Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

şöyle demiş:
If you gank and grief a lot you will get points subtracted and if you have a negative amount you will get a opposite titles to the ones mentioned above. Players of the other faction will be able to attack you no matter where you are, even in save home zones you will always be marked for PvP. So you are known as a bad guy.

sadece other faction saldırabiliyor, ama heryerde demiş.

şurdan röportajı okuyabilirsiniz. ilginç şeyler var.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm da biraz fazla ilginç şeyler var gibi özellikle ilk 2 soru,

şimdi eu serverları oyun ilk çıktığında açılmaz ise biz giremeyeceğiz, anca 2-4 ay sora eu versiyonu (hani çıkmıcaktı lan? yalancı nebu seni lol) demek oluyor bu kısaca. oha. pre orderlar patlamasın elinizde.

[Bu mesaj Norak tarafından 16 Eylül 2004 00:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bağlantı sorunu olmazda mesela sadece us kredi kartlarını kabul ederse sistem, nah oynarız us serverında, us ten kutu almakla ilgisi yok, parayı usten ödemekle iligsi var (billing) :)

hesabı açarken kartınızı girince bu kart eu kayıtlıdır, giremessiniz derse nolcak :?

benim tahminim öyle bişi olacağı. olayı tam bi çözmeden sipariş vermiyorum ben.

arcane ayrıca coll. ed. daki virtual item pet olcakmış böle çevrende zıplayan pandaren goblin falan gibi bişi, ben normal kutu alıyorum ehe.

diğer topicten devam edicem röportaj şeysine.
Sosyal ağlarda paylaş

kesin nightelf hunter ve human warrior bi de belki night elf rogue açılması gereken karakterler bence...
bu kredi kartı olayı da yaş oyunu arkadaşınıza aldırırsınız da oynayamazsınız norakın dedi gibi kredi kartınız eu kartı diye kabul etmez sistem bir aylık beleş sureniz de patlar elinizde çok fena patlarsınız yani... us kredi kartı olmayanlar bence sakın pre order flm yapmasın...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Reiben from Justice Coh Scrapper
Quintus from Justice Coh Blaster
Sosyal ağlarda paylaş

worldofwar.de: Can the EU play on US servers after the game hits the shelves in US until the game is released in EU?

Chris Sigaty: No. But if they have a opportunity to use a US billing method and have someone who lives in the US, we cannot stop them from buying an US account.[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce ye katılıyorum bende ayrıca Collector's Edition tek version çıkıyor ben CE sipariş edip x2 para verdim diyelim bana us kredi kartın olcak diyemez.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

col. ed. un eu versiyonu çıkmayacağını kim söylediki lol, çıkacaktır, aksini dememişler sonuçta emimim kore versiyonu da vardır.

account u açarken girilen kredi kartına bu kart us kayıtlı değil, please wait for eu release for play derse, girer 80+ 40$ kargo masrafı ile birlikte resmen.

kredi kartının numaraları sadece o bankaya ve kişiye ait şeyleri değil hangi ülkede kayıtlı olduğunu da içerir :).

kutuyu nerden aldığınızın bi önemi var mı yok mu, us'ten alsam eu serverlar açılınca girebilir miyim falan diye blizz. forumlarında soranlar var, bende topic açtım sordum + mail attım official bi cevap verirler kısa bi zaman içinde buna.

ben pre- order falan yapmıyorum hehe, bekliycem, mayın tarlası oynarım çıkana kadar napalım.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

Ben collector's edition almam herhalde diyordum ama paketin içeriği açıklandı ve param olursa alırıma dönüştü benim için :)

[li]The full game on both CD-ROM and DVD-ROM [/li]
[li]1-month subscription to World of Warcraft[/li]
[li]The Art of World of Warcraft, 200+ page hardcover art book [/li]
[li]World of Warcraft Behind-the-Scenes DVD [/li]
[li]Exclusive in-game pet [/li]
[li]Official soundtrack [/li]
[li]Cloth map charting the continents of Kalimdor, Azeroth, Khaz Modan, and Lordaeron [/li]
[li]Signed Collector's Edition game manual [/li]
[li]10-Day Free Guest Pass - invite one of your friends to join the epic quest[/li][signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 17 Eylül 2004 17:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

keske kendi factionana da dalabilsen..ewt boylece odul avcılıgı olduruluyor...sizce elf rouge mu human rouge mu?[signature][hline]Rhino:Seni Duvara bir Böcek gibi yapıştırıcam duvar surungeni!!
Spidey:kusra bakma bugün dişçimle randevum var..
--------------------------------------------
Gelecek için zaman boyutu açılır;
Storm:Bu gelecek için zaman kapısı olmalı
Wolverine:Hadi ya bende dünyanın ekseni kaydı sanmıştım..
Sosyal ağlarda paylaş

sistemle cok oynuyolar. bi anda talent sistenimi daattilar (talent miydi o?) Human'lar SP'ler sayesinde iyiyken, NE simdi Shadowmeld sayesinde iyi konuma gecti.

Bu oyun benim anladigim kadariyla hangisi daha iyi olur hangisi perfect olur daha guclu olur rulz tarzi bi oyun degil ve olmayacak da. onun icin sevdigin skillleri alip onlarin combolarini kullaniyosun, egleniyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...