Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

pekaziz said:

Silahtan kastın, jet, helikopter, hidrojen bombası sanırım değil mi? Çünkü çok değil daha bir kaç gün önce muhteşem Türkiye Cumhuriyeti bir düzine tank verdi teröristlere.

Ha bu arada bu akşama kadar 2000'den fazla it sürüsü gebertilmiş olacak Daraya'da.

abi hahaha terörist ne yapsın tankı? yedek parçasını, mazotunu bilmem neyini nasıl yetiştirecekler? 1 tane tankın aktif halde kalması için kaç kişi lazım? tank dediğin şey açık arazide gider, yolda gider esad'ın uçakları, helikopterleri vurmaz mı onları? terörist dediğin adam vurur kaçar, akşam eve gidince tankı falan nereye saklıyorlar?

türkiye'nin öylece 10 tane tankı alıp birilerine vermesini geçtim zaten, sonuçta north korea, best korea.
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

gizli şakirt daha kötü, ne olduğu anlaşılmıyor

olm ben neysem oyum.temiz,pislik bulasmamis bir vakifda gonullu calisiyorum ayni zamanda,tv de afrikada bir cocuk gorsem burnu sumuklu aglarim lan,ayni zamanda muslumanim kardesim dinin bir kismini alip ,bir kismini birakmiyorum.hepsini katiksiz tasavvuf ve tarikatsirki katilmamis halde yasamaya calisiyorum.kimsenin mezhebi ,dini gorusu beni ilgilendirmiyor.ama hakaret edilmedigi muddetce,musluman denilen adamdan ummet bilincini cikarirsan,cubbeli gibi kari-kiza dalar,ya da feto gibi gizli ajandasi olur.benim yok kardesim elhamdulillah
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Feamer said:

olm ben neysem oyum.temiz,pislik bulasmamis bir vakifda gonullu calisiyorum ayni zamanda,tv de afrikada bir cocuk gorsem burnu sumuklu aglarim lan,ayni zamanda muslumanim kardesim dinin bir kismini alip ,bir kismini birakmiyorum.hepsini katiksiz tasavvuf ve tarikatsirki katilmamis halde yasamaya calisiyorum.kimsenin mezhebi ,dini gorusu beni ilgilendirmiyor.ama hakaret edilmedigi muddetce,musluman denilen adamdan ummet bilincini cikarirsan,cubbeli gibi kari-kiza dalar,ya da feto gibi gizli ajandasi olur.benim yok kardesim elhamdulillah
ilk cumleden midem bulanmaya basladi ortalara gelirken kusmaya basladim
Sosyal ağlarda paylaş

selefi eleman. ehli sünnetin en radikal hali. tasavvufa bile nerdeyse küfür diye bakan tipler bunlar.

şu şeyhin isminden biraz araştırdım, islam dünyası diye bir dergileri var. çıkartanlar da selefi işte.

said:
adsız dedi ki...
Bu dergiyi çıkaran ve sorumlu yazı işleri müdürü olarak görülen şahıs tasavvufcudur. Tasavvvufçı furkan dergisinin kadrosundandır. Bunlar mahmud efendi cemaatindendirler. İtikad olarak dengesizdirler

adsız dedi ki...
DERGİYİ ÇIKARAN KARDEŞİMİZİN AKİDESİNDE BİR ANORMALLİK YOK. BEN ONU TANIYAN BİR SELEFİYİM. SELAMETLE.

hakkal-cihad dedi ki...
Allah senden ve tüm selefi olan müslüman kardeşlerimizden razı olsun rabbim sayılarımız arttırsın inşallah

bu mali'de türbeleri yıkanlar, buda heykelini parçalayanlar bunlar işte.

islam fuck yeah tam olarak. jpg koyabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

imkan-der ardeth,ayrica ne kadar kininiz var abi,derdiniz kiminle onuda anlamiyorum :s

ahahah imkan-der demek soyle bir baktim sitelerine kafkasya cihadi, ''cecen sehitler'' falan. sonra bir de saf saf fetullah gulen gibi gizli ajandam yok diyorsun. yahu fetullah dedigin adamin asyada yaptigi seyler, kafkasya cihadi, cecen 'savascilar' hepsi rusyanin o bolgedeki etkisini islam yoluyla azaltmak icin amerikanin baslattigi ivir zivirlar. amma meraklisiniz amerikanin yarattigi teroristleri beslemeye ya. bir de cok iyi bir insanim diye vicdan masturbasyonu yapiyorsunuz. iyi insan dedigin islam adina jihad mi yapar? iyi insan dedigin 'once muslumanlara yardim edeyim' diye bir secim mi yapar? bunlar pislikce davranislar, cehennemde gorusuruz. saygilar.
Sosyal ağlarda paylaş

