Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

maesselam said:

Banlayın bence siz ki dünyayı kurtardığını sanan sürü zihniyetliler herşeyi bildiğinizi sandığınız yerde benim bilinmezlerim başlıyor.ha bu arada 2004' den beri üyeyim zaten ,aşinayım hepinize .ne kanuni ne oncekendimim ne hiçbirisiyim .toplamda 15-20 ayrı kişinin kullandığı bir forumun konu dışısında farklı seslere tahammülünüz olmayacak tabii ki ,ama hakettiniz işte ,sonunda en büyük korkunuzun ,önündeki tek engel esed kaldı ,o da giderse sıranın kime geleceği malum,çünkü tek rehberimiz var,bir daha görüşmemek dileğiyle kirletilmiş damacanalar ....

Ha bide banlarsanız sevinirim,boşuna hakaret ettirip ağImı bozdurmayın akşam akşam

bu arkadaş defalarca banlanıp ,farklı nickle geri dönmüyor mu O zaman nedir bu gurur numaraların, atarlanmaların, uyduruk nutuklar çekmenin :)

Ulan adam gibi düşünceni yazsan, trollemesen ortalığı belki birşeyler tartışılabilir, rezil durumlara düşmezsin. Amaç sadece dikkat çekmek olunca, sürekli banlanıp, geri dönüp komik komik atarlanırsın böyle.

Bu arada, bir insan 2004 den başlayarak art arda kaç defa banlanabilir acaba merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Banlayın bence siz ki dünyayı kurtardığını sanan sürü zihniyetliler herşeyi bildiğinizi sandığınız yerde benim bilinmezlerim başlıyor.ha bu arada 2004' den beri üyeyim zaten ,aşinayım hepinize .ne kanuni ne oncekendimim ne hiçbirisiyim .toplamda 15-20 ayrı kişinin kullandığı bir forumun konu dışısında farklı seslere tahammülünüz olmayacak tabii ki ,ama hakettiniz işte ,sonunda en büyük korkunuzun ,önündeki tek engel esed kaldı ,o da giderse sıranın kime geleceği malum,çünkü tek rehberimiz var,bir daha görüşmemek dileğiyle kirletilmiş damacanalar ....

Ha bide banlarsanız sevinirim,boşuna hakaret ettirip ağImı bozdurmayın akşam akşam

Ahahahhaha
Ya 50 kere banlanıp geri geldin, şu lafına kendin bile inanmıyorsundur. Haftaya alırsın yeni hesabını en geç lol
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

.ha bu arada 2004' den beri üyeyim zaten ,aşinayım hepinize .ne kanuni ne oncekendimim ne hiçbirisiyim .toplamda 15-20 ayrı kişinin kullandığı bir forumun konu dışısında farklı seslere tahammülünüz olmayacak tabii ki

Ha o yüzden aynı kişi olduğunu tespit edip tek tek mesajları kopyaladığımızda hiç cevap vermeyip görmemezlikten geliyordun?

omurgasızlık nedir biliyor musun, insanın kendini bile kabul edemeyecek kadar ezik bir duruma düştüğü andır.
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikadan uzaklaşmak diyerek işi tek amerikayla sınırlandırmamak lazım. Ama yarın öbürgün küresel ticaret sisteminden uzaklaşırsak bizde de türk baharı kürt baharı hatta bugün aklımıza bile gelmeyecek baharlar bir anda ortaya çıkar. Bide üstüne yıkıcı etkileri olur, yünanistandan gürcistana dört bir yandan Türkiye Kurtuluş Ordusu "askerleri" akın akın ülkemize girer. Olan senin gibi benim gibi vatandaşa olur, 2 nesil sonra dünyaya entegre olarak devam eder çocuklar yaşamaya.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiki durumdan ne farkı var? iran,ırak,suriyeden sürekli terörist girişi oluyor zaten, bölge devletleri bu durumu destekliyor,silah veriyor,kamp veriyor vb. batıda yunanistan da sol terör örgütlerini barındırıyor,adamların eğitim kampları var. bölgemizdeki ülkeler fiilen bize karşı terör silahını kullanmaktayken, abd'nin ileride türkiye'ye tavır almasından mı korkmak lazım.

abd'nin birsürü günahı var da, çevremizdeki ülkeler bu kadar vahşilik içindeyken, terörü onyıllarca desteklerken, terörle mücadele için abd'den bu kadar silah,istihbarat alırken, sanki tek ve en büyük düşmanımız abd'miş gibi yorum yapmak.. garip.
Sosyal ağlarda paylaş

zerobey said:

Rusya da Esad'dan umudu kesmiş. Efsane sözü tekrarlarsak; Beyler, Şam düşüyor galiba..

http://www.hurriyet.com.tr/planet/22147929.asp[/url]

measselam farklı nickle foruma tekrar gelip, tekrar banlandığında, Esad Suriye'den gitmiş olabilir.

Bizans oyunları ve türlü katakullilerle beni banladıklarını sanıyorlar ama uğraşmak istemiyorum.kimyasal silah kullandığına dair kesin istihbarat toplandı.3-5 güne bombayı patlatırlar.asıl tehlike esedin bütün büyük türk şehirlerinde kimyasal-biyolojik yığınak yaptığı istihbaratı,doğruysa eğer durum çok vahim.bana itiraz edip insanlık örneği gösterdiğiniz eşed şu anda tarihi halep şehrine kimyasal bombalar atıyor.ama ne demiştim?

Yaşasın kafirler için cehennem...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...