Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Kaliko said:

Gosteri takimindan pilotu harcayacak kadar aptal degillerdir herhalde. Hala yalan bence. Su yakaladiklari ve Iran ajani olduklari gibi bir goruntu olmadigi surece kimse inanmaz.

bu olayın yalan olduğuna eminim ama hadi doğru kabul edelim. aktif savaş pilotunu yollayacak halleri de yok herhalde. Sonuçta adam gösteri filosunda diye savaş uçağı uçurmadı değil. neredeyse hepsi bombardıman uçağı, avcı uçağı uçurmuş adamlar. filo komutanları olanlar da var aralarında.
Sosyal ağlarda paylaş

e adamların ülkesine savaş uçağı yolladık istihbarat toplasın diye muhalifler için ama adamlar düşürdü. Sonra yok eğitim uçuşuydu şuydu buydu derken kapattılar konuyu. Savaş falan açmadık.

Türkiye savaş açabilecek bir ülke değil tek başına. NATO'nun patriotlarına Amerika'nın hibe edeceği gemiye muhtacız len baktığında gayet aciz bir durumdayız. 28 Şubatın generalleri birbirlerini parmakla gösterir olmuş, askeri casusluk davasının boku çıkmış, genelkurmay karargahı cemaat dahil kim bilir hangi istihbarat örgütleri tarafından dinlenir olmuş, subayları, generalleri şu davadan bu davadan ötürü hapiste. Millet rütbe almak için birbirinin kuyusunu kazıyor.

Ha haberin ben de çok fantezi olduğuna inanıyorum ama 1000 de 1 ihtimal doğru çıkarsa çok şaşırmam.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha lan bu kadar rezil muhalefet görmedim ben,4 pilot esir diye bangır bangır bağıran ulusalcı medya neyse,iktidar yandaşı medya da aynısı,kılıçdaroğluna da ayrı bir başlık açmak gerekiyor,söylediği sözün arkasında 1 kere de dursun arkadaş :S

evet 4 pilotun isimleri ve görevleri asdasdsadasd

İHH Başkanı Bülent Yıldırım, takas edilen dört kişinin ilkinin birkaç ay önce Tartus Limanı'nda tutuklanan Bayram Demir isimli bir denizci olduğunu, diğer ikisinin Suriye'de doğup büyümüş, ancak TC vatandaşlığı olan iki kardeş, sonuncusunun ise adı Emel olan, eşi Suriyeli bir Türk vatandaşı kadın olduğunu açıkladı.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/22326042.asp

olm bide adam kendi vatandaşlarını rehin almış,iranlılar karşılığında bırakıyor,bu neyin kafası lan ahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
e tabi desteklerini çektiler artık özgür suriyeli teröristlerden batı. Baktılar alayı çapulcu, katil. El-kaide ipleri eline almış. Esad başlarını ezince dur abi bi saniye dediler. Şu an Suriye sınırında yaşayanlar akşamları evlerinden çıkamıyor, silah ve top seslerinden ötürü. Vİzyonu geniş dışişleri bakanımız sağolsun savaşı kapımıza kadar getirip cephe açmaya yardımcı olduğundan kendi vatandaşlarını hedef haline getirdi. Başka bir ülke bunu çok kolay öngörebilecek ve başından engel olabilecekken kendini devler liginde zanneden Türkiye bataklığa boynuna kadar girdi be. Davutoğlu çok yaşa!
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

bu doğruysa esad bi zafer daha kazanmıştır demektir..
http://haber.gazetevatan.com/savasi-bitirecek-aciklama/510365/1/SurManset

tabi arkasından bi hinlik çıkmazsa adam istanbula gelse direk tutuklarlar haha yada suikasta uğrar..

lol yetemediler.

esad da bunu bizim burnumuzdan fitil fitil getirecek, ondan bu 2. kürt açılımı patladı zaten. Önlem :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim çevremde ne kadar müslüman varsa (yurt dışındayım ve arap müslüman değiller) hepsi arap baharı denen şeyin, suriyede olanların büyük ölçüde gaza getirmece olduğunu düşünüyor. arap olmayıp da arap baharına bu kadar inanan müslüman ülke bi biz varız sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...