Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

’Dur’ ihtarına uymadı, öldü

Editor

Öne çıkan mesajlar

"Aygün ve aracına aldığı 2 kız arkadaşı arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle birlikte Aygün, kız arkadaşlarından Kübra D.’yi dövmeye başladı. Aygün’den dayak yiyen Kübra D. ise bağırarak yardım isteyince bölgede görev yapan 2 polis memuru olaya müdahale etmek istedi. İddiaya göre Cem Aygün, olaya müdahale eden 2 polis memuruna da hakaret ederek kaçmaya başladı. Polis memurları, kendilerine hakaret ederek kaçan ve ’Dur’ ihtarına uymayan Aygün’ün arkasından ateş etti." said:

iyi olmuş niye kaçıyorsunki polisten.. kaçıyorsanda iyi kaçacaksın bak kurşundan kaçamadın...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21355566.asp
Sosyal ağlarda paylaş

69 ayrı suçtan sabıkası bulunan adamın dışarda ne işi var lan. suçlar nekadar ufak olursa olsun. ilk 10 tanesinde afla, şunla bunla yırtsa bu adamdan ne köy ne kasaba olur diye hapise atılması gerekir bi 20-30 sene.

Ayrıca polis haksız. verdikleri ifade direk infaz ettiklerini gösteriyor. polis ceza infaz edemez. ölen adam toplum için nekadar tehlikeliyse öldüren polisler belki daha fazla tehlikeli. Bellerinde tabanca, ellerinde demir çubuk, gaz bombası, biber spreyi.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

Ayrıca polis haksız. verdikleri ifade direk infaz ettiklerini gösteriyor. polis ceza infaz edemez. ölen adam toplum için nekadar tehlikeliyse öldüren polisler belki daha fazla tehlikeli. Bellerinde tabanca, ellerinde demir çubuk, gaz bombası, biber spreyi.

Zaten yetkisinin dışında bir hareket olmasa "ibi iyiğim kiydi silih itiş ildi" diye bir ifade vermezdi diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

geçende şey haberi vardı.herif hapisten izin mi ne almış

sonra

kırşehir Yarı Açık Cezaevi'nden 4 gün izin alarak çıkan bir zanlı, Nevşehir'de ikisi erkek çocuk, biri sağır ve dilsiz öz teyzesi olmak üzere 3 kişiye tecavüz ettikten sonra kayıplara karıştı.

ulan şirketler bile 4 gün izin vermez adama.hapisten elini kolunu sallaya sallaya izin alıyor cıkıyor sdfds

69 olaydan sabıkası olan admaın hapiste olmaması şaşırtıcı değil
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır abi BEnim görüşüm çok sabit kesin net bu konuda amerikadada böyle bu Eğer polisin ihtarına karşılık durmuyor isen Ateş açılır
Polisten kaçıyorsan Kötü bir nedeni vardır bukadar basit.
POlis bunu tehlikeye atmaz...
Polisi dinlemeyen adam başkasına kimbilir ne yapar...
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

poğaça çalan adamı içeri alıyolardı 2-3 seneliğine 69 suçu olan adamın dışarda olabileceğini sanmıyorum. polisi haklı göstermek için kabartmışlardır. 69 suç ne lan, hayatımda 69 defa umumi tuvalet kullanmadım ben.

Niye lan cimrimisin?karnim acikmadin diye kaka da yapmiyorsundur sen simdi ...
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Silahı çekmiş ve yere paralel tutup ateşlemiş resmen. Ayağının kaymasıyla ilgisi yok. İnsan azıcık yere doğru eğimler, amacı belliymiş polisin.

Ben kaçanlara ateş etmesinler demiyorum ama her attığında da öldürmesi gerekmez polisin. Ne bileyim destek çağırsın peşine düşerken veya hazırda yanında motorize bir ekip durur, böyle durumlarda o kovalar. Koştu...bam...küt! Saçmalık bu.

69 suçu bulunan adam ıslah olmamış ve olmaz anlamına gelir bence. Aldım, saldım, aldım, saldım... böylesi bu tarz neticeler doğuruyor.

Bu tarz insanları her türlü sesten izole edilmiş beyaz kireç boyalı ve tepesinde trafo balastlı Tekfen'in 1 adet beyaz flörasanının asılı olduğu 3m²'lik 4 metre tavan yüksekliğine sahip odaya sadece beyaz nevresimli yatağı ile atıp, kapı altından plastik tabakla besleyeceksin insan yüzü göstermeden. 60-65 yaşında da dışarıya salacaksın.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...