zindik kaniyla karisik petrol koktu mis gibi her yer adeta haci yagi gibi

http://www.reporter.am/images/StandardImage/Erdogan-Al-Bashir.jpg

http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/SectionsThumbnails-TSM-Colorbox/_Cover/111007-esed-erdogan.hlarge.jpg

http://www.halkinhabercisi.com/images/news/editor/esad-erdogan-2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ne selefisi?selefi degilim.selefi salihin yolunu takip eden bir muslumanim.tarikat mezhep taaassubum yok.gercek islam da bu ayrica,bosuna kilif takmayin,kizilhac calisaniyim desem bu kadar tepki gormem .birde ikide bi tayyibi gozume sokmayin,siz ne kadar seviyorsaniz bende o kadar seviyorum.imkan-der hakkinda da yanlis dusunuyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Dinini, ulkesine para icin serefsizlere satan kinimiz. Ister musluman ol, ister ateist. Sen de onlardan birisin. Suriye'nin mahvolmasina, insanlarin olmesine buradan keyifle bakiyorsun cunku aga babalarin oyle istiyor. Koyun gibi meeliyorsun sen de.

birak bu isleri ,rahatim bozulmasin diye komsunda akan kana kulak tikayan ben degilim.sukur her turlu yardimimi yapiyorum.asil serefsiz bir koltuk ugruna,babasindan devraldigi kanli mirasi birakmak istemeyenlerde...uykudaki halka gece gorus sistemli ucaklarla varil bombasi birakarak mahalleleri yok. edenlerde...ve buna bu ulkede canak tutup mezhepcilik ugruna kan akitanlarda,son kalenizde dusuyor kusura bakmayin...ellerinde tufekle tabancayla bir halk kiyam ediyor.bir tane amerikan yapimi silah ,roketatar v.s gordunuzmu? hepsi ele gecirdikleri silahlarla farz olani yerine getiriyorlar.bazilarida sirasini bekliyor sadece!
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

ne selefisi?selefi degilim.selefi salihin yolunu takip eden bir muslumanim.tarikat mezhep taaassubum yok.gercek islam da bu ayrica,bosuna kilif takmayin,kizilhac calisaniyim desem bu kadar tepki gormem .birde ikide bi tayyibi gozume sokmayin,siz ne kadar seviyorsaniz bende o kadar seviyorum.imkan-der hakkinda da yanlis dusunuyorsunuz.

benden gorursun dinini yaymaya calisan insanlardan tiksiniyorum. bencilligin, ben merkezciligin, egonun, kendini begenmisligin hat safasi. boyle kafa yapisindaki bir insanin evrensel ahlak ve dogruluk gibi seyleri anlamasina eeen ufak bir ihtimal vermiyorum.

yanlis anlama olmasin dini inanclari olan insanlardan tiksinmiyorum, yakin dostlarim var daha once dedigim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Feamer said:

olm ben neysem oyum.temiz,pislik bulasmamis bir vakifda gonullu calisiyorum ayni zamanda,tv de afrikada bir cocuk gorsem burnu sumuklu aglarim lan

http://www.haberola.com/upload/haber/1331202107_VlvN.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

rahatim bozulmasin diye komsunda akan kana kulak tikayan ben degilim.

yok sen komsu ulkemin yonetimi sunni olsun, turkiyenin islam liderligini kabul etsin diye onlarin kestikleri kafaya kulak tikayansin. bu forumda senin tartistigin insanlar, en azindan ben esadi savunmuyorum bunu sen kafanda kurguluyorsun. biz senin gibi olaya tek tarafli bakmiyoruz. Tek tarafli bakiyor olsak fsa sokakta insanlarin kafasini kesiyor diye gidip esada yardim etmeye calisirdik sizin yaptiginiz gibi.

Ama akan kana kulak tikamamak insanlarin sivillerin kafasini kesmesine, sokak ortasinda infaz etmesine evet demek anlasilan senin kafa yapinda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...