Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

d3 büyük patladı mı acaba

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

dogru acıdan bakıcak olursan sınırsız arama olmaması akıcılık katıyo ah ye. sadece blizzard icin degil alan satan icin de baya iyi oluyo eger karlı alısveris yapmak istiyorsa.

iyi hesaplanmayan itemlar ucuza satılıyo ya da kotu hesaplanan itemlar yuksekten konuluyo ama farkında olmadan(ya da cok abilityi arayamadıgı icin kendi kafasında o hesabı yapamadıgı icin ya da yapmamayı tercih ettigi icin) oyuncu yine de alabiliyor gibi.

ben baya ekmegini yedim az ability aramanın problem yok.
Sosyal ağlarda paylaş

parasının hakkını vermesi açısından benim için playstation'a aldığım fifa'dan bile daha verimli bir oyun oldu diablo 3.

şu hayatta harcadığım ve karşılığını bana verebilen şeyler listesine ilk üçten girmiştir kafadan.

beğenmediyseniz sevmediyseniz tabii ki kötülemekte serbestsiniz ama lamer yorumların da manası yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

H&S dünyası böyle ne yazık ki, en iyi oyun bile mükemmellikten fersah fersah uzakta, çok basitçe çözülebilecek sorunlar, ciddi itemizasyon problemleri,inanılmaz komik buglar ve denge hataları ile piyasaya çıkıyor.

Ancak işte H6S oynamak istiyorsan bunlara katlanmak zorunda kalıyor insan. Bir de tabiki 15 sene önceki insanlar değiliz, eskiden gözü kapalı 1000 saat aynı bossu farmlayan aynı adam, bugün 10 kere kestiği bosstan item düşmeyince sıkılıyor.

Hoş item düşüncede, bu sefer yapacak birşey kalmadı diye sıkılıyoruz ya neyse o başka bir tartışma konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Arka planda database açısından da önemi vardır tahminimce.

3 özellikle item aramanın getireceği yük ile, 5-6 özellikle item aramanın getireceği yük farklıdır herhalde, nedanko'ya sormak lazım.

tersi olması gerek ne kadar detaylı verirsen o kadar hızlı geliyor databasede zaman alan bulunanların return edilmesi.

ya da sallıyorum baya.
Sosyal ağlarda paylaş

Lootu düzeltsinler birazda mobların canını arttırsınlar benim için kafi dün gece 3-4 posta full act 3 yaptım level 61+ den çok level 52 attı desem yeridir.. 63 den çoğu gerizekalı embesil enik statlarla çıktı 300 dps silahlar 30 int 22 vit armorlar vs vs
ilk loota gizli nerf çaktılar bozuldu millet ağladı fixlediler ilk 3 gün düzgün düştü sonra gene gizli nerf atıp bok ettiler..
Sosyal ağlarda paylaş

hayır mesela d2 de offline oynayan atıyorum 1.3 patchi çok tırt abi o ne öyle zart diye levellanıyor diyor kurmuyor. burda öyle bir seçenek de yok.

sonra diablo 3 mmo değil. nasıl değil abi, patch yiyince oto sen de yiyiyorsun. class nerflenince hayır saçmalamayın oynamam lan ben öyle diyemiyorsun. drop editleniyor, eski droprate de oynayanlar sen biraz geç başladıysan otomatik önüne geçiyor senin. gıkın çıkamıyor.

sırf ehehe arkadaşlarla landan oyun atıcaz diye çektiğiniz eziyete bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Lootu düzeltsinler birazda mobların canını arttırsınlar benim için kafi dün gece 3-4 posta full act 3 yaptım level 61+ den çok level 52 attı desem yeridir.. 63 den çoğu gerizekalı embesil enik statlarla çıktı 300 dps silahlar 30 int 22 vit armorlar vs vs
ilk loota gizli nerf çaktılar bozuldu millet ağladı fixlediler ilk 3 gün düzgün düştü sonra gene gizli nerf atıp bok ettiler..

107tane 63lvl silah açtım one hand hepsi en iyisi 701dps çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...