Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk polisi.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

Viktor'un dediğine örnek birşey söyliyeyim ambulans ile ilgili.

cumartesi ambulans çağırmak zorunda kaldım önemli birşey de değil arkadaşım sarhoş olup kendini kaybetti lol - ingiltere'deyim bu arada-, 20 dakikada falan geldi, kalp krizi falan olsa kesin gitmişti herhalde arkadaşım, neyse ama 20 dakika boyunca telefonu kapamadı, devamlı nefesini kontrol etmemi, işte şu tarafa çevir, böyle yap falan diye yönlendirdi, 2 dakikada bir nefes kontrolü yaptık. kadın resmen psikolojik destek verdi telefonda.

neyse öyle, iğrenç bir cumartesi geçirdim.

ne içti arkadaşın?
çok merak ediyorum bu duruma gelmek için ne içmek gerektiğini.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ust kattaki elemanlar pazar gecesi gurultu yapinca cikip uyarmistim saat 2 gibi, sakin olun sabah 7 de kalkip ise gidiorum ben falan diye.

susmadilar, polisi aradim. ben avukat bilmem ne, boyle boyle bi durum var dedim. sabah ise gidicem magdur oluyorum dedim. telefonu kapatim yaklasik 5 dakika sonra geldi polisler, yukarida cocuklari uyardilar. inerken ben de kapiyi acmistim, bir daha olursa tekrar arayin cekinmeyin dediler.

olay besiktas carsida cereyen etmisti.

full adres vermistim tabi ben adamlara eheh.

bu arada bursa 3'ledi.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Bella said:

Viktor'un dediğine örnek birşey söyliyeyim ambulans ile ilgili.

cumartesi ambulans çağırmak zorunda kaldım önemli birşey de değil arkadaşım sarhoş olup kendini kaybetti lol - ingiltere'deyim bu arada-, 20 dakikada falan geldi, kalp krizi falan olsa kesin gitmişti herhalde arkadaşım, neyse ama 20 dakika boyunca telefonu kapamadı, devamlı nefesini kontrol etmemi, işte şu tarafa çevir, böyle yap falan diye yönlendirdi, 2 dakikada bir nefes kontrolü yaptık. kadın resmen psikolojik destek verdi telefonda.

neyse öyle, iğrenç bir cumartesi geçirdim.

ne içti arkadaşın?
çok merak ediyorum bu duruma gelmek için ne içmek gerektiğini.

ya sırf içki değil.
başka birşeyler de aldı ondan bu kadar kötü oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...