Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coca Cola'da yüksek kanser riski!

fenn

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Meyve suyu alırken %100 meyve ibaresi olmasına dikkat edin. Yalnızca %100 olanlar zaten "meyve suyu" diye isim verebiliyor, diğerleri hep meyve nektarı, meyve aromalı içecek vs. diye geçiyor. Haliyle şeker ilavesi de oluyor onların içinde. %100 meyve sularında şeker katkısı olmaz, en fazla elma suyu üzüm suyu gibi yine meyve sularıyla tatlandırılıyorlar.

soyle sizinkilere su portakallari kabugu ile atmasinlar, portakal suyu diye sattiklari seyler icilmio abi, gavur bi yapio ama kabuksuz likir likir gidio
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

rakip sirket gidiyor bu profesorlere "aga insan yasam standartlarini ileri goturucek arastirma yapmaya ne gerek var? , alin size research grant bize cocacolanin kanser yaptigini ortaya cikarin, hipotezinize gore datayi manipule edin gerekirse" diyor olay bu kadar basit

30 escinsel buluolar, 25i kola iciyorsa datayi ole bir manipule edip kilifina uydurarak sunuyorlarki KOLA GAY YAPIYOR diye haberi basiyorlar iste

Internette Cola'nin gay yaptigi pek cok forumda tartisildi.

Fotograflar icin tiklayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Şakamısın abi sen meyvenin kendi şeker zaten taze sıkımını bile içmemek gerek. Sebze suyu sıkıp için 100000 kat yararlıdır.

Ahah e meyve de yememek lazım o zaman? Ki meyvede doğal olarak bulunan şekerin "zararı" mısırdan üretilen glikoz şuruplarına göre yok denecek kadar az. Fruktozun glikemik indeksinin 20nin altında falan olması lazım. Aşırı tüketim tabii ki zararlı ama aşırı tüketimin zararlı olmadığı bi yer yok zaten.

Biz portakal yapmıyoruz viktor bişey diyemiyorum o konuda. Ama gevurun portakal suyu brezilyadan geliyor. Belki oranın portakalına hastır olay bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oha ne ara 5 sayfa oldu bu konu ya..

buradan sesleniyorum..
dokunma kolama!
içinde böcek var dediniz sallamadık, yok içinde ağaç kökündeki farelerle birlikte işleme giriyor, fare var dediniz midemizi bulandırdınız yine içtik.
baktınız olmuyor israil ordusuna yardım ediyor dediniz, kanser ediyor dediniz.
yeter.
kolama dokunma arkadaşım dokunma.
ben gidip ayran kanser yapıyor, limonatada kurbağa suyu kullanılıyor, meyve suyunda tuvalet temizlikçisi var diyor muyum?
demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

alisinca normal kola icemiosun ama, 1 yil once basladim ben, normalde pepsi max iciodum ve her firsatta normal pepsi veya kola canim cekiodu, simdi evde 2.5 luk normal kola var, 1 aydir duruo acilmamis

normal kola icemiyorum artik, serbet direk tadi

aynen şekersiz cc/pepsiye alışınca normalini üstüne para verseler içemeyecek kıvama geliyosunuz, kola sever şişko arkadaşlar eğer şekerli versiyonları içiyorlarsa intihar etmeliler hemen kahvaltıda bile içerim ben ama kilo kaç? 65-70 aralığı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...