Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaziantep'te polis merkezine saldırı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

said:
Benim dediğim şey, küçük burjuva tavırlar meselesi. Yani sen böyle rahat içinde yaşıyorsun, sonra orada çapul bulup ayağına geçiremeyen mehmetçiğe "operasyon yapılsın", "hepsini öldürün hurra" edebiyatı yapıyorsun. Şimdi Kandil'e operasyon yapılsa hanginiz gideceksiniz? Hiçbiriniz. Ben de gitmem zaten. Kim gider? Torpili parası olmayan gariban köylü çocukları gider. Olan da o bölgedeki köylerde yaşayan çulsuz zavallılara olur.

şu çok güzel bi kafa yahu.

öncelikle şunu açıklığa kavuşturmak lazım.

hepsini öldürün hurra edebiyatı saçma bişi. sayıca çoklar adamlar. arazi de berbat. paso ağır nbc falan atmak lazım büyük ihtimalle. gereksiz.. para kaynaklarını kesmek ve tr içinde, dışındaki liderlerini al capone gibi garip garip suçlardan içeri almak çok daha güzel olurdu aslında. ancak bizdeki dönek, fırıldak, yalama adam sayısı çok olduğu için bi tanesini içeri alsan 100000tane yalakası çıkar. e şimdi bu adamı da mı öldüreceksin? yalakalıktan içeri mi atıcaksın?
yaş yani.
köylü çocuğunun kandil'de işi ne yahu? tarla mı var orada? lol
kandil'de yapılan operasyon alt yapı üst yapı operasyonu olmadığı sürece benim de işim yok.
usame bin ladin'e afganistandaki operasyonu amerikanın eğitimsiz köylü çocukları mı yaptı?
mağdur edebiyatı da güzel bişi. senelerce "ana geçtiğimiz yüzyılda bok yedirdiler" falan denildi lakin "o bölgelerde yaşayan masum, fakir halka oluyor olan!" edebiyatı çok hoş değil. keza adamların teröristleri ağırlarken çekilmiş bi sürü fotoları var. yemekler falan gırla gidiyor doğrusu.
ha diyeceksiniz ki, "sen orada devletin gücünü göstermezsen terörist tabii gelir"
ben de devletin gücünü orada gösterelim diyorum en başından beri. problem yok yani.

çürük dişimi çektireyim, ama hiç acı da olmasın, hiç kanamasın da, hiç de masraf da çıkmasın, diş doktoru da beni korkutmasın, iğne de vurmasın. hele o makinelerin sesine hiç gelemem. ama çürük dişimi çektireyim. çünkü çok ağrıyor!

valla buradaki çoğu adamın aksine ben askeriyenin son derece beceriksiz ve güçsüz olduğunu, yapılan ve operasyon adı verilen hedelerin süper zayıf olduğunu, bunların en az 10-20katı ve en az 4-5sene sürecek operasyonlara ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

kandilin göbeğinde, pkk'nın, hpg'nin liderlerinin evlerinde, almanya'da, belçika'da kaldıkları otellerde mossad usulü suikastler düzenlemediğin sürece varacağın hiçbir yer yok.

her saniyeyi tamamen korkarak geçirmedikleri sürece, kendileri gerçekten teröre düşmedikleri sürece bu olaya çözüm olduğunu da sanmıyorum.

elinde bıçakla gezen "kardeşiz biz!" tiplerine dahi güzel bitch slap çakmazsan nasıl bir sonuç bekliyorsun ki.

bizde ne politik düzen ne de askeriyenin herhangi bir güce sahip olduğunu düşünmüyorum elbette.

adamlar karakol inşa etmekten aciz, iki temiz operasyon yapmayı, hasarsız 10taşıt nakletmeyi beceremeyen tipler.

ne pkk'sı ne bitirmesi..

keşke kaynak kodlara erişimimiz olsa da bu haritada türkiye'yi israil ile değiştirsek mesela. güzel olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben mutlak çözümden yanayım.

evinden çıkan adam seni bombalayıp bombalayıp, akrabalarını öldürüp "ama sen bize dokunma. çünkü kardeşiz biz :D" diyorsa dünyanın her köşesindeki kampları basılmayı, almanya'daki liderleri otel odasında suikast edilmeyi, kandildeki "önder"leri küçük bombalarla öldürülmeyi hakketmiş demektir.

kardeşlik bu değil. kardeşliğin ne olduğunu çözene kadar,kardeşçe olmayan metodlar uygulanmalı.

