Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

p4 vs i3

reddiye

Öne çıkan mesajlar

Celeron mu ? Kullandigim ilk makinanin modelini bilmiyorum lan ben. Ondan sonra genel 286-386 ayarinda bir seydi. Sonra 486'lar geldi. Hepsinden sonra paraya kiydilar, sirkete bi Pentium 75 aldilar. 16 Disketle vindoz 95 kurarken "vay amk hiza bak" muhabbeti bile yaptiydik. Hey gidi.

Ha bi de Vodoo kartinin yanina bir de 3d accelerator kart taktiydik tabi bir ara.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan nostalji oldum yine...

Entegre işlemci 386'yı unutamam. 4MB simm ram vardı üstünde
Sonra Pentium 200mmx 16MB Edo
Celeron 300A Slot 64MB SD
Pentium III 600 Slot 256MB SD
AMD K7 700 Slot 256 MB SD
Pentium 4 1800 423soket 512 MB RD
AMD Athlon 5200+ 2GB DDR2
Intel Core II Quad 6600 4GB DDR2
Intel Core II Quad 9660 8GB DDR2
Intel i7 2700K 32GB DDR3

Bundan sonra ne alırım bilmiyorum... Ama en heyecan verici an 386DX'e CD-ROM bağlayıp windows 95 kurmamdı... Kağnı hızında da olsa çalıştırabilmiştim... :D
Sosyal ağlarda paylaş

İlk bilgisayarım i7 idi. Çok saçma günlerdi ya. USA falan hala yıkılmamıştı obama dönemi hatta. paralel timeline kırılmaları başlamadığından ortalama insan ömrü 80 falandı lol.

edik:anam yanlış vortex. ISAT ajanı falan vardır şimdi başımız belaya girmesin sdf.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/11/2207 03:34 tarihinde Supradyn tarafından yapılmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk disket oyunları lotuslar falandı işte(araba yarışı) sonra prehistoric den önce hatırladığım 2 oyun var
birini hatırlayana nutella: adı duke, dune gibi bişeydi ama duke nukem fln değil 2d bir oyun, bir amcamız sanırım kırmızı şapkalı,, elinde çifte pompalısı zombileri öldürerek ilerliyordu

diğeri de volfied tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...