Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

nametag bence de gelmesin. veya party çet. "abi senden zıpla, abi sen misin bak vurucam, olm ates ediyo..." derken kafaya kursun yemek. bunun stresi oyunu zevkli hale getiriyor.

buna katılmıyorum ya. bunun stresi benim için en azından oyunu çekilmez hale getiriyor. zaten her an etrafta birinin seni gözlüyor olmanın verdiği stres yetiyor ki o realistik bi stres. bu ise gameplay kaynaklı stres. pardon ama gerçek hayatta tanıdığım birini görüp de "hey bu sen misin sensen zıpla" demem. o yüzden gerçek hayatta yaşamadığımız sorunları oyunlarda da yaşamamamız için bazı eklentiler gerekiyor hayatı direk kopyalamaktan ziyade. ha arkadaşım benden 2km uzaktadır, silüetini görüyorumdur, onda name-tag olmaz, o zaman zıpla derim. ama 10 metre dibimdeki adama HEY ZIPLA HÖÖY demem kadar saçma bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu gerçek hayat değil ama işte onu demeye çalışıyorum. sen gerçek hayatta arkadaşını tanımak için zıplamasını mı söylüyorsun? sadece tanıyorsun işte gördüğünde ama oyunlarda bunun olması mümkün olmadığı için (aşırı bi customization olsa belki bi nebze) arkadaşını tanımanı sağlayan bazı ek özellikler olması gerekiyor. bunun olmaması oyunu daha gerçekçi kılmıyor malesef.

sadece parti kurduğun kişilerde 50 metrelik bi radiusta kafalarının üstünde name-tag olur, sorun çözülür.
Sosyal ağlarda paylaş

salla abi safezone

mikrofonu takayım daha net anlaşırız o zaman.yazarken bayıyorum anlatamıyorum sdfs

abi orda bug oldu.araba ile duvar arası sıkıştım.arkamdan zombi gelmiş damage verince panikledim 3 mermi vardı ztn ateş ettim.onda da kafasına ateş etmeyi unuttum sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

kısa özet geçeyim sana aqu:
ölünce 1 saat boyunca aynı karakter ile oynayamıyorsun. yeni karakter açıp oradan devam et. sıfır açtığın karakterlerde 1-2 item olur genelde flashlighti silah olarak kullanabilirsin. ama 1 saat sonra tekrar canlandırdığın adamın üzerinde tek bir item bile olmadan başlarsın. ilk yapman gereken bir tane silah bulmak. kasabalara gidip evlerin odalarında arkalarında, arabaların içinde bulabiliyorsun bunu. ama tabiki hiçbirşeyin olmadığından eğer ki bir zombi kovalamaya başlarsa bil ki öldün. o yüzden çömelerek sürünerek ilerle. o şekilde zombilerden sıyrılabilirsin. koşmak özellikle zombileri sana saldırtıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu ayak ses olayını iyileştirsinler hakkaten. dışardan mı geliyo yukardan mı aşağıdan mı nereden geldiği belli değil sesin. geril geril gerilmekten kalpten gidicem bi günü.
tam pusmuşum üst katta adamlar var bekliyorum bi arkama bakayım dedim 2 kişi birden çıktı elim ayağım dolandı havaya filan ateş etmeye başladım dsaffsad.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...