Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anno Online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ya gelişmek tamamen parayı basarsan zart diye olabilicek birşey, ilk upgradeler deli odun istio sonra taş felan tabi bunlar gerçek annoya göre çok daha yavaş çıktığı için bekliosun.

öte yandan zaten browser olduğu için beklemek normal.

şuana kadar oynadığım en detaylı borwser sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün binalar upgrade edilemiyor sanki, bende resident sayısı ya da level vs. arttıkça bir tek warehouse'un upgrade'i açıldı. Onun dışında evleri ben de anlamadım. Tamamen kafalarına göre takılıyorlar bende, yani dreagloth haklı olabilir.

Oyun da biraz sıktı bunun gibi ufak tefek şeylerden ama stalker 'gibi' chat'i okuyorum, bazen oyun dışı güzel muhabbet dönüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik anno mantığıysa eğer, evde yaşayan insan sınırı dolduğunda ve insanların ihtiyaçları karşılandığında evi bir üst kademeye geliştirebilirsin. Her bina gelişmiyor, popülasyonu çok hızlı arttırmayın, tüm şehri yaktırırsınız isyancılara. 1602 deki gibi ajan sokma varsa çok fantastik olur oyun. Bir kod kapim de akim adalara.
Sosyal ağlarda paylaş

Hastalıklı bir biçimde oynuyorum. Bildiğin Anno'yu yapmış adamlar. 1500 Vassal sınırına 100 kişi fln kaldı.

Yalnız arkadaşların adalarını görememek kötü. Birde savaşı nasıl yapacaklar acaba? 2 ayda yarattığımız şehir 1 saatte yok mu olcak? Ama savaş meselesi bütün Annolarda sorunluydu zaten. İki piyade çıkaracağız diye ekonomiye takla attırıp çılgın üretim zincirleri kurmayı gerektiriyordu.

Ha, birde multiplayer birşey oynadığını kesinlikle hissetmiyorsun o çok ama çok kötü. Yani komşu adalar olsa da oradaki oyuncuları, köyleri de görebilseydik çok çok iyi olurdu.

Nick; Encaladium.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...