çok aşırı bi lakayıtlık var hâlâ

ha avlananlar dediğim gibi sadece liderleri.

pkk'lı mıyız biz ki, sokaktaki çocuğu öldürmek isteyelim, otobüste normal bir şekilde giden adamı ateşe verelim?
aramızda fark olsun o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi ben mutlak çözümden yanayım.

evinden çıkan adam seni bombalayıp bombalayıp, akrabalarını öldürüp "ama sen bize dokunma. çünkü kardeşiz biz :D" diyorsa dünyanın her köşesindeki kampları basılmayı, almanya'daki liderleri otel odasında suikast edilmeyi, kandildeki "önder"leri küçük bombalarla öldürülmeyi hakketmiş demektir.

kardeşlik bu değil. kardeşliğin ne olduğunu çözene kadar,kardeşçe olmayan metodlar uygulanmalı.

çok aşırı bi lakayıtlık var hâlâ

PKK yönetici kadrosunun temizlenmesi evet bir devlet olarak Türkiye'nin görevidir.

Ben bazen olaya diğer taraftan bakmaya çalışıyorum da, kafam karışıyor biraz.

Şırnak'ta bir Kürt olarak doğmuş olsam alırdım elime silahı diye düşünüyorum, üzücü bir durum benim açımdan. Böyle düşünmem yani.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında en kotusu, hicbir stratejimizin olmaması, 1 acılım yapmaya calısıyoruz, pkkyla gorusuyoruz, 1 gun gidip sınırda gordugumuz kalabalıgı bombalıyoruz, ertesi gun ozur diliyoruz. baska bir gun, alt tarafı 2 asker olmus, meclisi toplamaya gerek yok diyoruz. gormezden geliyoruz.

zaten pkkyı bitirmek istesek, bir taktigi secer uygularız. ama kimsenin bitirmeye niyeti yok belli ki. herkes cebine giren paranın derdinde.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Şırnak'ta bir Kürt olarak doğmuş olsam alırdım elime silahı diye düşünüyorum, üzücü bir durum benim açımdan. Böyle düşünmem yani.

abi alırsan ve üst tarafta isen senin de ölmene sevinirim yani.
suç örgütünü besleyen bir piyon için üzülünür ama suç örgütüne lider olmaya kasan bi adamın ölümü mutlu ve iyi bir olaydır insanlık için.

ben şunu istiyorum "4pkk lı öldürüldü!" bu abi, salak mısınız?
allahın garibanını vurdunuz da ne oldu?
verimli değil bi kere.
4 pkk'lı salak öldü, 3 tane fakir de bizden gitti.
ee 7ailenin hayatı kaydı sonuçta.

bana şununla gelin, "kandil'de yapılan operasyonda 10'u pkk'nın lider kadro olmak üzere 24üst düzey pkk'lı öldürüldü. insansız hava araçları ile yapılan operasyonda kayıp verilmedi."

sonra ne bileyim "1000asker ile yapılan şok baskınında pkk kamp bölgesi ele geçirildi. önceden pkk kampı olarak kullanılan korunaklu bölgeye s64 air crane helikoptlerle 9binadan oluşan geçici karakol kuruldu. bölgede eğitimli 800komanda devamlı hizmet vericek"

"belçika'da pkk'nın finansal sorumlusu otel odasında ölü bulundu" "almanya'da pkk'nın siyası kanadının lideri bilmem kim trafik kazasında öldü"

abi mossad çok güzel yapıyor bunları. köktenci örgütlerin köküne kibrit suyu döktü adamlar.

efendime söyleyim, pkk bomba patlattı, biz de çatıştık. iki gariban öldürdük. öleyse haberlerde anlatalım.
bana ne olm bundan? sınavdan 100 üstünden 3 aldım!!! demek ile aynı salaklıkta bişi.

"pkk'nın sadece kürtlerin özgürlüğü için çarpıştığını sanacak kadar salak, iq seviyesi 70lerde gezebilen, hayattaki tek başarısı bi silahın tetiğini çekebilmek olan, vasıfsız, bıraksan zaten her türlü abuse edilecek ve kısa sürede ölecek bi zavallıyı öldürdüm!!! yihu!!!!"diye haber yapın bence.

ben sonuca oynamaktan yanayım. saçma sapan savunmasız karakollar, aptal gibi açık telsiz konuşmalı ile her türlü pusuya düşmeye hazır askerler ile yapılacak olaylarla da ne sonuç alırsınız ne de başka bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi şurası kesin ki pkk'yı zayıflatmadıkça kürt sorununu çözemezsin.

