Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son 8 ayda

senko

Öne çıkan mesajlar

Osuran_boğa said:

ya aslında sam bi başlık açsana vizyondaki gibi .en son ne oynadınız tarzında .oyunun resmi altına bilgi filan ekleriz ama 50 tane diablo 3 oynadım diye mesaj gelirse olmaz .bi oyun için başlık açsak 3-5 tane mesaj geliyo sonra dibe gidiyo topik

vardı zaten öyle bir başlık, devam ettirmenize mani olan bir durum yok. :)
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

neler cikti oynamaya deger

son 12 aydan veriyim

batman arkham city (arkham asylum oynadıysan gayet şahane ve çok zevkli bir oyun)
l.a. noire (detaylı ve aşırı mimikler, yarı-noir havasıyla, ilginç hikayeler sunan bir gta klonu gibi düşün)
max payne 3 (hiç tavsiye etmem, ama sırf rockstar yaptı diye oynamak istersen buyur)
mass effect 3 (bunu sevmedim, sıkıcı, ama oyun piyasasında sci-fi eksikliği yüzünden açlık yüzünden oynamıştım)
alan wake (çıkması yılan hikayesi gibi bir oyundu bu, xbox piyasasında reklam yapıp en sonunda pc'ye geldi, ilgini çekerse oyna)
trine 2 (ilk trine'ı sevdiysen bunu da oyna, grafikleri güzel atmosferi eğlenceli bir oyun)
saints row the third (benim pek hoşuma gitmedi bu, saints row 2'den sonra zayıf geldi hikayesi, ama atraksiyonundan dolayı çok seven var, belki sen de seversin)
battlefield 3 (askeri fps'ler seviyorsan zevkli, gerçi diablo 3 ve dota 2 yüzünden oynayan kalmadı patide)
bastion (çok keyif veren bir oyun olmuştu bana, sever misin bilmem ama müzikleri, senaryo anlatımı, grafikleri ve karakterleriyle çok güzel bir uyum içerisindeydi)
deus ex: human revolution (ilk deus ex'in tadını vermese de, dialog seçimleri çok iyiydi, rpg piyasasının yavaş olduğu şu dönemlerde oynanması gerekli)
syndicate (oynama, tavsiye etmem, zamanın klasiğini anlamsız bir oyuna çevirmişler)
blacklight retribution (değişik bir tarza sahip f2p fps, hareketli ve hızlı, oynanabilir)
the darkness II (ilk oyun beni derinden etkilemişti, bu oyun o kadar derin değil, ama yine de kendi çapında değişik bir hikaye sunmuş, çizgi romanına daha yakın yapmışlar)
rage (berbat, oynama)
hard reset (serious sam sevdiysen bu da ona çok benziyor, onun cyberpunk vari bir dünyada geçenini düşün, multisi yok)
warhammer 40.000: space marine (çok olumsuz yorumlar alsa da, warhammer zevkini yaşattığı için benim bu oyuna yorumum pozitif oldu)
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

bone cok sagol

skyrim
arkham city
l.a noire
max payne 3
alan wake
bf3
deus ex

bunlari bir oynayayim ilk once

mass effect ve dragon age'lerin hicbirini oynamadim simdiye kadar
1den baslayip gitmek istiyorum onlarda da
mass 1-2-3 sirasiyla oynarim sonra

çocuum sen bu kadar oyun oynayacak zaman bulduğuna göre pek çalıştırmıyorlar seni. yetkililer duysun sesim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...