Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:

Alayım mı sizce? Çok exploiter falan var mı oyunda

zaten 15 dolar firsatini kacirmissin, bence wipetan sonraki yorumlari bekle.

su anda oyunla ilgili saglikli yorum yapilabilecek bir an degil. herkes inventorysinde ne varsa harcamaya oynuyo. exploiter da cok yok aslinda ama, bir taneyle de karsilassan can sikiyo tabi full loot oldugu icin.
Sosyal ağlarda paylaş

flashlightsız olmayan yerler de var özellikle gece gleenwood springs de flashlightsız zor çıkarsınız kasabadan, her taraf enkaz, yanık, karanlık bir zombi sesi duyuyorsunuz nereden geliyorsunuz anlamıyorsunuz.

Bi arkadaşla gittim. Çıkmak için o feneri arkamdan tuttu ben zombi kestim öyle çıktık kasabadan.
Sosyal ağlarda paylaş

2 kişiden 1 tanesini aldım. Diğer sniper sıkarken, bir kaç tane loot çarptım ve uzadım. Daha sonra hava kararmaya başlayınca yeniden lootun orayı görecek şekilde yanaştım (arkadaşı lootu alacaksa onuda vurayım istedim). Yaklaştıkça farkettimki, hava benim için çok karanlık olmuş. Adamdada nv olabilir diye tırstım ağaç arkasında saklandım.
Adam bulunduğum yeri flare ye boğdu :D. Sniper ı koruyan olabilir diye gitmekten vazgeçip çıktım (zaten son flare tam arkama gelmişti (ama adam karşıda, aramızda ağaç var.) yerimi bulmuş gibi attı o flareyi (önce önümdeki ağacın önüne gelmişti).

Arkadaş gelmeyince, tek başıma girdim. Tek kişi zorluyor yahu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...