Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

oyun çok iyi lan

camposun ordaki tüneli geçince bi benzinci var.orayı farmladım ama.2 polis arabasından da silah çıkmadı

ama hammer dürbün büyük çanta falan düşürdüm.tel barikat falan aldım bide napcaksam fds

bildiğin bi yere gitmeden çalılardan 15-20 dakka dürbünle gözlemleyip öyle giriyorum bi yerlere

gece camposa tepeden baktım.ilerden silah sesleri fenerler falan ahahha

aslında silah bulmak tamamen zorlaşmalı.şuan silahım olsa muhtemelen pusardım bi yerde.millette öyle yapıyor.ama silah bulma çabası bambaşka yani

yalnız her seferinde ölünce aynı hikayeyi baştan yaşamak bayabilir ya.sonuçta silah varsa win.eli boş gençlerin şansı olmuyor.neutral kenetlenmesi şart sdfs

bide releasede tam olarak nelerin geleceği degişeceği listesi varmı bi yerde
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilmiyorum sanirim benden geciyor artik, oyun bana fazla yorucu geldi.. airporta yakin spawn oldum, airport a git, item bak, item lootla, adam bak, safe e don 2 saat suruyor bunun 1 saati iki destinasyon arasi ultra monoton yurumece.. tamam cok eglenceli anlari var ama dedigim gibi vakti olana. ben aksam isten gelip 2 saatlik casual vaktimi 2 destinasyon arasinda amacsiz, challengesiz ve eglencesiz olarak gecirmem sahsen.. ki bunun bir da safe zone girerken pusulmusu var, 2 saat cop.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya bilmiyorum sanirim benden geciyor artik, oyun bana fazla yorucu geldi.. airporta yakin spawn oldum, airport a git, item bak, item lootla, adam bak, safe e don 2 saat suruyor bunun 1 saati iki destinasyon arasi ultra monoton yurumece.. tamam cok eglenceli anlari var ama dedigim gibi vakti olana. ben aksam isten gelip 2 saatlik casual vaktimi 2 destinasyon arasinda amacsiz, challengesiz ve eglencesiz olarak gecirmem sahsen.. ki bunun bir da safe zone girerken pusulmusu var, 2 saat cop.

%100 katılıyorum (tu)

red sen sormuştun oyun ilerde durumu nasıl olucak diye

htDevelopers-Diaries-All-about-game-systems-how-things-works-etc
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

öncelikle bir grupla oynamak lazım hem oyunun kolaylaşması bende daha çok zevk almak için.

casual olarak takılmak için bütün karakterlerini tek bir şehir etrafında toplayacaksın. o şehrin çevresinde gezineceksin sürekli safezone a gitmek fln gereksiz. arada lootu toplayınca safe'e gidip, bırakırsın bir karakterinle. ölünce yaşayan diğer karakterinle girip, yakın bir yerde olduğun için intikamını alabilirsin. ölünce revive ettiğinde öldüğün yerin yakınında canlanıosun o yüzden hep aynı bölgede gezio olacaksın haritanın alakasız yerlerinde spawn olup, koşman gerekmeyecek.

global inventory'de silahların olduğunda revive ederken bir tabanca ya da hammer alıcaksın yanına ki karşılaştığında selfdefense imkanın olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

grup dedigin gibi sureci daha eglenceli kilabilir (yururken voice chat fln) ama yine o zamani o eylemde harcayacaksin yani. o vakit yine iki destinasyon arasinda amacsizca gidecek. cok vakit aliyor yolculuk etmek safelere.. ha sehirlere `post office` tarzi bir seyler eklerle ordan itemlari global a gonderirsin o zaman tamam (ki o da cok sacma olur hehe). loot u toplama sureci problem degil, topluyorsun ama cok hizli canta doluyor... ya topladigin her seyi kaybetme riskine gireceksin surekli 20 kusur itemi, ya da her turlu safe e gideceksin bunun alternatifi yok benim gordugum kadariyla.

olmek, item falan degil sikinti her sekilde hallediyorsun fakat oyunda degismeyen bir gercekten var o da loot alinan settlement ve safe zone arasi senin her daim bir parkurun var. benim derdim bu parkur cok uzun ve cok zaman alici, sikici bir surec. pvp den loot alsanda bu boyle, sehirde gezinip item toplasanda.

usable vehiclelar olacak diye okumustum chatte. bolge kontrolu eklerler ve o bolgelerde clanlara ait `safe` ler olursa bu sorun direk ortadan kalkar, gider action yapar doner `safe` e itemi koyarsin. ordan zamani geldiginde bu itemlar araclarla global`a tasinir, player bindli olur. eve`deki gibi, nasil eve de bir istasyona koydugunda item o istasyondaysa, ve o istasyondan baska bir yere -diyelim ki global- tasimak istiyorsun, riski alip tasimacilik yapiyorsun ama her zaman yolda ganklenip lootu kaybetme olayi var. warz`de su an o `ara istasyon` eksik tam guvenligi olmayan ama item stoklayabildigin -global disinda erisim olan-
Sosyal ağlarda paylaş

yollara kendi barikatını kurmak,geçenlere pusu kurmak falan çok iyi olur

zaten hemen pati klanı kurup heryeri kontrol etmeliyiz sdfs

ayrıca itemlar dedikleri kadar rare olacaksa safe zone a taşımayı boşver abi.git gidebildiğin kadar.ztn su yiye4cek falan tüketiosun dolandıkça

silah buldunmu da aksiyon
Sosyal ağlarda paylaş

ben sahsen 2 nokta arasinda bos bos kosturmakta hicbir guzellik goremiyorum. kulfeti tabii ki de olacak ama bunu daha toplu bir hale getirebilirler her 20 itemda yapmak zorunda kalmazsin.

aynen bende onu dusundum, eger arac olacaksa yol kesme de olacak demektir. land mine`dan tut barikata kadar, intel alip yol kesme veya direk random yol kesme gercekten cok eglenceli olabilir. hep arzu ettigim bir sey su tarz oyunlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

ya iki dakkada bir safe'e gitmeye gerek yok ztn, ama üzerinde 3 tane otomatik tüfek, birkaç tabanca, yani üzerinde 5-6 tane silah ya da mermi olur o zaman o karakteri safe'e götürmek için ayırıorum kenara bi ara 15 dakkamı harciyip, safe'e götürüorum ama o safe'e götürdüğün malzemeler en az 3-4 seferlik silah ihtiyacını karşılayacak kadar oluo o yüzden problem değil.

birde safe giderken grup halinde güzel loot kaldırınca gidiosun o da ayrı bir operasyon oluo.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunda yeniyim diye boyle oluyor herhalde. en buyuk bag i kullaniyorum gezerken, pvp disinda sagdan soldan o kadar cok item aliyorum ki butun islevsiz olanlari -bazen yemek ve su da dahil- kullaniyorum ve yok ediyorum ama bandajdir, painkillerdir, 1390821 turlu ammodur, silahlardir, hammerlardir (stacklenmiyor), durbunlerdir canta direk doluyor... yerde gorunce m14 u birakip da gecemiyorum tabii bu sefer attigim baska bir seye canim sikiliyor ve safe e gitmek zorunda hissediyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...