Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 yaşındaki kızlarla evlilik yolu gözüktü

fenn

Öne çıkan mesajlar

kardeş meditasyon yap, transa falan geç o zaman. dünyevi kitaptan nasıl öğreniceksin bilimin sana öğretemediğini?

gerçekleri arıyorsan hazır "din" paketlerini kabul edip işin tembelliğine kaçıyorsun.

ha diyorsan ki ben islam'ın esoteric yönüyle ilgileniyorum o zaman respekt. ama ben bildiğin düz sünni müslümanım diyorsan o iş yaş aga.
Sosyal ağlarda paylaş

yine dine bağlıyorsunuz ya işi helal olsun...

eleştirdiğiniz islam devletleri ahlakı ve sosyokültürel yapıları aslında, zaten onu buradaki herkes eleştiriyor

peygamber eğer bunu yapmış ise o zamanki toplumun yapısı gereği yapmıştır din dediği diye değil, ki inana inanmayan, yahuhisi, hrsityanı da yapmıştır,...

bu günde bu iş, dini emir ve sünnet bu diye değil, tamamen kişinin zevklerine hitap etiği için yapılıyor. yaslanacakları dini açıklar olmasa, kanun teklifi verir öyle meşrulaştır.

sübyancılık ve oğlancılık o coğrafyada bin yıllardır ola gelmiş bir olgu zaten, islam ile falan bağdaştırmak yanlış

batıda oluyor olmuyor mu, biri evlenelim diyor, öbürü zevkimi alırım büyünce de, başka şekilde yaralanırım diyor
Sosyal ağlarda paylaş

misal olarak diyorum zaten ya olursa,

ki yasal olmasa bile, parası olan.....

doğu avrupadan, brezilyadan yüzlerce yüzlerce erkek, kız buralarda heba oluyor, sonra adult piyasasının en altına servis ediliyorlar, görece bakarsak araplardan falan daha kötü durum ama şu anda o kadar yaygın değil.

konu ile alakalı değil ama üniversitedeyken bir makale okumuştum avrupa fuhuş ve bu iş için insan ticareti ile alakalı, geçmiş zaman eksik veya yanlış hatırlıyor olabilirim ama dediği:

2. dünya savaşına kadar bu işin merkezi dünyada avusturya/viyana bu işi yapanlarda yahudilermiş, hitlerin gelmesi ile bunlar brezilya yerleşmişler ve brezilyanın bu işlerdeki durumu da herkesçe malumdur sanırım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...