Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

bi forum yazısında okumuştum ama şimdi bulamıyorum keşke bulupda tam olarak aktarabilseydim, neyse kısaca blizzard dan bir eleman mavi yazılarla şöle bişi yazmıştı ;

lvl 0-20 3-4 gün
lvl 20-40 9-10 gün
lvl 40-50 10-15 gün
lvl 50-55 1 ay
lvl 55+ (den sonra her lvl için) ne ben söliyim ne siz

gibi bişiydi. yani lvl 55 hatta 60 dan sonra baya kastırıcaz insanları diordu, tabi adamların 10 günde lvl 45 olduklarını gördükten sonra bu çizelgeyi epey bi değiştirirler heralde :)

[Bu mesaj OmeN tarafından 20 Eylül 2004 12:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada level 60 için "şimdilik" diyorlardı bir soru-cevap'ta
yani o artabilir de, tabi talent konusu biraz karışır o durumda ama yeni talent eklemek de mümkün tabi[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

EQ da kendim 3 ay boyunca gunde 12 saat kasarak (en az) level 65 olmustum .. daha sonra cikan bir expansionla gelen yeni classi , expansion yayinlandiktan 1 hafta sonra level 65 olarak gorunce bu adamlardan korkar oldum .. herifler bir robot gibi gunde 24 saat iki arkadas ve gruplari devamli xp farmliyorlar... wow ciksin en fazla 2 hafta sonra goruruz level 60 adamlar .. blizzardin o rakamlari gunde 3-4 saat oynayan oyuncular icin gecerli buyuk ihtimal yani insanlari baglar o sayilar :))) robolari degil.

mmolarin basindaki en buyuk dert de bence bu robot adamlar. oyunun tum gizemini ortadan kaldiriyorlar.. derken herkesde bir xp alma cabasi bas gosteriyor ve oyunlar RPG den mob kesmece ve ardindan ben gucluyum sen guclusun gibi benzeri sidik yarisina donuyor.

ardindanda baydim olayi basliyor zaten..

her neyse uzatmiyim daha fazla :)[signature][hline]World of Warcraft <-----> www.Alaturqua.com <-----> Everquest 2
Sosyal ağlarda paylaş

Haha ne lan o öyle çekik gözlü taksiciler gibi, 12 saat birisi çalışıyor sonra diğeri uyurken 12 saat öteki çalışıyor :)

Lvl cap 60 olmayacak zaten, daha doğrusu lvl 60tan sonra hero levelları alınmaya başlanacak. Hero talent denilen yeni talentları alarak hero class ları olabileceğiz mountain king, farseer vs.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Level koymak kotu olmus bence;kimsenin 40+olmadan actiona gircegini sanmam[signature][hline]Rhino:Seni Duvara bir Böcek gibi yapıştırıcam duvar surungeni!!
Spidey:kusra bakma bugün dişçimle randevum var..
--------------------------------------------
Gelecek için zaman boyutu açılır;
Storm:Bu gelecek için zaman kapısı olmalı
Wolverine:Hadi ya bende dünyanın ekseni kaydı sanmıştım..
Sosyal ağlarda paylaş

Horde tarafının Listede hareketlenmesini bekliyordum yayınlamak için ama hala yerlerinde sayıyorlar.
Hangi taraf horde(bkz: horde) karıştı vallahi :)[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

10 Milyon Dolar verseler Doom3'ü oynamam. Kötü olduğundan değil ... KORKUYORUM ULAN ÜHÜH!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...