler icin taksim var, kadikoyde yerler var. Ankarada da tunali vs kotu degil, bi kac hatta konsept guzel cafe/restoran bara vs gittim, bi istanbul kadar olmasa da sonucta var, bi de bilmedigim seylerde vardir.

Bu AVM de bulusma gezme modasi nedir tam anlamadim. Aile icin anlarim ama genclerde anlamiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...