Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rel Por

Teodor

Öne çıkan mesajlar

300 kilo idim loot dolu. caktin lethali caktin bowu 30 kaldim
oyundaki butun moblarda 42356423 adam varken bana dalmaya ayarlandigi icin lich fs atti yattim ... o geberttigimiz adamlarda reslenip 15 hp ile beni lootladi.
ben reslendim kendimi lootlamak icin daha kapidan giremeden disardaki trollden reskill yedim. kafayi yicem ...
Sosyal ağlarda paylaş

50mf ile nereye takilicaksin? zaten hit chance cok dusuk, 100le bile bir suru iskalarken 50 ile anca kendine iskence olur.

1 gunde 0 dan 92 fencing oldu, o da full 24 saat falan da degil.
birak bi ara makroya en azindan 90 falan olsun skiller, healing olsun 80 falan en azindan. ondan sonra takil istedigin gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

50 mf ile iskeletlere vurabilecek miyim vuramayacak miyim iskencesi degil ki oyun, skiller adam gibi olduktan sonra keyif veriyo.

simdi geldim 98.3 olmus fencing, simdi daha rahat kasicam taming, bortu bocegi oldururken kurtlarima bel baglamak zorunda kalmiycam
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

mafettin beni crema bok ettin gecemi :d

Ben calorluyum sen vermell lillianolu adam gelince target random enemy tuşuna basıp atağı verdim 2 dk önce 4 kere üstüste missleyen crossbow sana 40 vurdu sdfsdf poisonı akrep vurduda ben her geleni kestim o herifler seni nasıl lootladı hala anlayabilmiş değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

2si de degersiz. at yere gitsin.

onlari runic toolsla silaha modifiye ediyosun ama, runic tools bedava degil, ve chargeli.
bir de modifiye ettigin zaman exceptional silah exceptional ozelligini kaybediyo. might da anca exceptional kadar bonus veriyo zaten direkt kayip.

guarding de ayni sekil, en dusuk kalite.

zaten yuksek kalite artifactlar da belli bi blacksmithing istiyo modifiye icin. kac istiyo bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...