Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızıl kadınlar 2060a kadar tükenecekmiş

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

moncici said:

ayrıca kızıl saç - beyaz ten kombinasyonu sevenlerde gizli eşcinsellik vardır. açıklıyorum. kızıl-beyaz bize neyi çağrıştırmaktadır? çocukluğumuzdan beri sayısız kez gördüğümüz türk bayrağını şüphesiz. bayrağı genellikle nerelerde görürüz? direk, bina, tepe gibi fallik yapıların üstünde. yani kızıl saç - beyaz ten merakı erkeğin başka bir erkeğin penisine duyduğu ilgiden başka bir şey değildir. kızıl kadınların akp döneminde tükenmeye başlaması da tesadüf değil elhamdürillah.

http://www.youtube.com/watch?v=6cmWiHeyrIg
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

swh onu yazan benim abi.

ve kızılderililerin vizyonsuz, ömrünü tamamlamış bir grup olduğuna inanıyorum. silinmeleri normal bir durumdu yani.

yapay ağaçlar, filtre görevi görebilecek üretilmiş taşlar ve hatta gerekirse insanların derisinde bile kloroplast organelleri olacak ve o zaman kimse kızılderililer hatırlamıyor olacak.

çünkü faildılar.

biliyodum senin yazdığını da stanford üni. bioengineering freshman'i aston martin'in üslubuna çok benzettim swh. aynı avrupa-amerikan merkezcilik, bilimde ivmelenme gaza gelişi swh.
ama belli olmaz o işler. bir bakarsın hop kitlesel yok oluş.
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek ivmelenme yok. son 50 yıldaki mühendislik, genetik, astrofizik gibi alanlardaki ivmelenmeden bahsediyorum. küresel iletişimin gelişmesiyle birlikte bazı süreçlerin hızlanması falan işte. bunun gaza getirdiği bir homo academicus tayfası var ki çoğu rahat içinde bilimsel araştırmalarla ilgilendiğinden ekonomik politik şeylere pek kafa yormuyorlar ve fazla olumlu bir tablo çiziyorlar gelecek adına. aralarında kafası çalışanları da var tabi, kaynak ve iklim problemlerini hesaba katan. neyse garbıçtayız ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...