Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüksek lisans ve Askerlik Tecil vol.123

SmithWesson

Öne çıkan mesajlar

SmithWesson said:

ben hala cevap alamadım soruma :(

muhtemel sevk tarihi : 30.11.2013
erteleme bitim tarihi: 22.08.2013

bu aralık 2013te askere gidilecek değil midir ?

arkadaşta tarih ne yazıyordu bilmiorm, ağustos başıdır belki. ama git öğren, emin ol. mahkemelik olma sen de..

diğer taraftan da yüksek lisans boyunca ertelenir ama 29 yaşına kadar. 29 yaşında hala yüksek lisans yapıo olursanız gg
Sosyal ağlarda paylaş

başlığı görünce aklıma geldi ben de sorayım, haziran ayında mezun oldum ben. böyle yani. şimdi yüksek lisans için üds ve ales'e gireceğim. tecil için gitmem gerekiyor mu askerlik şubesine?

gelip almasınlar şak diye :/

:mezuniyet belgesi ya da diploma fotokopisinin yanında bi kaç şey daha alıp gitmem gerekiyormuş evet.:
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

SmithWesson said:

ben hala cevap alamadım soruma :(

muhtemel sevk tarihi : 30.11.2013
erteleme bitim tarihi: 22.08.2013

bu aralık 2013te askere gidilecek değil midir ?

arkadaşta tarih ne yazıyordu bilmiorm, ağustos başıdır belki. ama git öğren, emin ol. mahkemelik olma sen de..

diğer taraftan da yüksek lisans boyunca ertelenir ama 29 yaşına kadar. 29 yaşında hala yüksek lisans yapıo olursanız gg

yanlış bilgi vermeyin. 29 yaş normal üni için geçerli, yüksek ve doktorada 35 olsa gerek emin olmasam da.
Sosyal ağlarda paylaş

@sabonis

buraya yazacaktım unutmuşum. tam bu topağa yazdığımın ertesi günü askerlik şubesine gittim tecil kağıdı almaya. gitmişken sordum y.lisans, doktora için. 30 kusur yaşına kadar tecil dedi. 35 değildi ama 33 dü galiba. ben de o zaman tsk beni unutsun hehe diye espri yaptım kimse gülmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

vivavale said:

kacabildiginiz kadar kacın askerlikten

bu da çok yanlış ya

bi yerden sonra ne kadar geç gidersen adama o kadar çok koyucaktır muhtemelen.

ben belki bi fantezi yapıp 15 ay gidebilirim 10 günüm var karar vermek için sdfs

gecte gıtmıyecen abı
hıc gıtmeyecen
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar benim de benzer bir sorum var

temmuz 2010 mezunuyum kasım 2010'da da lisans sonrası tecil ettirdim ancak kağıdı bulamadığımdan ne kadar tecilim kaldığını bilmiyorum tahmini ne kadardır ve nereden öğrenebilirim?

ayrıca 2011martta ara dönem yüksek lisansa başladım okul otomatik olarak askeryeye bilgi veriyor dimi bu öğrenci hala okuyor diye?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...