Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Cipetpet said:

Hakaretlerinize cevabı mahkeme-i kübra da vereceğim.siz şimdilik ağız ishaline devam edin

Çok korktuk ya la ,yine mahkeme ile tehdit ediliyoruz hemde en büyüğü kimden öğrendin böyle süslü kübralı şeyleri abilerindenmi :D

O değilde ya o dediğin mahkeme yoksa ne olacak hadi biz yanmayı göze aldık ya sen ? onca ibadet namaz oruç filan hepsi boşa gidecek ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

böyle dediğine göre

i.) ya gerçekten iyi bir şey yaptığına inanıyor

ii.) ya bizi trollüyor

iii.) ya da kandırılıyorsa bile günah kandıranın boynuna diye içi rahat

Petrol anlaşması için soykırım yapan adamı kırmızı halı ile karşılayan RTEnin, şimdi de ortadoğuda sunni lideri (ya da halife belki?) olma hevesine maşa oluyorsunuz. Burdaki Kanadalı adam bile anlıyor bunu* siz anlamıyorsunuz. Hayır olan size olacak çünkü suriye bitecek iran başlayacak, iran bitecek rusya başlayacak, rusya bitecek israil başlayacak vs vs.

*: ben anlatmadım benle tanışmadan önceki kişisel düşüncesiydi zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

bak çipetçim canım..
devletler arası ilişkilerde duygusallığa yer yoktur.çıkarlar vardır,antlaşmalar vardır menfaatler falan..
bu seninde içinde bulunduğun şakirt tayfası tribünlere oynadığınız için gelip olayı topluma değilde böyle "filancaya tecavüz etmişler biliyomusun ühü ühü" tavırlarınız dahada irrite ediyor insanları..
tipik osmanlı sultanı kafası sizinki tee fransada ki gavur vals oyunu rahatsız eder yasaklatırsın donanma gönderirsin ama Anadolu açlıktan yoksullukdan kırılır o hesap..
birde benden alınan verginin bu ne idüğü belirsiz kamplara gitmesini,teröriste yardım edilmesini İSTEMİYORUM
ayrıca İskenderun da 4 sene kaldım.yahudisi,kürdü,türkü,arabı,süryanisi daha aklıma gelmeyen birsürü millet barış içinde yaşarken bu sığ,beceriksiz,basiretsiz gerçek anlamıyla "0" politikalarınız sayesinde güzelim yerin de içine ettiniz bravo..
Esad rullz bu arada!

Siz madem bu kadar tecavuzleri umursuyorsunuz.
Irak takileride bir sayiverin bunlari gectim.
Islamiyeti kabul etmeyen Turklere yapilan iskenceleri bir tecavuz ve katliami bir sayiverin.
Hindistanda olanlari anlatin.
Bunlarin hepsini gectim kendi ulkenizde yasadiginiz ulkede 11 yasindan baslayarak dinci ve hocaci tayfasinin optugu tazeleri bir paylasin bizlerle :)

Ama olmaz degil mi.
Padisahiniz kizar:) KEdi Canlarini optukleri Narkozlanmis Yeniceriler sizi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse bu konuda yazmamaya özen göstereceğim bundan sonra,ama fantezi dünyanızla gerçek dünya çok farklı ,tayyibin de allah bin türlü ....
Irak savaşında ki emperyalistlere de karşıyım ,suriyedeki emperyal amaçlara da karşıyım.ama illa ki yıkılacak esad zulüm ile abad olunmaz. Tayyip de yıkılacak korkmayın bu kadar,dünya sultan süleymana kalmadı lan:)
Bir de,Allahın huzurunda ki mahkemeden bahsediyorum.diğer insan yapımı kanunlara göre yargılama yapılan mahkemeleri kabul etmiyorum.
Rahat olun olm nurcular,cemaatçiler gibi kah.. Değilim.

Özüm sözüm birdir elhamdülillah
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Neyse bu konuda yazmamaya özen göstereceğim bundan sonra,ama fantezi dünyanızla gerçek dünya çok farklı ,tayyibin de allah bin türlü ....
Irak savaşında ki emperyalistlere de karşıyım ,suriyedeki emperyal amaçlara da karşıyım.ama illa ki yıkılacak esad zulüm ile abad olunmaz. Tayyip de yıkılacak korkmayın bu kadar,dünya sultan süleymana kalmadı lan:)
Bir de,Allahın huzurunda ki mahkemeden bahsediyorum.diğer insan yapımı kanunlara göre yargılama yapılan mahkemeleri kabul etmiyorum.
Rahat olun olm nurcular,cemaatçiler gibi kah.. Değilim.

Özüm sözüm birdir elhamdülillah

Düzgün bir ülke olsaydık şu laftan ötürü çok fena şeyler gelirdi başına ama ülkenin mevcut durumunda bu laf gibi 10 laf daha edersen anayasa mahkemesi başkanı bile olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...