Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaş finlandiya dan geliyor

Bu aralar telefon alacağım da iphone 5, s3 veya galaxy note2 diyorum

iphone un adı yeter diyorum ayrıca bi de değerini kaybetmiyor satarken.

Şimdi finlandiya da 699 euro 1700 küsür yapıyor + pasaport kayıt falan onları da bulmak sıkıntı olur bana

sanırım şu aiko nun 1750 olayı iyimiş
Sosyal ağlarda paylaş

faturadaki isim kiminse o alabiliyor diye biliyorum ben. geçen sene ingilteredeyken türkiyeye gelirken arkadaşıma ipad almıştım. vergisini geri almak için gittiğimde vermemişlerdi bana vizem halen devam ettiği için.

turist vizesiyle yada vizenizin bitiş tarihine denk geliyosa veriyorlar yani. Daha doğrusu oradaki memurun keyfine kalmış birşey isterse veriyor isterse vermiyor. ben 2 kere deneyip alamamıştım ama arkadaşıma hiçbirşey sormadan ödeme yapmışlar mesela.

en son tekrar ingiltereden dönerken arkadaşım çanta almıştı tax free formunu ben almışım gibi doldurup havalimanında posta kutusuna atmıştım tax free ofisi kapalı olduğu için. onun parasını yolladılar mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

faturadaki isim kiminse o alabiliyor diye biliyorum ben. geçen sene ingilteredeyken türkiyeye gelirken arkadaşıma ipad almıştım. vergisini geri almak için gittiğimde vermemişlerdi bana vizem halen devam ettiği için.

turist vizesiyle yada vizenizin bitiş tarihine denk geliyosa veriyorlar yani. Daha doğrusu oradaki memurun keyfine kalmış birşey isterse veriyor isterse vermiyor. ben 2 kere deneyip alamamıştım ama arkadaşıma hiçbirşey sormadan ödeme yapmışlar mesela.

en son tekrar ingiltereden dönerken arkadaşım çanta almıştı tax free formunu ben almışım gibi doldurup havalimanında posta kutusuna atmıştım tax free ofisi kapalı olduğu için. onu
n parasını yolladılar mesela.

Ben de alamadım mesela, oturma iznin varsa alamıyormuşsun. Turist vizen varsa alabiliyorsun anca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...