Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaziantep'te polis merkezine saldırı

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

Şu kadar vatandaşımız katledilmiş, her gün 1,2,3 şehit ve yaralı veriyoruz...TVlar halen normal yayınlarına devam ediyor.
Nasıl bir vurdumduymazlıktır lan bu? O insanlarımızın evlerine şimdi ateş düştü, yahu ille bizlerin evlerine de ateş mi düşmesi lazım durumun vahametinin farkına varmamız için?
Sosyal ağlarda paylaş

Bdpyle mhp filan karşılastirilmis.Tamam sevmiyebilirsiniz karşıt görüşte de olabilirsiniz ama su karşılastirmayi yapmak gerçekten chp fuck yeah başka bisi değil. O zaman ben 2011 seçimlerinde elazığ tunceli diyarbakırdaki chp parti binalarında türk bayrağı yerine kürdistan bayrağı çektiklerinde chpyi bdpyle birmi tuttum tabiki hayır.sunuda savunmayin bu arada kendi gözlerimle gördüm. Flamerligin manası yok bütün mhp kitlesi de sandığıniz gibi ocaklarda gezen ayak takımı değil.ama sayenizde bütün sulalemin ülkeyi bölmek gayesinde olduğunu öğrendim.eyvallah(tu) bu arada telefondan yazdımm imla filan hak getire.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Şu kadar vatandaşımız katledilmiş, her gün 1,2,3 şehit ve yaralı veriyoruz...TVlar halen normal yayınlarına devam ediyor.
Nasıl bir vurdumduymazlıktır lan bu? O insanlarımızın evlerine şimdi ateş düştü, yahu ille bizlerin evlerine de ateş mi düşmesi lazım durumun vahametinin farkına varmamız için?

laf söylemek için laf söylemek bu olsa gerek, bu ucuz kahramanlıklardan hala bıkmadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

cetoritto said:

laf söylemek için laf söylemek bu olsa gerek, bu ucuz kahramanlıklardan hala bıkmadınız mı?

zavallıdan da zavallı bir insan portresisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

cetoritto said:

memleket öyle bir hale geldi ki acı cekeni anlamaya çalışmak, sorunların konuşulmasını istemek ucuz kahramanlık oluyor.

well done
Sosyal ağlarda paylaş

Emperyalizm de dendiyse kızıl elma tamam.

Bas bas bağırıldı, Suriyeye falan elinizi sokmayın kolunuzu bulamazsınız dendi. Eğer o işlere girersen böyle bombalar ölüler olacak zaten, bunu bile bile girdiyse hükümetin bu kadar şaşırmaması gerekiyor.

Şimdi, Türkiyenin Suriyede yaptığı emperyalizm(sizin kullandığınız anlamda, yoksa Lenin'in teorisi olanla bi ilgisi yok) değil midir?
ABD emperyalist de Türkiye değil mi günümüzde?

Olan sadece masum halka ve memurlara oluyor. Fillerin tepişmesinde insanlar eziliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Mighty_THoR said:

cetoritto said:

memleket öyle bir hale geldi ki acı cekeni anlamaya çalışmak, sorunların konuşulmasını istemek ucuz kahramanlık oluyor.

well done

Sanırsam çetintaşın bahsettiği "acı cekeni anlamaya çalışmak, sorunların konuşulmasını istemek" değil de "biz de onlara bonba atalım hain düşman al sana bonba" gibi birşeyler
Sosyal ağlarda paylaş

inanılır gibi degil ceritto vay be artık ben yaşıyamam.

Sevgili cahil forum trollü, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan klasik yurdum insanı portresini bu kadar başarılı çizebildiğin için bir ödülü hak ediyorsun.

Laf olsun torba dolsun diye ota boka laf edeceğine oturup hayatında tuvalette dahi olsa resimsiz bir şey okumuş olsan herhangi bir terör örgütünün yaptığı eylemlerin amacının halkda korku ve rahatsızlık yaratıp, hayatın olağan akışını sekteye vurdurarak rahatsızlık yaratmak olduğunu bilirdin.

Terör eylemleri sonucunda birden fazla terör örgütünün saldırıyı üstlenmesi durumu, bir komünikasyon eksikliğinden değil reklam amacıyla gerçekleşiyor. Bu olay ülkedeki ne ilk ne son terör eylemi, nasıl ki arap baharının arap insanları ile alakası olmadığı gibi pkk da birkaç teröristten öte birşey.

