Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

ben ümidimi yitirdim artık, sadece zaman geçiriyim die arada giriorum. adamlar hala patch note nasıl yayınlanır bilmiyorlar yada patchelemeyi becemediklerinden yarım yamalak patch note yayınlıyorlar.

neyi fixlediler neyi fixlemediler belli değil. adamlarda todolist olduğundan bile emin değilim hafta bi gün bilg. başına oturuolar akıllarına gelen bi iki bişi fixliolar sonra new patch blabla
Sosyal ağlarda paylaş

Heralde bandit olmaktan çok memnunum o yüzden çok hoşuma gidiyor benim oyun baya. dün mesela çok yeto bir şekilde RRA ların yanına ulaşmaya çalışıyordum ranger station a gireyim dedim hatta Mert e dedim gitme bak bizsiz macera arama tek başına dedi. bende de silah milah yok dedim bişey bulurum belki. sağa sola bakındım bandaldır yiyecek içecektir derken karanlıkta karşıda 3-4 kişilik large pack li tüfenkli falan bi grup gördüm kutunun birinin arkasına olanca gücümle pıstım. heralde gördüler ki beni proximity den "kime var mı" yazdılar ingilizce. ben de "var ama dost musunuz" dedim. o da evet dedi. zaten hep evet de çıkınca alnında mermiyi yiyorsun kimse kismeye güvenmiyor çünkü. ben de silahım yok hiç sadece el fenerim var vurmayın merminize yazık" dedim mantık çerçevesinde düşünmeye iterek adamları. "ortaya çık nerdesin" dediler. çıktım karşılarına. bitanesi beni görünce tabancayı çekti hemen ben de vuracak diye el fenerine gözünün çatına doğru tuttum sıktı ama boşa sıktı.

hemen geri saklandım "ne biçim friendly anlayışı bu dedim" bitanesi "özür dileirz arkadaş seni görünce korktu gel silah vereceğiz sana dedi" ortaya bırakın dedim baseball bat atmış hayvanlar yere lan bari tabanca verin. geri çekildiler aldım bat i. çantan var mı dediler. yok dedim large backpack verdiler. sonra da yoluna git artık dediler. ben deyüz buldum astarını isteyeyim diye hem de bizimkilerin yanına çekersem bizimkiler vurur bunları itemları alırız diye tünele gidiyorum dedim. iyi şanslar sana dediler. git artık dedi biri de. ben de döndüm gözlerinin içine el feneri tuttum uyuzluğuna sonra da gittim. yani şunu diyeceğim illa herkes herkesi vurmuyor ben olsam vururdum heralde onların yerinde olsam yani. zira tamamen bandit RP si ile oynuyorum ama belli olmaz yani. Vurmadığımız insanlar da çok oldu benim de vardı yardım için eşya verdiğim bile oldu. Biraz da şahsi yetoluklardan da olabiliyor bazı şeyler. ama yine de genelde birisi ile karşılaştıysan ve diyaloğa girme durumun yoksa öldün demektir. kaldı ki benim sırtımda tüfek falan olsaydı o bebeler bana daha farklı davranır mıydı o da bir merak konusu tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

serverları 70 kişi yapmışlar iyice saçma olmuş.

Abi dün girdik oyuna tam 10 dakika içerisinde birini öldürdüm ardından öldüm, arkadaşım da spawnlandıktan hemen sonra flashlight'a yattı.

Hack var, zombiler kimsenin umrunda değil, survival duygusu yok, tek yapılacak şey; loot toplamak, oyun iyice cod'a dönmüş durumda. CoD gibi motora sahip olsa eyvallah ama animasyonlar bile kasıntı.

Verdiğim paraya acıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen şuan map çok küçük kalıyor.oyuna girer girmez dürbünle bakındım.1 kişi zombi avlıodu hammerla.silahlı adam geldi pata küte önce zombileri vurdu sonra adama ateş etti adam kaçtı.bende mecbur baska yere gitmek durumunda kaldım.

