Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Millet kelle görsün!

reyou

Öne çıkan mesajlar

bu memlekete idam ve hadım cezası geri getirilmeli,ayrıca tecavüz olaylarında kör bıçakla pipi kesilmeli lan,kanırta kanırta böyle,bağırta bağırta,hadi o herif geberdi gitti de,kadın'a ne olacak? çocuklarına ne olacak?

Öldürdüğü tecavüzcüsünün başını kesen kadının gözaltındaki ilk sözü bu oldu...

http://www.haberturk.com/gundem/haber/772368-cocuklarima-o-cocugu-diyemeyecekler
Sosyal ağlarda paylaş

herne kadar kadına karşı şiddete veya kadının ezilişine tepki olarak hepimiz hakversek de olayın özünde namus cinayeti olduğunu unutmamak lazım.
ne diyor kadın; "Çocuklarımdan biri okula başlayacak. Yavrularıma o.. çocuğu değil, namusunu temizleyen kadının çocuğu diyecekler." olay namus cinayeti olunca taşlanarak öldürülen, kardeşi veya babsı tarafından delik deşik edilen kadın cinayetlerinin de en sorunlu (örfi/dini artık herneyse) kaynaktan beslendiğini görmek lazım. namusa bu kadar kafaya takılması da sağlıklı değil. yıllar sonra köprü altında takılırken, uyuşturucu kullanırken veya sokaklarda türlü pislik içinde yaşarken o çocuğu görürsek; o.çocuğu deselerdi de anasız, ilgisiz büyümeseydi demeyelim sonra.

ayrıca bu kafadaki kadının büyüttüğü o küçük çocuğu kendisi evde yokken eve tüp söyleyen karısını komşusunun lafıyla sorgusuz sualsiz delik deşik edeceğine de inancım tam benim valla.
Sosyal ağlarda paylaş

eşi çalışmaya gitmişken,silah zoruyla eve girip,silah zoruyla tecavüz etmek,ortada 3 tane suç var.Savunmasız bir kadına saldırmak,eve zorla girmek,tecavüz,peki şöyle düşünelim,o kadın o adamı öldürmeseydi ve o ilişkiye devam ederek köy de veya çevresinde yaftalansaydı ve eşi geldiğinde bu ilişkiyi duyup ikisini de öldürseydi? baba hapise,anne mezara,çocuklar çocuk esirgeme kurumuna gitseydi,daha mı iyi olacaktı?

ahlaki çöküntü bu ülke de had safhada dediğim zaman,birileri cemaatçi,fetocu,islamcı,ıvırcı-zıvırcı olarak yaftalayacak diye bunları söylemekten utanacakmıyım?

o çocukların o duruma düşmesin de en büyük suç toplumun,hem yaftalaması anneyi,hem de çocukların psikolojisinin darmadağın olması..

o kadın eğer karakola şikayet etse,eminim o karakolda ki polislerin %90'ı kadından değil de erkekten yana tavır koyacak ve kadını o.... diye yaftalayarak siciline işlerlerdi.

işin özü,devlet hukukunun uygulanmadığı topraklarda,kişisel hukuk devreye girer.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:
Dün taksi ile eve geliyorum, hafif dekolteli bir kadın geliyor karşıdan taksici hatunu kesdi, sonra bana böyle açık açık giyiniyorlar teşhircilik değil mi bu dedi, sonra taciz ediyorlar. Haksız mıyım dedi, evet dedim sonun kadar haksızsın. Sonra neden dedi, oturudm adama izah ettim, insan ve hayvan arasındaki farkdan vs başladım bir.

ben de şuna sık sık denk geliyorum, geçen 4 levent-taksim metrosundayım, bilen bilir yan yana oturursun, yanımda kız kardeşim var, diğer yanımda 2 lavuk, karşımda da birkaç güzel kız. herifler sessizce muhabbet ediyolardı falan, sonra kızlar indi, herifler yüksek sesle 'kardeşim şimdi tecavüz etsen suç, şunlara bak amğ' modunda cümleler kurmaya başladılar. kendimi zor tuttum anasını satayım. hayvanlar arasında yaşıyoruz resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Law said:
Dün taksi ile eve geliyorum, hafif dekolteli bir kadın geliyor karşıdan taksici hatunu kesdi, sonra bana böyle açık açık giyiniyorlar teşhircilik değil mi bu dedi, sonra taciz ediyorlar. Haksız mıyım dedi, evet dedim sonun kadar haksızsın. Sonra neden dedi, oturudm adama izah ettim, insan ve hayvan arasındaki farkdan vs başladım bir.

