Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The New iPhone

Teodor

Öne çıkan mesajlar

forgiver said:

Arma said:

1. sayfaya uğramadım bile. direk son sayfadayım. telefona çok para vermem. çünkü hakkını verecek kadar kullanma zamanım olmuyor. akşam eve gelince bile telefonu kaldırıp atıyorum.
saygılar...

masaya koyarsın

şekilci değilim gerek yok :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

galaxy s2 ile s3 arasında ne kadar zamna farkı var mesela

ben telefon alırken en az 2 sene o modelin en üst seviyesi olsun isterim.o yuzden iphone bence iyi telefon olmasına ragmen almıyorum

2 bin tl vercem 6 ay sonra 5s cıkıcak.1 sene sonra iphone 6

elimdeki telefonu itilmiş hissediyorum sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha abi bir karşılaştırma üzerinden eleştiren kişilere alamıyorsun bari sus diyip, hater tagi verilmesi çok acayipmiş. 2-3 bin lira üzerinden varılan sonuçlara bak. alamıyorsun ne demek yahu. sanırsın insanlar emeklilik paralarını yatırıp telefon alıyor. lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi, iPad sahibi oldugum icin artiik iphone sadece telefon ve sosyal programlar icin var gibi bisey oldu. O yuzden 5 pek ilgimi çekmedi. Ekrani biraz daha yayvan olsa guzel olabilirdi.

Simdi biz upgrade adi altinda baktigimizdan bize gereksiz geliyor ama piyasada olan bir telefon icin bence hala en iyi.

Ben asil bluetooth'lu iPod Nano bekliyordum, saat olarak kullanmayi hevesledim ama bok ettiler onu, kursagimda kaldi.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Şimdi, iPad sahibi oldugum icin artiik iphone sadece telefon ve sosyal programlar icin var gibi bisey oldu. O yuzden 5 pek ilgimi çekmedi. Ekrani biraz daha yayvan olsa guzel olabilirdi.

Simdi biz upgrade adi altinda baktigimizdan bize gereksiz geliyor ama piyasada olan bir telefon icin bence hala en iyi.

Ben asil bluetooth'lu iPod Nano bekliyordum, saat olarak kullanmayi hevesledim ama bok ettiler onu, kursagimda kaldi.

sen de mi abi???

saat olarak nasıl istiyordum var ya. :(
MOTOACTV alıcaz artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...