Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 2

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

Şimdi Manchester maçı aslında korkulduğu kadar sıkıntılı olmayabilir. Yani en azından beraberlik hayal değil bana göre.

Öncelikle adamların eksikleri cidden inanılmaz. Yani boyut olarak karşılaştırırsak mevkiler aynı olmasa da bizde ki en iyi en kilit 2-3 adamın olmaması gibi bir durum var. Tam kadro nasıl denk bir takım değilsek, bu eksiklerle seviye olarak takımlar birbirine yaklaşmış oldu.

Manchester'ın bu eksikleri yanında bizim eksiklerimize bakalım bir de. Eğer Antalya maçında ve antrenmanlarda sakatlıklar oluşmazsa Urfalı dışında bir eksiğimiz olmayacak. Dany ve Hakan Balta'nın rahatlıkla yetişebileceği söyleniyor.

Manchester'ın bu sezonki maçlarına az çok baktım, özellikle Southampton maçını izledim. Adamların savunma bizimkine yakın derecede sorunlu. Yani kişisel anlamda tabi ki bizimkilerden üstün ve daha oturmuş bir savunmaları olabilir. Fakat Ferdinand-Vidic ikilisi banko oynadığı zaman ki savunma performansından tandem olarak çok uzaklar. Duran toplarda sorunlar yaşayabiliyorlar, bizim gibi. Orta sahaya gelince sertlik anlamında Selçuk ve Melo ile bence üstünlük kurabiliriz. Ama kanat oyununa gelince pek hayırlı şeyler söyleyemem tabi ki :) Ama merkezi ele alabiliriz gibi geliyor bana.

Bir de çok önemli bir nokta var ki, acaba Fatih Terim söylediği gibi Avrupa maçlarında da 4-4-2'den ödün vermeyecek mi? Verirse nasıl bir sistem yapacak?

Ben açıkçası çok umutluyum. Bir de Manchester erken gol bulursa hoş olmuyor genelde ama eğer bir şekilde oyunu bir süre tutabilirsek, skor aleyhimize bozulmadan, bence kimsenin beklemediği bir sonuç oluşabilir.

Son olarakta eğer harbi harbi Rooney, RvP ve Kagawa oynamayacaksa; fark yeme ihtimalimiz pek olmaz gibi. Bu açıdan da mutluluk verici :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hep aynı hikaye... C.Ronaldo vs Balta dendiğinde de ödümüz kopuyordu hiçbişey olmadı...

Bunca yıldır izlerim bi numarasını göremedik Balta'nın ama Hamit'in Robben karşısında düştüğü duruma hiç düşmedi mesela...

Benim korkum Balta'dan çok defansın göbekten çatlaması, bir de orta sahamızın oyundan erken düşmesi...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...