adam bundan para yiyorlar lan! LOL. neden bıraksın ki işin peşini, silah kaçırıyor, haraç alıyor, kaçakçılık yapıyor, kumar oynatıyor her türlü pislikte adamın parmağı var.

sana da gelip de "evet abicim, bana katılan salakların, bana inanma sebebini lütfen yok edelim. yalvarırım beni bitirin" mi diyecek?

her gün 3-5tane zavallıyı öldürerek eminim ki çok kısa sürede "bi grup çapulcu" dan kurtuluruz. eminim bundan!
istatistik yapsan örgüte katılan sayısı>>öldürülen+yakalanan sayısı çıkacaktır kesin.

"bi grup çapulcu" lafını ayrıca seviyorum ben. adamlar kaç ülkede faaliyet gösteriyor haberimiz yokmuş gibi yapmamız onların kaybolmasına sebep oluyor çünkü.

ben aşırı şiddetten yanayım bu olayda. ama şiddeti nereye uyguladığın önemli. ya şimdiki gibi 3-5zavallıyı öldüreceksin, ya 90lardaki gibi herkesi öldüreceksin ya da akıllı olacaksın ve dünyanın her yanındaki tepe noktalarını öldüreceksin ama öyle güzel bir şekilde öldüreceksin ki "aman abi. biz bulaşırsak kesin gidiciyiz" yusufları ile millet köyüne geri dönecek.

bizimkiler hiçbir zaman sonuncusunu beceremedi. güya asala'yı sildiler. daha beterini aldılar ellerine. onu da beceremediler.
israil güzel bu işlerde. amerika da süper. aslında sanıyorum gelişmiş ülkelerin hepsi güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

buna da laf edecekler çıkacak ama sonuçta bu bir vaka...

2010 hurmalar 2012 tırmalar

Ağustos 2010.

Gaziantep mitingi.

*

“Sevgili kardeşlerim...
Zaman tünelinde geriye gidelim.
Ne yaptılar?
İçerde sanal tehditler...
Dışarıda düşman ürettiler.
Endişelere maruz bıraktılar.
Milleti korkuttular.
Ne dediler?
Türkiye’nin üç tarafı denizle, dört tarafı düşmanla çevrili dediler.
Biz ne yaptık?
Onlar gibi ufuksuz değiliz.
Vizyonsuz değiliz.
Biz geldik, bu anlayışı yıktık.
Esad kardeşimle oturduk...
İki dost, iki kardeş olduk.
Mayınları temizledik.
Vizeleri kaldırdık.
Kapılarımızı açtık.
Şimdi benim Gaziantepli kardeşim, cebine pasaportunu koyuyor, istediği gibi Halep’e gidiyor, Şam’a gidiyor. Halep’teki Şam’daki Lazkiye’deki Hama’daki Humus’taki kardeşim de, cebine pasaportunu koyuyor, istediği
gibi Gaziantep’e geliyor.
Ne oldu?
Bütün o tehditlerin, korkuların...
Ne kadar boş olduğu ortaya çıktı.
Kim kazandı?
Gaziantep kazandı.
Vizyonumuzun en canlı tanığı...
Gaziantep’tir.”

*

Ağustos 2012.
Öğle namazını müteakip...
Canlı yayında izledik tele’vizyonu.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21282826.asp
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

said:
'Artik terörü bitirin'
http://www.radikal.com.tr/1998/06/21/resim/artik.gif

Harvard mezunu Sehit Astegmen Umut Kahya'nin ailesi, yetkililerden yeterli bilgiyi alamadiklarindan yakinarak 'Artik bu terörü bitirin' dedi

1998den

bu kadar balik hafizali olmayin ya, bole O KESIN YOKTUR, SU SIFIRDIR, BENCE OYLEDIR gibi kesin konusmayin, mahcup duruma dusmeyin bole, demin yollicaktim forum kirilmis atamadim meh

Astek, uzun çıkmış. Yine uzun çıkan elektrik mühendisi bi arkadaş sınırı falan geçip mahsur kalmış hatta 2 gün. HİÇ YOK SIFIR demek yanlış belki, çünkü arada bir böyle kaçıyor. Bizim arkadaş şanslıydı yaşıyor hala. Fakat kısa dönemleri belirli bi dönemden sonra çektiler doğudan. Ben yakın zamanda bir ya da iki tane daha hatırlıyorum maddi durumu iyi olan ailelerin çocuklarının hayatını kaybettiğini, ama toplasan toplasan 5 etmez heralde.

