Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rel Por

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Odeon said:

neden mf kasiyosun mage tamer yap onu bence.

taming lore herding vet mage medi eva veya resist. slot olayini bilmiyorum ama dragon + birsey daha almak icin spirit speakte alinabilir son slota. veya 60 mage 40 medi music provoke :d

mage oynamayi sevmiyorum.
taming lore herding vet mf tactic mage yapicam sanirim.
bilmiyorum aslinda daha sonradan mage e cevirebilirim. spirit speak ve lore ayni sayida slot veriyo ama 2si birden ustune eklenmiyo.

maratti - archer sw stealther
nastya - healermage
sylvia - lumberjack / arrow factory
vicorin - tamer
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Son 3 skilli mage med resist yap, dragonlarını kesmek için maviler bile salça olucak zaten mageryin kendini ve dragonu heallamak dışında bi işe yaramıycak yanında koca dragon varken cor por atmak gereksiz.

Crematorium - nox mage
Reogwyn - mf dexxer
Etruet Lonebat - stealther pk
a sag tasa - crafter

Açtığınız ilk char dexxer olsun dexxer bard olursa para basar, magery kasmak pahalı 80 90a getirmedikten sonra mage ile para kasmakta ızdırap. Diğer serverlara nazaran resource toplamak daha kolay olduğu için (gerek board ve oreların ağırlığı gerek bir vuruşta elde edilen miktar)mining ve lumberjackle de para kasılabilir board 1,3 iron 1,5 gp satan olursa talibim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

mavilerin hayvanlara salca olma olayi hic aklima gelmemisti.
magery alma nedenim tamamen heal teleport ve gate di zaten de, veterinary varken meditation gerektirecek kadar problem yasar miyim acaba?

neyse ya cok sonraki problemler bunlar. taming 50, lore 60. 3 tane kurtumla vahsiler gibi dolaniyorum su anda
Sosyal ağlarda paylaş

tamer cok hizli geliyo beyler. gunde 2.0 skill kastim. hazir olun. 51.9 taming.

ahah cok belaymis ya taming kasmasi. lore, herding 80 70 falan oldu da, taming iskence. tek tek geyik tameliyip sonra kurtlarima oldurtuyorum. bir kere tamelenen mobdan 2.defa skill gain olsaymis iyiymis.

bir de bonded nasil oluyo petler bilen var mi? patch notelarda da bulamadim
Sosyal ağlarda paylaş

is yapmiycak, bos bos oturup yemek yiycek yani. yek yea. ayi falan tamelersem ona yaparim. ya da kurtlarimdan biri baya guclendi digerlerine gore, taming kasarken oldurtmezsem onu bonded yaparim daha sonra.
edit. kurt guclenmemis, hpsi yuksek, resisti dusukmus itin.

herseyi gmlediler ya hayvanlar. bakiyim bi onlinesa sorayim eleman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...