Bu ülkede insanların ölmesi senin gibi başarız insanlar tarafından televizyona,ota boka indirgendiği sürece insanlar ölmeye devam edecek.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Mighty_THoR said:

cetoritto said:

zavallıdan da zavallı bir insan portresisin.

oha çok sıkı laf, kullanıcam bunu bi yerde.
ayrıca ben bi ucuz kahramanlık göremedim, konu dışı bölümünün yarısı ucuz kahramanlık oluyor o zaman euh
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

Myshkin said:

Mighty_THoR said:

cetoritto said:

well done

Sanırsam çetintaşın bahsettiği "acı cekeni anlamaya çalışmak, sorunların konuşulmasını istemek" değil de "biz de onlara bonba atalım hain düşman al sana bonba" gibi birşeyler

Yok,çetintaş'ın dediği o değil, çetintaş'ın dediği "beni g.tünüzden anlamayın, yazdıklarım Türkçe, hepinizde okuduklarınızı anlayabilecek kafalara sahipsiniz".
Sosyal ağlarda paylaş

Ucuz kahramanlık demişken, hani Fatih Terim'in söyledikleri bir nebze haklı ve insancıl ona birşey demiyorum da
Erman Tortor gibi seks partisinde kokain çeken çakallar fırsatı kaçırmayıp hemen gole çevirmeye çalıştılar. Zevkle izledim. Rezidansından çıkıp marinaya BMWsiyle giden zibidiler halk çocuğu falan oldular dün TVlerde, tutmayın küçük abiyi tarzı salladılar babam salladılar.
Hem şöhretlerini, hem gelirlerini artırdılar bir gecede.

Bu zevatı ensesinden tutup Yüksekova'ya koymayan hükümeti kınıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Benim de dediğim, yazdığın mesaj iyi hoşta bi anlamı yok. Vehametin farkında değiliz diye birşey yok ki, herkes bunu konuşuyor, her gazetede manşet, millet yeterince galeyanda zaten.
Gerçek olan ise şu : 1. Herkes atıp tutuyor ama kendisi değil de -diğeri- gitsin savaşsın istiyor. 2. Rasyonal zeka falan hak getire, reröre yapılıyor. 3. Çözüm getirecek bir öneri yok, varsa yoksa, asalım, keselim, hurr durr

edit: level 85 piramit yapmışım
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, paranız varsa bombalı saldırılarda ölenlere üzülemiyorsunuz, bombalı saldırıda bulunan pislikleri lanetleyemiyosunuz ona göre. Hele hele hem paranız var hem de bu lanetlemeyi TV'de yapma şansınız varsa onu hiç yapmayın. Yoksa Pirvan gelip sizi eleştirir. Paralıysanız bu konuyla ilgilenmemek zorundasınız.

Neyse, en azından 80 kişinin ölüm veya yaralanma geçirmesi biraz olsun utandırmış da bugüne kadar forumda ısrarla sürdürdüğü kürt ırkçısı kimliğinden "aslında barış kardeşlik, ama siz ne kürtlere her istediğini verin, sonuna kadar sizi sömürsünler, böylece barış olsun" görüşüne yumuşak geçiş yapmış şimdilik. "Bunlar münferit olaylar" da dese tam olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

çeto empatiye çağırmış, orda bi yanlış yok bence. Ha, medya kanallarının haberi vermek dışında sessiz kalması bana kalırsa doğru. Hem onların da işine gelir, "terör korku salmak içindir, terör uygulayanın amacına ulaşmaması için gündelik hayatı bozmamak gerekir" mantığına uyup kendi yayın akışlarını bozmadan devam edebilirler. Bu mantık gerçekten işe yarıyosa süper.

Gün boyu terör haberi yapmamak tamam ama terörle mücadele için, en azından Türkiye'de, kahramanlığın hiçbi işe yaramadığını görüyoruz. Bu çok açık ve net, istediğin kadar terörist öldür, daha 10-15 yaşındaki çocukları kandırıp terörist eden bi örgüte karşı halkı eğitemiyosan bu terörü bitiremezsin. Durumu buralara getiren yanlış iç politika, yanlış dış politika, geçmişte yapılan hatalar, yaşanmışlıklar, vs. neyse ne, artık bunun bi önemi yok malesef. Oturup konuşacaksın adamla, nedir derdi diye.

Ha, PKK'nın gerçek amacının Kürtlere özgürlük vermek olmadığı da çok bariz ve konuşulduğu takdirde de bi çözüme varılabileceğini sanmıyorum. Muhtemelen arkasında bi başka ülke (ya da ülkeler) var ve bi şekilde onların kuyruğuna basıyoruz. Devletin bunun hangi ülke olduğunu bilmediğni sanmıyorum ama dış politikanın hali ortada, kavgalı olmadığımız ülke yok.

Kısacası, şu durumda her şey yalan, hem iç hem dış hem de terörist güçlerin şu anda tek işine gelecek olan şey hükümetin değişip yeni dengelerin kurulması.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...