Ha etsin demiyorum yanlış anlaşılmasın, ben fakir çocuklar da ölmesin istiyorum. Ama genel resme baktığınızda fakir çocuklar ölmeye, zengin çocuklar ot yolmaya gönderiliyor. Çalıştığım firmanın büyük müşterilerinden birinin varisiyle karşılaştık izmirde askerde, senin torpilin nerden diye sordu bana. Bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Homojen bir dağılım yok feamer, açıklamak istediğim bu. Belki insanlara sayı gözüyle bakmak olarak algılanacak ama zenginlerin ölme oranı fakirlerin ölme oranına göre çok düşük. Çünkü zenginlerin sesi çıkıyor, fakirlerin çıkmıyor. Asker bunu fark ettikten sonra kısa dönemleri tehlikeli noktalardan çekmeye başladı yavaş yavaş.

Bu da dönüp dolaşıp pirvanın "insanlar starbucksda otururken bomba yeme fikrine tepki gösteriyor" savına dönüyor. E öyle, çünkü uluderede bombalanan kaçakçılarla empati kuramayanlar antepte bombalanan halkla empati kurabildiler. Ha yarın öbürgün etilerde bi starbucksda böyle bi eylem olsa empati çığa dönüşür o da ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi şimdi şurası kesin ki pkk'yı zayıflatmadıkça kürt sorununu çözemezsin.

adam bundan para yiyorlar lan! LOL. neden bıraksın ki işin peşini, silah kaçırıyor, haraç alıyor, kaçakçılık yapıyor, kumar oynatıyor her türlü pislikte adamın parmağı var.

sana da gelip de "evet abicim, bana katılan salakların, bana inanma sebebini lütfen yok edelim. yalvarırım beni bitirin" mi diyecek?

her gün 3-5tane zavallıyı öldürerek eminim ki çok kısa sürede "bi grup çapulcu" dan kurtuluruz. eminim bundan!
istatistik yapsan örgüte katılan sayısı>>öldürülen+yakalanan sayısı çıkacaktır kesin.

"bi grup çapulcu" lafını ayrıca seviyorum ben. adamlar kaç ülkede faaliyet gösteriyor haberimiz yokmuş gibi yapmamız onların kaybolmasına sebep oluyor çünkü.

ben aşırı şiddetten yanayım bu olayda. ama şiddeti nereye uyguladığın önemli. ya şimdiki gibi 3-5zavallıyı öldüreceksin, ya 90lardaki gibi herkesi öldüreceksin ya da akıllı olacaksın ve dünyanın her yanındaki tepe noktalarını öldüreceksin ama öyle güzel bir şekilde öldüreceksin ki "aman abi. biz bulaşırsak kesin gidiciyiz" yusufları ile millet köyüne geri dönecek.

bizimkiler hiçbir zaman sonuncusunu beceremedi. güya asala'yı sildiler. daha beterini aldılar ellerine. onu da beceremediler.
israil güzel bu işlerde. amerika da süper. aslında sanıyorum gelişmiş ülkelerin hepsi güzel.

Asala'yı Türkiye bitirmedi bitirmesi de olasi degildi cunku orgut Türkiye icinde yapilanmadi Turkiye ye de o kadar sizma yapmadi. Asalanin Saldirilari Ozellikle Orly katliamindan sonra orgut kendi ipini cekti batidan aldigi destek de ermenistanin verdigi destekte cok azaldi daha sonra benim fikrime gore Filistin Kurtulus Orgutunun Agop Agopyani oldurmesi ile de fiili operasyonlari son buldu ama orgut hala var aslinda. Ama nasil olduysa Asalayi bizim istihbaratin bitirdigine dair bir inanis var. Zaten Turkiye asalayi bitirebilmeyi basarsaydi zaten pkkyi da bitirirdi cunku iki orgutunde yurtdisi baglantilari guclu Asalanin bitmesinin temel sebebi Orly katliami ve daha sonra batidan alinan destegin tamamen kesilmesidir.

