Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

Baroş da ömürlük sözleşme yapmış yalnız , keşke gönderebilseydik bu sene başlamadan

En çok da Necati Ateş'e üzüldüm gidenlerden , Baroş gider diyordum FW lerden , o gitti.

Riera iyi oldu yalnız sol beke , o da yılın kazıklarından olucaktı forma bulamıyordu , sol bek daha iyiymiş adam meğer :)

Bir orjinal sol bek değil ama , şimdilik yeteri
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

trathias said:

uefa yayın geliri + ayak bastı parası + galibiyet primi (1M x 3) + beraberlik primi (500k) + gruplardan çıkma primi = 30M'a yaklaştı kazanılan para.

+ bilet paraları

ne kadar ediyor???

ortalama 50tl'den full çekse 50*52000=2.6 milyon tl
onu da 3 ile çarp 7.8 milyon tl, e bunun en az yarısı kombine, biletlerin yarısını satsan, 3.9 milyon tl o da 2.2 milyon euro falan
Sosyal ağlarda paylaş

rıdvan %100 futbolda rage attı, yok "bana sallamış yine birileri" yok "bunların hepsi yalancı, bu yapılan alçaklıktır" filan baya sinirlendi, güntekin de "böyle insanlar malesef hastalıklılar" tarzında birşeyler söyledi. Objektif olmak bu kadar zor olmamalı, "bizim Galatasaray ve taraftarıyla bir sorunumuz yoktur bu cümleyi kurduğumu söyleyenler maksatlı bir şekilde hareket etmişlerdir, tüm takımlarımızın aynı derecede yukarılara çıkmasını isterim" dese ne olacak? ölür mü?

bu adamın sırf eleştirmek için eleştirmediğini, o günün şartları ne ise ona göre güncel yorumlar yaptığını bilmeyen zaten açıpta o programı izlemesin abi. adam fenerli buna saygı duyulur ancak sonrasında bu objektif kimliğinden sıyrılıp antu kafasına girerse yerler öyle fedayı.
Sosyal ağlarda paylaş

maçı d-smart vermemişmydi ?

özetin üstüne seslendirme degil mi o ? yoksa ben mi yanls biliyorum ayrica adam yaslandi cidden,kendimi bildim bileli anlatiyor eski coskusu kalmadi :D

ama star'in eski CL spikerlerine ve suanki her yabanci futbolcuyu ''yıldız'' yapan ligtv spikerlerne göre, ölüsünün bile gideri var
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

ercan taner bitmis ya. anlatmasin artik mac da anilarda guzel kalsin bari.

3.15'e zaplayin gol ani icin.
http://www.ntvspor.net/video-galeri/bragag-saray-12-genis-ozet

bu da efsane ercan taner.
http://www.youtube.com/watch?v=XyrubcFIP68

dfgfd yalniz burak ve hakanin goller copy pasta.

ilk videodaki ses ne acayip yaw laptopın altından geliyo sanki ses sdsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

rıdvan %100 futbolda rage attı, yok "bana sallamış yine birileri" yok "bunların hepsi yalancı, bu yapılan alçaklıktır" filan baya sinirlendi, güntekin de "böyle insanlar malesef hastalıklılar" tarzında birşeyler söyledi. Objektif olmak bu kadar zor olmamalı, "bizim Galatasaray ve taraftarıyla bir sorunumuz yoktur bu cümleyi kurduğumu söyleyenler maksatlı bir şekilde hareket etmişlerdir, tüm takımlarımızın aynı derecede yukarılara çıkmasını isterim" dese ne olacak? ölür mü?

bu adamın sırf eleştirmek için eleştirmediğini, o günün şartları ne ise ona göre güncel yorumlar yaptığını bilmeyen zaten açıpta o programı izlemesin abi. adam fenerli buna saygı duyulur ancak sonrasında bu objektif kimliğinden sıyrılıp antu kafasına girerse yerler öyle fedayı.
diyorlar arada bi ilkini. pek izlemiyorum gerçi bu sene. yalnız orada GS 0 ÇEKECEK ZAA demedi ki, galatasaray bu oyun anlayışıyla oynarsa sıfır çekebilir, değiştirmesi lazım, geçen seneki galatasaray gibi oynaması lazım dedi. kaldı ki ondan sonra 4 maçta 10 puan aldı takım.

rıdvan'ı da güntekin'i de savunduğumdan değil, ama millet olarak bizdeki linç psikolojisi insanları dinlemeden, ne dediklerini bilmeden saldırmayı meşru kılıyor, gerek yok diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam toplumda aklı başında bireylerin de yaşadığını neden unutarak hareket edemiyor? medyasın sen ya istediğin gibi yönlendirebilirsin milyonlarca kitleyi, yok 24 eylüle gittim baktım öyle bir şey söylememişim falan diyor.

ben bir galatasaray taraftarı olarak rıdvan dilmenin galatasaray'ın kötü gidişatıyla ilgili söylediklerini dinledim ve hiç rahatsız olmadım, çünkü adam mantıklı yorumlar yaptı, düzgünce eleştirdi.

rıdvanın üstüne giden belli bir güruh var sadece ben onlarla aynı düşüncede değilim ama rıdvan bu olayı cevabını verirken beni de bir başka galatasaray taraftarını da işin içine katarak bunlar alçaklar bilmem neler diyerek ayıp etmiştir.

son 2 yılda güntekin de kendinden soğuttu, eskiden star tvde anlattığı şampiyonlar ligi maçlarını hatırlarım, nerede o milliyetçi kimliği? herkes yalan abi bu dünyada.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

ercan taner bitmis ya. anlatmasin artik mac da anilarda guzel kalsin bari.

3.15'e zaplayin gol ani icin.
http://www.ntvspor.net/video-galeri/bragag-saray-12-genis-ozet

bu da efsane ercan taner.
http://www.youtube.com/watch?v=XyrubcFIP68

dfgfd yalniz burak ve hakanin goller copy pasta.

sen iki golde de ayni heyecani mi yasadin gercekten?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi programı seyrettiniz mi yalnız? O kadar yeto bir atar yaptı ki rıdvan. Halbuki diyeceği iki kelime.

kavurma said:

"bizim Galatasaray ve taraftarıyla bir sorunumuz yoktur bu cümleyi kurduğumu söyleyenler maksatlı bir şekilde hareket etmişlerdir, tüm takımlarımızın aynı derecede yukarılara çıkmasını isterim" dese ne olacak? ölür mü?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...