Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaziantep'te polis merkezine saldırı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

GAZİANTEP'te PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda ortalık savaş alanına dönerken, aralarında polislerin de bulunduğu çok sayıda kişi yaralandı.

Olay saat 19.45 sıralarında Şehitkamil İlçesi'nde meydana geldi. eröristler, Karşıyaka Polis Merkezi yakınına getirip otobüs durağında park ettikleri otomobildeki patlayıcıları uzaktan kumandayla infilak ettirdi. Kulakları sağır eden patlamayla birlikte durakta yolcu indirip bindiren iki otobüs alev aldı, çevredeki araçlar hasar gördü, ev ve işyerlerinin camları kırıldı. Aralarında polislerin de bulunduğu çok sayıda kişi yaralanırken , ortalık savaş alanına döndü.

Bölgeye sevk edilen ambulanslarla yaralılar, kentte alarma geçirilen hastanelere taşındı. Güvenlik güçleri saldırıyı gerçekleştiren teröristlerin yakalanması için operasyon başlattı

link

bu bayram boş geçmedi adamlar,dün tırları yaktılar,ondan önceki gün 3-4 şehit yine
Sosyal ağlarda paylaş

gazetecileri yaklaştırmıyorlarmış

1 aydan beri süregelen şemdinlinin kaynaması,tırların yakılması,birbir şehit edilen askerler,bunların hiç biri medyada gerektigi yeri almadı,ne kadar daha bir şeyler yapılmayacak gercekten soru işareti,bir ülkenin bir bölgesinde ciddi karışıklık var ama diger bölgesi bu sanki yokmuş gibi yaşamına devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

AKP oy kaybetmemek icin basinin girisini kisitliyo bi ton olaydan haberimiz yok.

PKK cephe savasina girdi diyenler var, duzenli ordu gibi.

Semdinli, hakkari dustu diyenler var.

90 lara geri donduk ama o zaman tum turkiye savasi birebir yasiyordu. trt de terorist olu sayisi yapilirdi, bugun bu kadar terorist oldurduk, iste resimleri diye her gun olu insanlari gostererek bize psikopata donmustuk. (sonradan kaldirildi neyse bu gelmesin zaten geri)

Tayyip dtp yi hapse atiyor, basina yasak koyuyor. Konusani iceri atiyor. Tatilini yapmaya devam ediyor meclisi toparlamiyor.

Sirf oy kaygisindan, cunku isler buyuk gibi gorunurse oy kaybedecek.

Peki bu is daha kotu patlayinca ne olacak, onu merak ediyorum. Durmuyo cunku.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

AKP oy kaybetmemek icin basinin girisini kisitliyo bi ton olaydan haberimiz yok.

PKK cephe savasina girdi diyenler var, duzenli ordu gibi.

Semdinli, hakkari dustu diyenler var.

90 lara geri donduk ama o zaman tum turkiye savasi birebir yasiyordu. trt de terorist olu sayisi yapilirdi, bugun bu kadar terorist oldurduk, iste resimleri diye her gun olu insanlari gostererek bize psikopata donmustuk. (sonradan kaldirildi neyse bu gelmesin zaten geri)

Tayyip dtp yi hapse atiyor, basina yasak koyuyor. Konusani iceri atiyor. Tatilini yapmaya devam ediyor meclisi toparlamiyor.

Sirf oy kaygisindan, cunku isler buyuk gibi gorunurse oy kaybedecek.

Peki bu is daha kotu patlayinca ne olacak, onu merak ediyorum. Durmuyo cunku.

hani her fakültede olan tipler vardır ya,adamın 4. senesi hala 1.sınıfta,böyle kalıyor kalıyor fakat 4 sene boyunca ailesine söylemiyor,4 senenin sonunda eyvah oglum napcam ben diye geziniyor,işte olay bu zaman kazanma mevzu şu an da
Sosyal ağlarda paylaş

Suriye elleinde yeni kurt devleti olarak patladi hadi simdi kolay gelsin.