Onun disinda orgut liderlerini oldurursen pkk dagilir tezi maalesef ki su durumda gecerli degil cunku pkk artik alt yapilanmasini olusturmus bir orgut faaliyetleri azalmaz aksine sonraki kusak liderleri daha radikal bir tavir bile alabilir. 90larin basinda Abdullah Ocalani yakalayip oldurselerdi evet orgut dagilma surecine girerdi ancak suan pek mumkun degil. En onemli nokta pkknin yurtdisi imajini bozmak ancak tum komsularla papaz oldugun bir donemde ve Amerikanin gudumunde Suriye ye savas naaralari attigin bir donemde bu hemen hemen imkansiz insanlar kaba etleriyle gulerler. Bu yuzden pkknin faaliyetleri bu donemde cok artti adeta bizim hukumet herseyi altin tepside sundu pkkya.
Sosyal ağlarda paylaş

başına geçen her adamı öldürürsen dağılmaz ama güç kaybeder.

zaten hiç dağılır yazmış mıyım? yazmamış olmam gerek. bilakis dağılması imkansız bişi pkk. ancak belli bir güç yitirmesi ve hatta radikalleşmesi, sertleşmesi bile oldukça avantajlı şeyler.

yuvasına çomak sokup birazcık karıştırmak, rahatsız etmek ve rahatsız etmeye devam etmek lazım.

ufak seviyeden elinde keleşli adam öldürerek esas hiçbir yere varamıyorsun.

öbür türlü ya kısa süreli karışıklık yaratırsın adamların içinde, ya gerçekten korku salmayı başarırsın, yahut çok sertleşirler..

işte o zaman da gerçekten sertlik neymiş göstermeye hak kazanırsın.

ben tr'nin dediklerimin hiçbirisini yapacak kapasiteye sahip olduğunu düşünmüyorum bu arada. hani "dış güçler izin vermiyor abi...." geyiklerine girmeye bile ihtiyaç duymuyorum o yüzden.

misal, türkler... yabancı topraklarda... ses çıkartmadan operasyon yürütmeyi becerebilecek..

HADİ LAN!
yahut askerler.. güzel bir izleme, takip döneminden sonra ani bir operasyon ile pkk kamplarından herhangi birisini çok az kayıp verip, çok adam temizleyip ele geçirecek ve lider kadroyu öldürecek ve bir kısmını da canlı ele geçirecek.
benim apollo için saturn v roketi inşa edebilmem ile aynı ihtimal düzeyinde.
Sosyal ağlarda paylaş

ya dış güçler geyiği var tamam da, var yani öyle bişey. yapamıyomuyuz, yetemiyomuyuz, yaparmıyız lan acaba tartışmasından önce neden yapmaya bile yeltenmiyoruzu tartışmak lazım. gerçi tartışcak da bişey yok. ülkede terör örgütü var yasadışı yollardan para kazanıyolar. o kazandıkları paradan iktidardaki adamlar da pay almasa, iktidardaki adamlar para kaybetse değil bak, pay almasa terör örgütü nah yapar o işleri bidaha
Sosyal ağlarda paylaş

beceriksizlik ve kafayı kullanmama bence dediklerinden daha önemli.

askerler senelerdir pusuya düşüyorlar. senelerdir karakol basılıyor. lafa gelince "türk askeri çok güçlüdür. düşük yoğunluklu çatışmada hep güçlü kaldılar!!!!" diye saçmalıyor bi takım üst düzey göbekliler.

ulan allahın amerikalısı, ingilizi, senin senelerdir öğrenemediğin pusu, ied olayını ırak'ta afganistan'da çözüverdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

@rewendor

Herkesin yaptığını yap, bi tanıdık vardır mutlaka telefon açarsa direk göcekte yaparsın askerliğini. (Harbi zenginsen tabi, ailenin mutlaka ihaleden vb. tanıdığı kuvvetli insanlar vardır.)

yok zengin degilim zaten. aile devlet memuru. ben de uni mezunu daha 2 senelik muhendis calisanim. 2 hafta sonra buyuk ihtimal mastirli olacam ama maasa falan yansimiyo o. ama senin kastettigin fakir kitleye girmiyorum ve/veya kicim rahatta oldugu icin oyle rahat konusuyor degilim aksine topun agzinda olmama ragmen bunu savunuyorum onu belirttim.

su anda pkkyi bi sekilde zayiflatmadan baris getiremezsin onu diyorum. artik direkt daga ava mi cikarsin, kacakciligin mi onunu kesersin, besleyen ulkelere mi baski uygularsin orasi beceriye kalmis. ama su anda istedigi her seyi yapan bir pkk var barisin ona katacagi hicbir sey yok aksine zararina olur.
Sosyal ağlarda paylaş

birleşik devletler dışişleri bakanı hillary clinton teyze'nin neden türkiye'yi savaşa sokmak için bu kadar çok uğraştığını ronald reagan amca anlatsın:

said:

