Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

said:
axedice, 13 Eylül 2004 17:46 tarihinde demiş ki:
Çıkmaz. Oyun dinamikleri buna uygun değil.

neden olmuyomus simdi ben anlamadim. normal alanda savas yok mu? horde dan birisinin kellesi istendi diyelim, o kisi bi yerden bi yere giderken karambol yaratip olduremez miyiz? sadece belli alanlarda mi savas var? belli alanda o kisiyi bulmamiz mumkun degil mi? anlamadim ben nedenini...
Sosyal ağlarda paylaş

benim kafam baya bi karisti simdi...

UO'da da bounty hunter modu yoktu, ama insanlar gelip RP amacli sunu sunu oldurursen sana su kadar para verecem diyodu. pk'nin ismini sooluyodu mesela... ya da maviyi soyluyodu, sehir disina cikana kadar takip ediyoduk. disarida olduruyoduk.

benzer bi seyi burada da uygulayamaz miyiz. bi senaryo yazalim: X kisinin kafasi istendi. Adamla ben nerelerde savasabilirim? (diger butun etkenleri gormezden gelin, nerelerde pvp yapilabiliyo? sehir disinda?)
Sosyal ağlarda paylaş

normal serverda pvp bölgesi varsa niye ayrıyeten pvp serverı açılmış ki yani ben hiç bi halt anlamadım olan uo daki gibi mi normal serverda yani birisi kirmizi ise saldirabilirsin falan

pvp serverında sadece kaba tabiriyle adam mı kesiyosun yani bi ekşını yok mu nedir yoksa questler aynı ama herkes her önüne gelene saldırıyo mu

bence normal serverda karakteri 50 nin üstüne çıkanlar pvp serverına girebilmeliydi forumlarda görüyorum adam mage lvl 20 ulan napabilirsin ki lvl 55 warriorların arasında yoksa pvp serverında da aynı questler mi yapılıyo
Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar cevaplarimi tam olarak alamasam da soyle bi kelle avcisi olabilirim.

kisi kellesini istedigi kisiyi soyler. (NE yim, o zaman paso horde lari oldurecem..) horde larin orda pusuya yatariz grup halinde. eleman quest icin vs. mutlaka acik araziye cikacaktir zaten. orda da saldiririz...

1 - simdi bunda ters ve isleri bozacak nokta neresi...
2 - aynisini pvp server inda uygularsam sorun ortadan kalkar mi?

sanirim oorenmek icin oyunun cikmasini beklicem cunku herkes yuvarlak cevaplar veriyo kimse anlatmiyo... bliz. para mi verdi dolambacli yanitlamaniz icin bea..
Sosyal ağlarda paylaş

lol betaya katılanlardan hiç biri pvp serverda char açmadımı yada non pvp serverda hiç pvp yapmadımı şimdi? =D

kendimi şanslı hissettim bir an için..

ben size açıklayayım kafanıza takılan olursa sorarsınız.

pvp serverındaki combat sistemi biraz UO veya Shadowbane gibi, zıt faction dan ırk görürsen neresi olursa olsun (şehir içleri hariç çünkü guard dolu) tekme tokat dalabilirsin.

non-pvp serverlarda ise /pvp komutu var bunu yaptığın anda faction tag i alıyorsunuz böylece zıt factiondan herhangi biri size saldırabilir ama size attack yaptığı anda onda da /pvp mode açık hale gelip o da faction tag i alır ve saldırılabilir duruma gelir.

/pvp mode nasıl kapatılır derseniz, manual kapatılmıyor, 30 dakika boyunca peace mode da durmanız lazım daha dogrusu 30 dakika karşı faction dan birine attack vermemli yada kendi factionınızdan pvp mode u açık olan birine buff/heal etc. yapmamalısınız.

şimdi pvp bölge olayına gelirsek genelde factionlar birbirlerini bulmak için zıt faction ın second area dedikleri farm bölgelerine veya şehirlerine giderler, Horde dakilerin Darkshore a gelmesi gibi, ama bu olay risklidir çünkü zıt faction bölgesi sınır geçitleri vadiler şeklinde yapılmış ve bu vadilerin göbeğinde ?? lvl yaratıklar var bunlar çok yüksek lvl lı yaratıklar bunlardan yırtıp geçmek için genelde bir lure full grup yollanır bunlar yaratıkları uzağa çeker ve ölme oranları %100 dür daha sonra rez ola ola gelirler.. bunu stresstest de bu şekilde yapıyorduk çünkü o yaratıkları kesebilecek lvl 40-50+ adamlar olmadığı için..

benim stresstest de pvp hakkında öğrendiklerim bunlar hatta forumlaa içinde 2 tane bizim guild raid movie si olan zip file url si koydum non-pvp serverda yaptığımız savaşlara örnek teşkil edebilir..[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

forumdaki videoyu indirip izledim ben, 2 parçadan oluşuyo, birinciyi izledikten sonra herhalde hazırlık yapıyolar bu bölümde, ikincisinde kan gövdeyi götürecek dedim, ama ikinciyi izlediğimde de pek bir şey anlayamadım, hazırlayan kişi pek profesyonel çekememiş :D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

pvp istiyorsanız kesinlikle nonpvp de char açmayın arada bir raid e giderim filan olmuyor valla çok yavaş geçiyor.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...