Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow'da Kim, Ne Karakteri Oynatacak?

StRencher

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar ben yazdım yapacağım şeyi gerçi ama bu forum altından şimdiden bir oluşuma başlasak iyi olacak şöyleki;şimdiye oynadığım ve bildiğim tüm mmorpg lerden daha çok beklenen bir oyun wow Türkiye de ve her mmorpg oyununda ben bir yardımlaşma bir tür yapılanma gördüm Türkler adına ve bence bu gerçekten güzel birşey yani ırkçılık olarak bakılmasını istemem ama bu yöntemle oyuna daha fazla insan çekme ihtimalimiz ve güçlenmemiz daha olası,eh tabi oyunun amacıda en güçlü olmak di mi:)
Düşünmediyseniz en azından şu andan itibaren bi düşünün ortak bi guild adına ne fedakarlıklar yapabilirsiniz ya da nasıl bir oluşumun içinde bulunmak istersiniz.[signature][hline]See Saw Die
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım o sslere, oyunun ilk ssleri büyük ihtimalle farklı ırklardaki karakterleri göstermek için öyle yapılmışlar. Baya eskiler bu arada, daha arayüz değişmemiş hatta dwarflar bile açıklanmamış. (eheh yazıları süper ama, sırf o yorumlar için bi daha baktım bütün eski sslere :))

Oyun dinamikleri farklı factionlardaki karakterlerin aynı guild da olmasına izin vermeyecek. Ayrıca daha beta bile başlamadan böyle bir oluşuma girmek için çok erken.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ve 7-8 arkadaşım Orc olucaz. Ana amacımız bir orc çetesi kurup, suç işlemek.. EĞER paticik olarak bi lonca kurabilirsek, seve seve gelir gereken yardımları yaparız..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende night elf olacam amacımda senin gibi yapan densizleri cezalandırmak olacak bu kasaba şerifsiz kalmamalı[signature]

Not:Densizi hakaret algılamamanı rica ederim

[hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???

[Bu mesaj Chuckie tarafından 11 Ağustos 2004 11:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

izlediğim bir video'da (juniorx'in çektikleri - troll video'su) oyuncu thrall ın yanına gidip dans etmişti thrall var yani[signature][hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

Thrall Orgrimmar daki taht odasında duruyor, yanına gidip resim bile çektirebiliyorsunuz. Hatta allience geçenlerde baskında Thrall ı öldürdü, akabinde Herolar ve korumalarının yeniden ele alınması konuşuluyordu.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 11 Ağustos 2004 22:49 tarihinde demiş ki:
Hatta allience geçenlerde baskında Thrall ı öldürdü
hurafe bunlar.. birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen, bizden korkan insancıkların yalanları.
thrall ölmez, orgrimmar bölünmez.
yaşasın horde ![signature][hline]Prawler, 25 Mayıs 2003 11:15 tarihinde demiş ki:
Sonra kendimi gerçekten de boşlukta buldum. O anda içimi bir huzur kapladı.
Sosyal ağlarda paylaş

azeroth'un sesi programına hoşgeldiniz..

...

çıkan çatışmada, eşkıyabaşı throll ölü olarak ele geçirilmiştir.. yardakçısı gram icecream üç buçuk atmak suretiyle güvenlik güçlerinin elinden kaçmayı başarmıştır..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

ben orc warrior olacam büyük ihtimalle, horde olacağım kesin ama,
geldim kardeşlerim şu allience ların kellerlerini uçuralım
grooooaaaammm wroooammmm *orc gibi anırmaya çalışır* nuhauhauah
*sabırsızlıkla beta tester sonuçlarını bekler*[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu son eklenen zeplinlerden atlanılabiliyomuş magelerin blink i ve shamanların parachute gibi bi büyüsüyle yere sağlam inilebiliniyomuş..adamlardan airstrike yapmayı planlıyolar siz ne diyonuz ba
herifler tak yumruğu geç tek kanat olcaklar[signature][hline]Even an enemy is a valuable resource...if you know how to use it...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 13 Ağustos 2004 12:52 tarihinde demiş ki:
1 Orc dünyaya bedel :p

+1
valla bir naaramızla (bölemi yazılıyor emin değilim) özellikle insan oğlunu titretiriz :),
yaw bu arada w3 teki orc videosu süperdi!!![signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 13 Ağustos 2004 14:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...