Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

çekirdek bir halta yaramıyor diye bir şey yok, güncel mimari işlemciler üzerinden karşılaştır bakalım. gidip a15 ile a9 üzerinden karşılaştırırsan tabi bir işe yaramaz

detay verebilirsen ben de sevinecegim

cok cekirdegin derdi hepsini kullanabilmek
intel i serisi islemcilerine su cekirdekleri kapa da digerleri daha hizli calissin yigen dediginde bosuna ilgi cekmedi

tek cekirdek 10 birim performans verirken digerinin iki cekirdek birlikte 5 veriyorsa konusacak bisey yok pek
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün iphone5 ve new ipad aldik.
Iphone 4s kullanicisi olarak 5 beni pek etkilemedi. Hizi fark edilir ölcüde artmis. Internete baglanma hizi da ayni sekilde. Film izlenebilir ekrani güzel yapmislar. Kulaklik basarili. Ses kalitesi gayet iyi. Tasarimi mükemmel. Hafifligi kusursuz. Pamuk gibi. Elimde telefon yokmus gibi hissediyorum sürekli. Ama kilif sart. Cizilme riski cok yüksek.
Ipad'den cok etkilenmedim. Cünkü az cok kullanmisligim vardi. Ama elinden birakasi gelmiyo insanin. Gayet basarili.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kılıf kullanma olayına sinir oluyorum ben de. Birader o alete 3000TL veriyosan, 1000TLsini en az tasarımına veriyosun. Bugüne kadar hiçbir cihazımı saçmasapan kılıflara koymadım. Çizildiğine üzüleceğim kadar pahalı cihaz satın almadım, çizildiğinde üzülmedim.
Über pahalı telefonum var diye hava atıp çizilince ağlamak tam Türk kezbanlığı, erkek bile olsa yapan.
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikada bildiğin kasa içinde taşıyanlar var, telefondan kalın kılıfa koymuş bi de kemerine takmış. Ama kılıfın elmaya denk gelen yerine delik yapmışlar, elmayı kapamıyo yani..
Çok insanda gördüm bunu, her gördüğümde de aklıma kemerdeki ericsson geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

cizilme olayina bisi demiyorum yorumum ona degil ama kilif olayini bende sevmiyorum. yani cizlmesin diye kilif aliyosun ama e zaten telefon gorunmuyo ki cizilse ne olur cizilmese ne olur.

hani arada bi takarsin, bazi durumlarda cizilme olayi olur, ne bileyim santiye de vs, diger durumlarda takmassin anlarim.

paso kilif takma olayi hic mantigima uymadi bunca sene.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Bugün iphone5 ve new ipad aldik.
Iphone 4s kullanicisi olarak 5 beni pek etkilemedi. Hizi fark edilir ölcüde artmis. Internete baglanma hizi da ayni sekilde. Film izlenebilir ekrani güzel yapmislar. Kulaklik basarili. Ses kalitesi gayet iyi. Tasarimi mükemmel. Hafifligi kusursuz. Pamuk gibi. Elimde telefon yokmus gibi hissediyorum sürekli. Ama kilif sart. Cizilme riski cok yüksek.
Ipad'den cok etkilenmedim. Cünkü az cok kullanmisligim vardi. Ama elinden birakasi gelmiyo insanin. Gayet basarili.

"iPhone'dan çok etkilenmedim, orası süper burası süper şurası süper"
"iPad'den çok etkilenmedim, elimden bırakamıyorum"

Etkilensen koynuna mı sokuyorsun nedir, anlayamadım ben seni :p
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Şu kılıf kullanma olayına sinir oluyorum ben de. Birader o alete 3000TL veriyosan, 1000TLsini en az tasarımına veriyosun. Bugüne kadar hiçbir cihazımı saçmasapan kılıflara koymadım. Çizildiğine üzüleceğim kadar pahalı cihaz satın almadım, çizildiğinde üzülmedim.
Über pahalı telefonum var diye hava atıp çizilince ağlamak tam Türk kezbanlığı, erkek bile olsa yapan.

aynen

bende 4 ve 4s var ikiside mahfolmuş durumda.

pişmanmıyım pişmanım satılmaz artık bunlar asd :)

öne ve arkaya yapıştırılan saydam filmden ötesine karşıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...