"Türkiye’ye güvenlik yardımı bizim de güvenliğimizin bir parçası. Bir Türk askeri yılda 6 bin dolara mal oluyor. Eğer onu bir Amerikan askeriyle değiştirmeye mecbur kalırsak maliyet 90 bin dolara çıkıyor."

reagan amca yönetimden çekileli uzun yıllar oluyor. bu lafı 1985'de etmiş. http://www.hurriyet.com.tr/dunya/12053999_p.asp

measuringworth'tan baktım da, bu toplam, en kötü tahminle, bugünün fiyatlarına göre 181.000 ve 188.000 dolar arasında gidip geliyor amerikan askerleri için.
Sosyal ağlarda paylaş

asker her türlü operasyonu yapabilir. ama askerlerin başındaki çok yıldızlılar şu dönemde bu operasyonların düzenlenmesini istemezler, askerlerde de şu an böyle bir moral yok.
sivillerin her türlüsünün kafası bir dünya. chp'nin başına cia-mossad kılıçdaroğlu'nu getirdi, adam "dörsüm katliamu törölö hörölö" dedi. Allah nasıl sevindi akp camiası,feto camiası,yandaş basın,cia-mossad,abd,israil...chp'nin başına baykal gibi hitap gücü olan ama aynı zamanda da 2inci,3üncü ve hatta 4üncü adamlarını da belirlemiş bir adam lazım. korkmayacak, çata çat lafgı yapıştıracak sultana, meydanlarda sultan nasıl atıp tutuyor; o da atıp tutacak. en basiti diyecek ki,"lan bu kadar gürültü kopardık bakü-ceyhan boru hattı için, kerkük-yumurtalık boru hattı zaten bizde,yahu neden dünyanın en pahalı 2.benzini bizde?biz gelince benzin fiyatlarını 300% düşüreceğiz"(şaka maka olabilecek bir şey aslında,neyse). birkaç iddialı slogan...birkaç yalan(öbürleri 11 senedir ne yalanlar söylediler,fındıkçıdan da oy alıyorlar,çaycıdan da,çiftçiden de,köylüden de)...
mhp zaten ap ayrı,bu ülkenin <>lerini tanrı mhp'den korusun diyorum.
çok uzun yazasım geldi ama yazmayayım...
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

asker her türlü operasyonu yapabilir. ama askerlerin başındaki çok yıldızlılar şu dönemde bu operasyonların düzenlenmesini istemezler, askerlerde de şu an böyle bir moral yok.
sivillerin her türlüsünün kafası bir dünya. chp'nin başına cia-mossad kılıçdaroğlu'nu getirdi, adam "dörsüm katliamu törölö hörölö" dedi. Allah nasıl sevindi akp camiası,feto camiası,yandaş basın,cia-mossad,abd,israil...chp'nin başına baykal gibi hitap gücü olan ama aynı zamanda da 2inci,3üncü ve hatta 4üncü adamlarını da belirlemiş bir adam lazım. korkmayacak, çata çat lafgı yapıştıracak sultana, meydanlarda sultan nasıl atıp tutuyor; o da atıp tutacak. en basiti diyecek ki,"lan bu kadar gürültü kopardık bakü-ceyhan boru hattı için, kerkük-yumurtalık boru hattı zaten bizde,yahu neden dünyanın en pahalı 2.benzini bizde?biz gelince benzin fiyatlarını 300% düşüreceğiz"(şaka maka olabilecek bir şey aslında,neyse). birkaç iddialı slogan...birkaç yalan(öbürleri 11 senedir ne yalanlar söylediler,fındıkçıdan da oy alıyorlar,çaycıdan da,çiftçiden de,köylüden de)...
mhp zaten ap ayrı,bu ülkenin <>lerini tanrı mhp'den korusun diyorum.
çok uzun yazasım geldi ama yazmayayım...

CIA- MOSSAD- ASALA- ABD'nin OYUNLARI- FBI- SPETZNATZ- SOROS-MASON- GÜLEN HAREKATI- İSRAİL- SS -ILLUMİNATİ

maazallah bu örgütler işi bıraksa deselerki " ey ahali biz tövbe ettik elimizi ayagımızı çektik" deseler adamın tüm hayatı yıkılcak.

akıl fikir ne denir ki...

zaten salagız herkez dünyanın tüm profesörleri tüm bilim adamları tüm sosyal ve politik bilimciler salak ne ugraşıyorlar analizle, okumayla etmeyle çalışmayla.

herşey cia'in ve türevlerinin altından çıkıyor, ugraşmaya degmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...