Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rel Por

Teodor

Öne çıkan mesajlar

ben de başladım, hiding macroda şu an 76 olmuş. şöyle bir template düşünüyorum

hiding
stealth
tactic
anatomy
healing
poisoning
sw veya fenc

en son kısımda anlamadığım şey şu, şimdi fence ile daha çok toxic strike vurabiliyoruz anladığım kadarıyla, ama fencingde violet swing denilen muhabbet var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

allure pvp yapicaksan resistsiz cok zor.

bnm char

hiding
stealth
heal
anatomy
tactics
swords
archery

yanimda bir bow, bi poisonli katana, bir de halberd tasiyorum.

grup combatlarda is yapiyorum, stealther oynamak da acaip keyifli (yanlarinda follow verilmis tracking/detecting hidden skilli char dolastiranlar can sikiyo ama baya)

AMA combat icinde mageler beni gozlerine kestirirse aninda iniyorum, arkamda healer varken bile yetisemiyo healer.

2mage in syncine iniyosun resist olmayinca.

feuer ne lazim gireyim?
Sosyal ağlarda paylaş

valla pvp icin olmazsa olmaz resist.

poisonu birakip baska chara kasabilirsin, toxic strike yerine sansa birakirsin poison isini.

ya da illa stealther olucam demiyosan stealth yerine resist alabilirsin.

ama bana sorarsan poisonu ve stealth i birakip resist ve archery al derim.

ben benim chara cok alistim ama eger bastan kasicak olsam boyle kasardim.

ben de kararsiz kaldim simdi, hide a, stealth e cok alistigim icin vazgecemiyorum resmen.

weapon
archery
tactics
heal
anatomy
resist
poison

gayet kullanisli olur pvp icin. her istediginde poisoni vermek vs hiding. poison daha agir basti tekrar dusununce. ozellikle bu detect/tracking olaylari varken.
Sosyal ağlarda paylaş

Allure- said:

Violent swing minimum 50 tactic 50 anatomy gerektiriyo. Stealther oynıycaksan gözüne kestirdiğin adamın zayıf düşmesini bekliyceksin icabında 5dk stalkluycaksın her gördüğüne saldıracaksan stealth kasmanın manası yok o zmn resist kas. Bende 100 fence tct anatomy archery stealth 90 heal hide 20 poisoning var. Poisonı toxic strikeı kullanabilmek için 20ye getirdim dmg skillerim 100 çünkü amacım ilk vuruşta olabildiğince hasar vermek zaten ancient lichtir balrondur terathan matriachtır bu gibi pislik moblarla uğraşan adam hpsi %50ye inmişken stealtherdan violent swing + poison yiyince afallıyo kaçıyim maçıyim derken ya bana yada monstera ölüyo. Stealth varsa resiste pek gerek olmuyo çünkü stealthin avantajını kullanıyosun, sen adamı kovalarken 2 mage çıkagelir başka heriflere rastlarsın ne biliyim gözüne kestirdiğin partyde detect vardır falan bunlar nadiren olabilicek şeyler bunun içinde resist kasmaya değmez kasarsan stealth warrior olursun pvpde sıkıntı çekmezsin yeri gelir 2 mageede kafa tutarsın. Archery kesinlikle gerekli dungeonda monsterlarla boğuşurken stealther olsun olmasın pk gören herkes reflex olarak kaçar monsterın agrosundan kurtulmaya bakar ki sen stealthersın rakibi zayıf anında vurucan belki 2. kez melee vurma şansın olmıycak burda bowu çekicen
Sosyal ağlarda paylaş

Crematorium said:

Allure- said:

Violent swing minimum 50 tactic 50 anatomy gerektiriyo. Stealther oynıycaksan gözüne kestirdiğin adamın zayıf düşmesini bekliyceksin icabında 5dk stalkluycaksın her gördüğüne saldıracaksan stealth kasmanın manası yok o zmn resist kas. Bende 100 fence tct anatomy archery stealth 90 heal hide 20 poisoning var. Poisonı toxic strikeı kullanabilmek için 20ye getirdim dmg skillerim 100 çünkü amacım ilk vuruşta olabildiğince hasar vermek zaten ancient lichtir balrondur terathan matriachtır bu gibi pislik moblarla uğraşan adam hpsi %50ye inmişken stealtherdan violent swing + poison yiyince afallıyo kaçıyim maçıyim derken ya bana yada monstera ölüyo. Stealth varsa resiste pek gerek olmuyo çünkü stealthin avantajını kullanıyosun, sen adamı kovalarken 2 mage çıkagelir başka heriflere rastlarsın ne biliyim gözüne kestirdiğin partyde detect vardır falan bunlar nadiren olabilicek şeyler bunun içinde resist kasmaya değmez kasarsan stealth warrior olursun pvpde sıkıntı çekmezsin yeri gelir 2 mageede kafa tutarsın. Archery kesinlikle gerekli dungeonda monsterlarla boğuşurken stealther olsun olmasın pk gören herkes reflex olarak kaçar monsterın agrosundan kurtulmaya bakar ki sen stealthersın rakibi zayıf anında vurucan belki 2. kez melee vurma şansın olmıycak burda bowu çekicen

dungeon karakterim ayrı olur herhalde ya, mage falan yaparım onu. poison için en az 20-30k gold lazımmış, onu nasıl kascam onu düşünüyorum şu an :D 85 hide, 70 stealth oldu, resist kasmaya karar verirsem zaten magei kasarken bir yandan onu da kasarım. box yapcak adam lazım ya, mezarda iskelet zombi öldürmekten baydım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...