Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destruction Of Trammel(DOT)

maivresnon

Öne çıkan mesajlar

HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN BOKTAN SERVER ARKADAŞLAR

GELIN EXELORIA UO DUZGUN SUNUCUDA OYNAYIN

NE KADAR LISELI GERİZEKALI ADAM VARSA BU SUNUCUDA
ADAM AKILLI UO ICIN

EXELORIA UO . COM

EZIK SUNUCULARLA VAKİT KAYBETMEYİN

GERİZEKALI STAFF KADROSU EDİT DOLU SUNUCULARI +150 BOT PLAYERLARI VAR

ADAM AKILLI OYNAMAK İSTİYORSANIZ EXELORIA.COM
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce bu serverda başladım. Connector'un içinde spyware varmış, bilgisayarın karşısında yaşadığım özel anlar webcame'den kaydedilmiş ve bana karşı şantaj amaçlı kullanılıyor. görüntülerden 2 ss'i aileme gönderdiler ve bunu gören babam sinirlenip lösemi hastası küçük kardeşimi öldürdü, üzüntüye dayanamayan annem ise kendini astı. gerçekten çok zor durumdayım sizlere önerim connector isteyen sunucularda oynamayın, doğru seçim exeloria.com
Sosyal ağlarda paylaş

terbiyesizleşmeyin ben açık buldum sana pm ile bildirdim kaldı ki istersen fixleyeyim açığını, benim uolist.com'da girdigim sunucuda sadece uolist ve test adlı 2 tane database vardı

ondada yalnızca uolist databaseine erişim permissionları kötüydü başka birşey yoktu

ben senin sunucunu oradan nasıl hackliyeyim ?

kaldıki böle bir amacım olsa sana niye 10 gün önce bildireyim böle bir açık var haberin olsun diye

aklın alıyor mu ?
yakıştıramadım ha benim fikrimi sorarsan, tek ben degilimdir o açıgı farkeden eğer bu konuda benim yaptıgımı düşünüyorsan hakkımı yersin.

dilersen yardımcı olmak isterim, ha 2. olarak kaldıki zaten bende şuanda türkiyedeki bütün sunucuların 10 şubat databaseleri var

arcanum nebula dot pyramid revo neyse artık

çok büyük bir mesela degil
neys.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...