ben de şuna sık sık denk geliyorum, geçen 4 levent-taksim metrosundayım, bilen bilir yan yana oturursun, yanımda kız kardeşim var, diğer yanımda 2 lavuk, karşımda da birkaç güzel kız. herifler sessizce muhabbet ediyolardı falan, sonra kızlar indi, herifler yüksek sesle 'kardeşim şimdi tecavüz etsen suç, şunlara bak amğ' modunda cümleler kurmaya başladılar. kendimi zor tuttum anasını satayım. hayvanlar arasında yaşıyoruz resmen.

peki bunun sonu nereye varacak?

sokakta gezen kızlara böyle kelimeler eden adamlar,eminim kendi kız kardeşlerine laf atılsa cinayet işler,nedir bu çapraşık durum? bunun çözümünün kanunla,ıvır zıvırla hatta kafa yapısıyla da alakası olduğunu sanmıyorum,japonya gibi çoğu konu da ileri bir ülke de bile tecavüz ve cana kast oranları inanılmaz yüksek,sadece türkiyenin değil dünyanın sorunu,insanlıkdan çıkmak ...
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Law said:

toplumun kanayan yarası bu

cinsel hayatı olmayan olamayanlar böyle oluyor.

bence yurtdışından ithal,bu işi yapan kadınları getirtip bol bol genelev açmak lzm.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

arap-islam-anadolu ve avrupai yaşam sentezi böyle bir şey ortaya çıkardı, ben açıkçası çocuklarımın böyle bir toplumda büyümesini istemiyorum.

valla benim kızım var,8 yaşında ve dizikolik oldu 3 ayda :S dediğine şu bakımdan katılıyorum,dedesi ve babaannesi yakında oturuyor ve onlara gittiğinde,yasakladığım halde tv izleyip eve geldiğinde bildiğin morona dönüşüyor :S

baba neden böyle yapıyorsunuz,çocuğun psikolojisi değişti dediğimde

oğlum birşey olmaz,bizim zamanımızda tv'de bu kadar güzel dizilermi vardı da izlemedik diye,demirel vari cevap veriyor :S

dün gelip babacım,muhteşem yüzyılı bana netten açabilirmisin bulamadım ben diyince,aşırı derece de kızdım ve ekranı olan tek alet şu anda size yazdığım laptop kaldı.

abi ya dağ başında bir köye,yaylaya gitmeliyim ya da bu ülkeyi terk etme vakti geldi de geçiyor diye düşünmeye bile başladım..

o kadar kitap aldım,okuma saatleri düzenliyorum beraber oturup kitap okuyoruz,masallar,hikayeler okuyorum gerektiğinde ona,fakat aklı devamlı televizyon da ,resmen kültür soykırımı bu millete,üzülüyorum gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

kanalize sanal bebek mi besliyorsun ?

8 yaşında ilkokul 2 veya 3 te olan bir cocuga masal okumaya calısırsan küfür etse haklıdır yani

3.sınıfa geçti tabii de,benim de hoşuma gidiyo lan bazen:D okumak içinmi okuyorum bazen diyorum tabii kendime de,benimki biraz tezcanlılık,evladı koruma içgüdüsümü diyelim.sosyal hizmetler uzmanı değilimki hacım ,masalı afaki yazdım tabii de,ali topu at,hacut kafa at gibi şeyleri değil tabii
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem yüzyılın ne zararı var lan

seks yok vahşet yok.osmanlıyı anlatıyor işte

gidip akasya durağı yada samanyolu dizileri izlese asıl o zaman sorun var sdfs

yeni nesil artık 2 yaşında alfabeyi ögreniyor lan

8 yaşında suan cocugukların elinde iphone vardır bence.hafife almayın sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

muhteşem yüzyılın ne zararı var lan

seks yok vahşet yok.osmanlıyı anlatıyor işte

gidip akasya durağı yada samanyolu dizileri izlese asıl o zaman sorun var sdfs

yeni nesil artık 2 yaşında alfabeyi ögreniyor lan

8 yaşında suan cocugukların elinde iphone vardır bence.hafife almayın sdfs

doğum gününde s2 aldım'da ,dedemin bir lafı vardı;kızını dövmeyen dizini döver.
tabii dövmek değilde mesele,sevgiyi fazla göstermeden,saygı duymaya mı alıştırsam,ne lan bu sanki wow'da heroic dungeon'da tek başıma lvl kasıyorum :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...