Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Işık evlerindeki kahkaha tufanı

Teodor

Öne çıkan mesajlar

destur said:

ne yazılırsa yazılsın lutfen alay ve hakaret olmasın
neyse bu kadar münakaşa yeter son yazımız burda
kalın sağlıcakla
0/

Ne Victor, ne başka dalga geçen biri, sizin yüzünüzden soğudum dinden. Rahat bırakın insanları biraz. Bırak ne yapıyorsa yapsın. Neden rahatsız ediyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim burada din konusunu acip da gordugumde cevap veriyorum kimseye saygimi bozmadan peygamberimiz bile o kadar alay ve hakarete uzun sure sabretmis fiili saldiri oldugunda derslerini vermistir kuffarin.ama sunu samimiyetimle yaziyorum gercek islam ft gulen denilen sahsin savundugu muslumanlari gudulen koyuna ceviren oz vataninda pwrya edilmek istenen bir milletin bagrina saplanmis hancerdir.fikirlerimiz ceto reisle uyusmaz ama ft gulen ve tqifesine ne derse sesimi cikarmam.cunku hak ayan beyan ortada.bunu ateistide yahudiside muslumanida soylese dogruya dogru demek insan erdeminin en onemli idealidir.nasilki sadece musluman olmakla iyi adam olunmuyorsa seyh,cemaat lideri olmakda icinden ciktigi topraklara ihanet etmedigi anlamina gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
destur said:

Viktor said:

LUTFEN BU PENCEREYI PEYGAMBER EFENDIMIZE SALAVAT GETIRMEDEN KAPAMAYINIZ

asfdafdsadfs

eğleniyormusun? daha fazla ileri gitmiyorum ban yerim,yoksa 5-6 dilde iltifatlarıımı yollarım,
birisinin yolunun beğenmeyebilirsin ama bu size dil uzatmaya alay eme hakkını vermez,veriyor ise

fuzulının sözünü iade ediyorum alay edene

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır."

sakın kimsenin sevdiğine kutsalına dil uzatma baltayı taşa vurursun kendinine hakım olamayanlar

çizerler bir gün

http://forum.paticik.com/thumbnails/62f/e81/b1a/bdd/095/843/616/8d1/97d/143/94_450xNULL.gif
http://brandtstandard.files.wordpress.com/2011/09/religion-is-like-a-penis.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alıntı:
hicreti´isimli üyeden Alıntı
topu bana attınız bende abilerim başlatır diye düşünmüştüm malum hizmetimiz daha cok yeni...

buyrun efendim ..
abiler topu size atmadı. Top sizde başladı. Topu atmanız için de bir iki tebessüm ettirmeniz gerek kardeşim. Daha fazla uzatmadan bekliyoruz.

gergin anlar yaşanmış
Sosyal ağlarda paylaş

Narius said:

destur said:

çizerler bir gün

en azıdan adam islamı anlamış.

nasıl bir yaşam tarzınız var-olduğu muamma değil.burada belli zaten ,bir çok kişi mürekkep yalamış kişiler .zaten fuzuliden alıntı yaptık gideceği yere gitmiştir
kendilerinde hiç bir değerin olmaması olanlara sataşma hakkını tanıyor ise elbet birisi sözle olmaz ise
"nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kotektir"

kaşıntısını giderir.kabalığı sadece islamda arayanlar gitsin de sırplara,bulgarlara ermenilere ...ve dahi diğer milletlerin tarihlerine baksınlar sorsunlar...gidip o acılı anne babaya sorsunlar ki 1986 yılında türklerin isimleri değişince türkçenin yasaklanması vs vs vs bir gece kırcallı tarafında kırmızı berelilerin nasıl yeni sünnet olmuş çocuklarını ayaklarından çekip ikiye böldüklerini sorsunlar/bulgarıstanda/..bu katliamlar acaba o hayran oldukları kişilerin ettiklerinin kaçta kaçı ? .......

gelelim o çizerler meselesine ....
diyelim ki otobüste giderken ön taraftakı vatandaş falanca siteye girdim girişinde lutfen peygamberimize 1 kere salavat getirin diyor. yav bu müslümanlar ne komikler vs vs alaylı alaysı konusuyor ne yapacam adamı kutlayacak mıyım ona kuyruk mu sallayacaz . yurarıya kuruk salla aşşağıya diş göster zihniyeti mi yoksa ...kavga konusu kendini tutamayacak ve ikaza belkıde gerek duymadan onu darp edebilecekleri kast ettik

bakınız ki bu gun damarımıza basan vatandaştan alıntı yapıyoruz

Viktor said:

su forum mesela cogunluk orta direk ve varlikli ailelerin batili ve ozlelikle ingilizce egitim almis beyaz turk cocuklarinin olusturdugu bir forumdur, biz kalite deriz ama yalan cunki burda gorus ayriliklari bol olsada gene kendi durumumuza yakin insanlarla konusuyoruz, disardan birileri kolay giremiyor o yuzden

yine bir alıntı aynı kişiden

Viktor said:

turkiyed ekalanlari ise bir sure sorna otomatik olarak topluma tepeden bakmaya basliyorlar, ortaya kasinti tipler cikiyor ki en cok ozunde ego olan akademisyenlikte, doktorlarda veya duzgun sanatcilarda goruyoruz bu kasilmayi

turkiyenin gercekligi bu

her iki tespitine katılıyoruz!

yani ilim var burdakı bir çok kişide ama kibirlenme böbürlenme kendini bir halt sanma da var emininz ki eserisi yurt-dışında okmuş bir kaç tane diplomaları da vardır,
aman dikkat etsinler de kitap yükü merkeplere dönmesinler

sözümüz ortaya dileyen nemalanır-aynaya bakınca kendini böyle gorenlere

---------------

0/ bir kaç kişi bu hareketi sormuş

bu eve online selamlamasıdır

0 - baş
/ el

0/ kalkmış el vatandaş el kaldırıp selamlıyor

--------

baki selamlar
Sosyal ağlarda paylaş

dalga geciyoruz cunki yapmacik, dinle alakasi yok, yeri degil, sov amacli

bulent ersoyun BISIMILLAHIRRAHMEEEEENIRRAHIIIIM diye sarkiya baslamadan uzuuun uzuuun okumasi ayarinda bi yapmaciklik, BEN DIGERLERINDEN DAHA DINDARIM mesaji vermek icin konulmus oraya baska bisi degil

tabiki dalgami gecicem

en musluman benim diye show yapmakla dindar olunmuyor, kalpten inanan isine gucune bakar saga sola show yapip iman seviyesini epeen gibi ispatlamaya kasmaz, su forumda tandigim yiginla adam gibi dindarda var misal, hic bulasmiyorlar bole aptal saptal islere ve acik soylemek gerekiyorsa yapmacik muslumbordlerle dalga gecerken onlar kiriliyormu diye icimde ciz etmiyor degil

yukardaki gergenin verdigi penis ornegi ozetlemis olayi zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...