Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

bende hiç bişi bulamadım lan o şehirlerde.sol üstteki şehirde tam komedi zaten :P sadece girişte zombiler var onun dışında tek tük zombi var :P 3-4 kere gittim hadi silahı geçtim yemek su bile bulamadım koca şehirde.

sadece o kırmızı binada bulmuştum ondada sniper ile birini öldürmüşler heralde loot u almadan bırakmışlar.itemi aldıktan 3-4 dk sonra benide vurmuştu :P
Sosyal ağlarda paylaş

zombiler ısıga gelmez sese gelir yada dıbındeyse görüp gelirler. kosmuyacaksın yakınlarındayken çömelip gideceksin daha da yakınlarındaysan sürünerek daha da yakın ise dalagın şişene kadar ters yönde koş :D

ve evet elinde ne olursa olsun birden fazla zombi kovalıyorsa pek şansın yok. ayrıca feneri kapatmak için no hand yani silme tusuna basman yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

item için, sağa sola gitmeyin abi. Bir kasabada toplayın safe e çekin (girdiğinizde zombinin olmayacağı). Başka bir servera geçin, o serverıda lootlayın. Sonra yeniden değişin.
Dün 20 dakikalık bi koşturmaca sonucu m1, tabanca, bi kaç şarjor. vs. Dönüş yolundada birini vurdum pompalısını aldım :P.

Biraz dikkatli olunursa, en dandik yerde bile üst baş düzülüyor.

zombilerin sistemi basit olmuş ama. Düz mmo npc si. Agro range ine girince geliyor. Rangei arttıran şeyler, koşmak > yürümek > eğilmek > sürünmek..
Koşma yürüme mesafesinin 2-3 katından aggro alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...