Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pizza Hut Mı? Allah Korusun!!!

VazgectimSenden

Öne çıkan mesajlar

Eşimle beraber dolanırken dedim ki Avea lıyım ya ömrümde ilk defa şu aveanın kampanyasından faydalanalım ömrümde ilk defa avealıyım ve pizza hut a gidelim dedim... Demez olaydım!!!!

Yahu ketçap geldi hemen patates kızartmasına ve pizzaya sıktık ketçap nasıl kötü kokuyor ve nasıl kötü bir tadı var anlatamam... Mağaza müdürü geldi dedi haklısınız kötü bir kokusu var hayret yenisini gönderelim. Sinirlendim keyfim kaçtı istemiyorum alın bunları suflemi getirin dedim...Sufle geldi birimizin ki güzel birimizin ki çok kötü.. Garsonu çağırdım bu ne dedim o da hayret etti dedi yenisini getireyim... Ben yine istemedim neyse onu da aldılar gittiler...

Çıkışta da utanmadan para istemezler mi? Verdim çıktım...

Bunlar yaşanılan aksiliklerdi.. Bir de işin diğer bi yüzü var...

Utanmadan, sıkılmadan, arlanmadan bu firma ancak Türkiye de bu şekil davranabiliyordur...

Gelen sufle serçe parmağımın ucu kalınlığındaydı.. Patatesler o resimde görülen kapta geldi içinde 6 bilemedin 7 tane vardı. Pizzanın zaten ketçap olmasa da tadı kötü, görüntüsü kötüydü..

Birde yukardaki anlatımımdan sonra aşağıda ki resme bakın... Özellükle sufle ve patates kızartmasına...

Ne diyim umarım bi taraflarınızdan çıkar..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sinirlendim keyfim kaçtı istemiyorum alın bunları suflemi getirin dedim.

böyle triplere gerek yok. adamlar düzgününü getirmek istemiş işte. pizzacıya pizza yemeye gitmişsiniz pizza hakkında da kötü bir yorum gelmemiş.

pizza hut eli yüzü düzgün pizzacılardan. dominosun falan iyice bozmasından sonra fena değil pizzası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...