Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rel Por

Teodor

Öne çıkan mesajlar

sadece ilk kati turladik khalmerin. ust kata hic cikmadik. her turda kac para birikti falan hic bilmiyorum lootlamadim bile ben.

bardla tek basina nasil nerde is yaparsin bilmiyorum, provocation suresi cok dusukmus, ona gore 2 mobla ugrasirken baska moblarin arasinda kalmayacagin bi yer olmasi lazim.

ilk bu deamonlarin oldugu adaya gittik mesela, 3 kisi olmamiza ragmen sagdan soldan gelen moblarla provo edene kadar cok gerilim yarattilar. 2kisi birden oldu, zar zor resleyip lootlari alip kactik.
Sosyal ağlarda paylaş

neye apply diyosun anlamadim ki

bu arada bu sabah faction savasinda mukemmel eglendim. ultimanin tadini aldim resmen tekrar.

calora hero almaya gidip orda vermellin adamlariyla savastik, milletin yarisi oldu, restock yaparken arborda calordan 2 kisiyi kestik,
ordan cikip vermelle hero kapmaya giderken endiumun onundeki pklarla karsilastik, onlarla savasirken alakasiz bi sekilde pedranin militiasindan biri geldi aramiza girip saniyesinde oldu, karambolde pklari kestik. sonra vermelliler bizi arbora kadar kovaladi sdf.

en son da lillanoda baya bi savastik, sonunda dayak yedik ama acaip keyifliydi

Sosyal ağlarda paylaş

ayni macro olacaginda 5 dakka koyamazsin

!Loop
Assistant.Macros.DoubleClickTypeAction|3741|True
Assistant.Macros.PauseAction|00:00:00.5000000
Assistant.Macros.UseSkillAction|22
Assistant.Macros.WaitForTargetAction|30
Assistant.Macros.AbsoluteTargetAction|0|0|10065|1463|1653|10|21
Assistant.Macros.WaitForTargetAction|30
Assistant.Macros.AbsoluteTargetAction|0|0|23083|1461|1653|10|401
Assistant.Macros.PauseAction|00:00:10

al bunu kullan sonunda 10 saniye pause var onu 8 e indirebilirsin heralde.tamburine alman lazim olmadi editlersin
Sosyal ağlarda paylaş

nerf gelmez diye dusunuyorum ben.

lillano'nun faction elemanlari gelince herkes kacisiyo artik. adamlar artik scriptlerle mi yapiyo nasil yapiyolar bilmiyorum da, cok iyi sync yapiyolar herkesi yok ediyolar direkt.

combatlarda sirf mage sync e donustu diye millet birakmaya basladi,

parrye karsi cikan da yine lillano, 0% ve corp por, parry gm birisini oldurmek icin 3 kisilik sync dmg bile yetmiycek, onun icin artik 4,5 kisilik sync gruplar olucak diyolar da oyle olucagini sanmiyorum.

etrafta daha cok cesitlilik olucak bence, tankmage ve healermage disinda roach mage, nox mageler falan da is yapicak artik. ve tabi parryli pure dexerlar. sadece yem olarak kosturuyolardi onceden, simdi en azindan rahatsiz ederler group combatlarda kolay olmezlerse

hele bi parry kasanlar gmlesin ciksinlar ortaliga da gorelim.

edit. vermell yazmisim, lillano olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...