Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rel Por

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

hee zaten ıskeletten dustuydu, e exceptional yazcana might yazsın bari, direk toolla yapabiliorm dimi? rengi değişio mu

Silahın rengi ve durabilitysi ürettiğin ingota bağlı, artifactı işlemek için gereken toolun 1 chargeı 200gpye falan geliyo en az 90 tinkerı olanlar 500 ingota karşılık yapabiliyo, genelde 10 chargelı olarak satıyolar. Kullanmak için kaç bs ister bilmiyorum ama 92 tailorla invul artifactı horned deriye işleyebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

en cok keyifle savastigim adamlar orclar ve korsanlar sanirim su serverda.

dunden onceki gun, orclarla savastan sonra (orclar bizim agzimizi kirdiktan sonra) bizden lootladiklari herseyi pack horse a koyup bizim guild house a baskina oyle gelmisler. kapinin onunde kurban keser gibi hayvani kestiler.

o asagilamanin ustune 1 saat daha savas oldu tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

grizlybear + simdi bi arki daha geldi brownbear bu 2 siyle pvp yapmak cok zevkli. mage archer kasmislar cok guzelde oynuyolar. olsende gam yemiyosun. ama bu lillano resmen bezdiriyor. eve giriyolar bi kisi seciyolar. dexer varsa genelde dexerlari. yapiyolar combo kaciyolar yine eve. boyle oyunmu olur ya. fair bi pvp baslamissa hayatta eve filan kacmam ben. bu bearlarda kacmiyolar cok guzel pvp donuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...