Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

7thBreath said:

m4-semi ne köpek gibi bir assault rifle dır öyle, hem kontrolü kolay hem meseafesi iyi hem de damage çok başarılı bulursanız bırakmayın.

m107 buldum bir de .50cal sniper ama attım global inventorye tek başıma onla dolaşmak yemedi.

Abi normal m4 dene, firing mode'unu burst firea al, ana bacı gir ondan sonra. Demin 3 kişi aldım tırk tırk tırk diye herkesi kafadan. Adamlar well played demek durumunda kaldı o kadar kaliteli silah.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bahsedildiği gibi zombiler arasında pvp kapışmasından ibaretse yazık olmuş.

project zomboid gibi bir oyun olsa, zombiler arasında yaşamaya çalışsak, yoldan geçenden "git bir benzin bidonu getir, jeneratördeki bitti" diye seslensek, o birkaç kişiyle benzin bidonu getirmekle uğraşırken sen evdekilerle nöbet tutmaya çalışsan felan mesela.
l4d2'in mmorpg'si gibin.
Sosyal ağlarda paylaş

UO'nun verdiği heyecanı bana senelerdir yaşatan ilk oyun. Ama yazık olmuş diyorsan yazık olmuştur. Sonuçta gecenin bir vakti şehirde çaktırmadan gezdiğini sanan 3 kişinin arkasından sinsice yaklaşıp bi anda hepsini tarayıp öldürüp, saatlerdir topladıkları ganimetine çökmekten daha zevkli bir şey varsa o da yapay zekadan kaçıp ot bok toplamaktır.

Eminim öldürdüğümüz her 3 adamdan 2'si bilgisayarının başında korkudan yerinden zıplıyordur, biz güzel bir ambusha yattığımızda zıplıyoruz çünkü. Wireless mouseunu yanlışlıkla ilerideki kanepesinin arkasına fırlatanımız bile var. Bir oyun bu tür şeyler yaşatabiliyorsa başka bir şey yapmasına gerek yok açıkçası benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...