Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows Phone 8

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Lumia 900 ciktiginda WP8 hakkinda henuz bilgi yoktu, WP8 aciklandiktan 1-2 ay sonra resmi olarak desteklenmeyecegi aciklandi ( wp 7.8 aciklandi ), bile bile lades olunmadi aslinda baya aldatildik sfds. 2 yillik kontraktla 1 cent'e satildi Lumia 900'ler, iPhonelar 200 dolara satiliyor AT&T kontraktla burada. Kontrakt kazigi yemis olduk yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o dun zaten. Dun ki un icinden bahsediyor. Bugun artista hisseler. Bakabilirsin google'a NOK yaz direk gorursun zaten.

Dususun sebebi de WP8 begenilmedigi icin degil, WP7 nin satis rakamlarinin tatmin edici olmamasi.

Ha Nokia zaten 1 senede 7 kusurlerden 2 kusurlere dustu, savunmuyorum da yanlis bilgi olmasin, destekkliyoruz sonucta :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
GokTuRK said:

niye bu kadar kafanıza yattı anlamadım. daha henüz yeni bir sistemi OS si var telefonun. bu kadar kafanıza yatan şey ne çok merak ediyorum. çok patlastikmiş gibi geldi bana belki benim bilmediğim şeyler vardır tabii

Daha önce de yazmıştım, beğenmemin WP8 ile pek ilgisi yok. Farklı bir UI ile geldiği için çekici ama asıl alayım dedirten Windows 8 ve Office 365 ile olan süper entegrasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Hisselerinin düşmesinin nedeni bence iphone kadar tabiki mediada yer almaması ve ilgi toplayamaması ilk etapta,artı iphonun önceki başarıları tabiki insanların yeni modellere talebini artırıyo,zaten ilk başta inanılmaz bi artış olmaması normal.Hissedeki artış zamanla smart phone piyasasında kendi payını oluşturmasıyla gelicektir insanların sadece görüp denemeleri lazım dizayn fln gayet hoş zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...