Hayir gercekten aklim almiyor orta doguyu karistirmaya calismanin kendine bu sekilde donecegimi gercekten goz onunde bulundurmamis olamaz bu herifler, okadar salak degiller. Ya kurt devletini kendi elleriyle kurmaya calisip verelim gitsin kurtulalim kafasindalar ya da gercekten beyinsizler.Baska bir secenek olama.
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

Hayir gercekten aklim almiyor orta doguyu karistirmaya calismanin kendine bu sekilde donecegimi gercekten goz onunde bulundurmamis olamaz bu herifler, okadar salak degiller. Ya kurt devletini kendi elleriyle kurmaya calisip verelim gitsin kurtulalim kafasindalar ya da gercekten beyinsizler.Baska bir secenek olama.

ya hasta oluyorum şuna

koskoca ülkeyi yöneten adamların şu paticikteki political genius'lar kadar kafası çalışmıyor zaten. tabii ki biliyorlardı böyle döneceğini, tabii ki salak değiller o kadar. ne deniyorsa onu yapıyor adamlar, ülkenin hayrını vs. düşünen yok.

kürt açılımı
oslo görüşmeleri
bdp'ye serbestlik
imralı görüşmeleri
tecrübeli askerlerin hapise atılması
medyanın kucağa alınması

adım adım işlediler adamlar planı. arap baharı'nın direk engineered bi event olduğunu 5 yaşındaki çocuk bile biliyor zaten, sözde devrim olan ülkelerde sonuçlarını da gördünüz hepiniz.

ha bu planın tek önüne geçebilecek güç türk ordusuydu, onu da sindirdiler gayet güzel bir şekilde. burda birçok kişi destek verdi hatta bu operasyona. romantik solcular, tatlı su humanistleri "askeri yönetimden sivil yönetime geçiyoruz" diye alkış tuttular açın bakın 4-5 sene önceki konulara.
Sosyal ağlarda paylaş

urfa antep in yarisi anca olur gelismislikte onu diyim.

antep te yolda hayat kadini goruyosun, eglence merkezleri vs var. gormedigim sahneleri gordum sarhos insanlar olabiliyor gece yolda.

urfa cok daha muhfazakar bayagi daha.

zaten antep de normal gelismis sehir gibi arabayla 1 saat gez antep i, 1 saat urfayi direkt farkediyo gelismislik.
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?13,6432545,6432630#msg-6432630
Zep said:

ya hasta oluyorum şuna

koskoca ülkeyi yöneten adamların şu paticikteki political genius'lar kadar kafası çalışmıyor zaten. tabii ki biliyorlardı böyle döneceğini, tabii ki salak değiller o kadar. ne deniyorsa onu yapıyor adamlar, ülkenin hayrını vs. düşünen yok.

kürt açılımı
oslo görüşmeleri
bdp'ye serbestlik
imralı görüşmeleri
tecrübeli askerlerin hapise atılması
medyanın kucağa alınması

adım adım işlediler adamlar planı. arap baharı'nın direk engineered bi event olduğunu 5 yaşındaki çocuk bile biliyor zaten, sözde devrim olan ülkelerde sonuçlarını da gördünüz hepiniz.

ha bu planın tek önüne geçebilecek güç türk ordusuydu, onu da sindirdiler gayet güzel bir şekilde. burda birçok kişi destek verdi hatta bu operasyona. romantik solcular, tatlı su humanistleri "askeri yönetimden sivil yönetime geçiyoruz" diye alkış tuttular açın bakın 4-5 sene önceki konulara.

Bana genius falan diyip benim dedigim aynisini soylemende bambaskaymis.

Bolgede resmi bir kurt devleti kurulcak ve bunun altyapisini hazirliyorlar iste.bizimkilerde ic politikada teror uzeriden ekmek yemege calisiyor, zamani gelincede meh olmuyor iste birakalim gitsin denilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...