200 kişi imkansız yani.l4d oynarız daha iyi

bide mapin çoğu yerine loot koymamış adamlar.aiportun ilerde terkedilmiş yıkık şehir var.kocaman alanda buldugum tek şey 1lt su oldu.meteoroloji binasının oldugu yere çıktım.orda güzel loot var ve kimse yok.

ayrıca zombiler çoğalmış gibi sanki.ve spawntime kısa.karakteri dün açtım.ölmeden 5 saat oynamışım.90 zombi kill var sırf melee.

hopping hala devam ettiği için silah konusunda eşitsizlik oluyor tabi.ben bi serverda doolanıyorum sadece ve buldugum loot ona göre oluyor.

ayrıca silah spawnı hiç rare değil ya.silahsız adam yok resmen.silah olayını random değilde mesela sadece polis arabası army base ve büyük şehirlere göre ayarlasalar çok daha iyi.bunların oldugu yere de bol bol zombi koyarsın.millet silah bulmak için oralara gider.bulması zor olur.

2 tane melee silahlı player karşıaştıgı zaman yollarına gidiyor oyunda.silah oldu mu herkes sıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

serverlar 70 kisi oldugundan beri hicbir buyuk sehire, army baselere, smallville ve clearviewe yaklasmadim bile. 40 kisiyken olume gittigimi bile bile camposa gidiyodum eglencesine. elimden geldigi kadar saklana saklana gidip camposun icinde yakaladigimi avlamaya calisiyodum, sniperlari falan avlamaya calisiyodum vs. artik eglencesine bile gidilmez tek basina. intihar.

70 kisi icin gayet uygun bence map. zamanla insanlar kosa kosa camposa falan gitmemeyi ogrenince 100u de kaldirir . ama 200u colorado zor kaldirir. o da yeni mapde olur heralde. california demisleri. bunun 2 kati olucakmis.

dandik silahlarin random cikmasi da iyi birsey bence. mantikli da. atesli silahlari sirf belli noktalara kitlersen, millete oralari farmlamak icin daha cok neden verirsin. ekibini toplayan o bolgeleri kontrol etmeye kalkar. olan tek oynayan casuallara olur.
Sosyal ağlarda paylaş

şuan farmın allahı oluyor zaten

özellikle marketler direk farm yuvası.

servera bi giriosun 70 kişi 2 dakka sonra 20 sonra yine 70

millet item bulmak için server server geziyor

sen ise 2 saat boyunca dolanıp farmlanmamış yer arıyorsun.buldugunda da bi tane bandaj cıkıyor köyden.çoğu binaya girilmiyor.çoğu kıytı köşe çiftliklerde arabalarda loot yok.

dedim ya koca terkedilmiş alanı gezdim demin.koyup bırakmışlar evleri arabaları.oyun diyor ki illa cleaviewa falan gidip ölmen lazım hackera ya da hopping yapana.
Sosyal ağlarda paylaş

Murray said:

serverları 70 kişi yapmışlar iyice saçma olmuş.

Abi dün girdik oyuna tam 10 dakika içerisinde birini öldürdüm ardından öldüm, arkadaşım da spawnlandıktan hemen sonra flashlight'a yattı.

Hack var, zombiler kimsenin umrunda değil, survival duygusu yok, tek yapılacak şey; loot toplamak, oyun iyice cod'a dönmüş durumda. CoD gibi motora sahip olsa eyvallah ama animasyonlar bile kasıntı.

Verdiğim paraya acıyorum.

Verem helalinden 10 TL ver akkontu.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa hackera öldüm

sdfdsfdsf tarzı nikli eleman.muhtemeeln wall + aim falan vardı

agaçların içinde çömmüş vaziyetteyim

3rd personda ben bile kendimi göremezken çalılardan.bildiğin çook uzaktan mermi sesi geldi sniper da değil.3 atışta yattım

oyundan sogudum.dahada girmem
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ilk defa hackera öldüm

sdfdsfdsf tarzı nikli eleman.muhtemeeln wall + aim falan vardı

agaçların içinde çömmüş vaziyetteyim

3rd personda ben bile kendimi göremezken çalılardan.bildiğin çook uzaktan mermi sesi geldi sniper da değil.3 atışta yattım

oyundan sogudum.dahada girmem

verem 10 tl Akontu ver kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

25tl'ye survivor acc. verebilirim. wipe'dan önce aldığım 15$'lık acclardan, 2. acc olur arkadaşlar gelirse diye almıştım, gelmediler bende elimde boş boş durmasın diyorum.

şuan 15$'a alabileceğiniz acc.a göre artıları;
-içinde 10$ değerinde GC var
-tüm karakterler tipleri açık (normalde GC ile satın almanız gerekiyor)
-sadece 5 karakter yaratıldı, 3-5tane silah var dandik

25tl banka havalesi, paypal fln kabul edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...