Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk polisi.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Yarım saat önce falan bir adam sokakta bağırmaya başladı 20 dakika falan kadar sonra da apartmana girdi bir tane. Şuan apartmanın en üst katından adamın bağırışları gelmeye devam ediyor ve darbe sesleri gelmeye başladı. Birşeyler kırılıyor falan.

Polisi arayıp sokağı söyledim. Apartmanın numarasını söylememi söyledi bilmediğimi söyledim ve bana kızmaya başladı. Kardeşim ben nasıl bulayım apartmanı bana no söyleyeceksin diye.

Yahu dedim ne bileyim sokağa gelsen zaten sesleri duyacaksın. İlk apartmanı zaten sokağın. İyice kızmaya başladı kardeşim mantıklı mı bu sence falan demeye başladı. Yahu dedim ya içerde birisi öldürüyorsa? yine kardeşim mantıklı mı bak bana mantıklıysa mantıklı de kabul edeceğim dedi ben de Mantıklı dedim ve bunun üzerine iyi akşamlar deyip suratıma kapattı.

Hata ben de aslında adam haksız değil. amerikan filmlerini falan izleyip etkileniyoruz, 2 bağırış bile olsa geliyorlar diye görüp etkileniyoruz. polis tarafından korunabileceğimizi sanıyoruz canım ülkemizde.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim apartmanda oldu bi kere böyle bi olay
polis çağırdık 5 dk geçmedi 10 ekip otosu geldi 2 polisten 20 adam eder geldi 5 tanesi adamın kapısını çaldı
içerde karıyı dövmüş ağzı burnu gitmiş hatta direk bizim karşı komşuydu olaydaki adam
neyse sonra kızı kaçtı bi anda daireden oda suratı gitmiş tabi dayaktan.. sonra adam polislerin arasından kızı aldı bir güzel yine dövdü içeri soktu sonra kem küm polisler lan dedi sizene evimdeki olaydan dedi ve 3 dk sonra polisler gitti.. olayda kapandı. gürültüde bi yarım saat daha sürdü ve ertesi gün hemen taşındılar apartmandan.
Sosyal ağlarda paylaş

aynısı başıma geldiydi bilindik bir parkı tarif ettim salak anlamadı anlamadı sokak cadde ismi vermemi istedi (parkın etrasında 3-4tan sokak var) anlaşamadık en sonunda yakındaki karakol burayı biliyor onlara söyle gelirler diyip atar yapıp kapadıydım.

polis sux silah alın kendinizi savunun cezasıda yok zaten
Sosyal ağlarda paylaş

abi o şekilde çok zor biz başka sokaktayız arka balkondan gözüküo bu ev. yani herşey olabilir o numara.

yahu adam sen de niye uzatıyorsun diyor. halk bu beyin kıvamına geldiği için bu haldeyiz zaten sen de onlardan biri olmuşsun apaçık.

sesler geliyor diyorum bağırışlar kırılışlar diyorum polisin atlayıp gelmesi lazım. biri öldürülüyor olabilir içerde hiç mi önemsemez insanlar.

yahu gerçi neyi tartışıyoruz işte Llama özetlemiş zaten. gelseler ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

112 yi aramsitik biz anneannem nefes almakta zorlanmaya basladiginda, acil vaka telefondaki

"sizin semtiniz maltepe, mahalle kucukyali, semt idealtepedir" diye diretiyor, yahu ambulans diyoruz "adres uymuyor yanlis veriyorsunuz, semt yanlis" diyor

daha semt, ilce ve mahalle nedir bilmeyen insani oturtmuslar call centera, ilkokul 1 terk direk lan, 2 sinifta gormustuk biz semt ne mahalle ne ilce ne il ne
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha saçma sapan tespitlere gitmeye gerek yok. Diyorum ki tamam telefonda ki adam andaval çıktı sende diğer adama yardım etmek istiyorsun e telefonda ki adam düşüncesini değiştirmiyor uğraşmak istemiyorsa sen pratik bi çözüm bulacaksın işte. Ben olsam sıkardım diye örnek verdim ama arka sokakta olduğunu bilmeden söylemiştim onu
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor'un dediğine örnek birşey söyliyeyim ambulans ile ilgili.

cumartesi ambulans çağırmak zorunda kaldım önemli birşey de değil arkadaşım sarhoş olup kendini kaybetti lol - ingiltere'deyim bu arada-, 20 dakikada falan geldi, kalp krizi falan olsa kesin gitmişti herhalde arkadaşım, neyse ama 20 dakika boyunca telefonu kapamadı, devamlı nefesini kontrol etmemi, işte şu tarafa çevir, böyle yap falan diye yönlendirdi, 2 dakikada bir nefes kontrolü yaptık. kadın resmen psikolojik destek verdi telefonda.

neyse öyle, iğrenç bir cumartesi geçirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Ahaha saçma sapan tespitlere gitmeye gerek yok. Diyorum ki tamam telefonda ki adam andaval çıktı sende diğer adama yardım etmek istiyorsun e telefonda ki adam düşüncesini değiştirmiyor uğraşmak istemiyorsa sen pratik bi çözüm bulacaksın işte. Ben olsam sıkardım diye örnek verdim ama arka sokakta olduğunu bilmeden söylemiştim onu

haklısın ben de sinirle öyle anladım dediğini.
polis de gözümü öyle bi korkuttu ki yanlış birşey söylesem gelip beni alacaklar sandım anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Telekomdan sabit hatların kayıtlı adreslerini alıp, acil'i arayan numaranın adresini doğrudan ekrana yansıtıp harita üzerinden gösterecek bir sistemin maliyeti ne kadar acaba, lise projesi falan.

Bunu yapıyorlardı en son bi şehirde ama nerede hatırlayamadım baya bi övündüydü memur abi 10yüzmilyon yıl geç kalınmış bir şey için

İzmir ya da bursa olabilir ama dediğim gibi pek hatırlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...