Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

maesselam said:

evrensel ahlak kaptalist sistemin icat ettigi koca bir yalan.filistini bombalarken israil ,neden eu'dan bir ses cikmadi biliyormusun?

cunku batmakta olan ispanya ,israilden 4 milyar dolarlik hizli tren ihalesi aldigi icin bilfiil ispanya baski uyguladi.hangi evrensel ahlak?

ahah demistim ben boyle bir insanin evrensel ahlak kelimesi hakkinda en ufak bir fikri olamaz diye. bana ne amerikanin eunun uydurdugu size demokrasi size ozgurluk getircez yalanlarindan.

benim evrensel ahlak dedigim sey milattan once 2000 yilindan beri buyuk dusunurlerin filozoflarin vs anlamaya calistigi bir konsept, insan oglunun bunca degisken yapisinda ortak bir ''pattern'' yakalama gayesi. sen hala abilerinden dinledigin otomatan sozlerle bu konuda fikir uretmeye calisiyorsun.

dip not olarak su an tam olarak zaten kapitalist sistem dedigin seyin yarattigi yalan dolan icersinde debeleniyorsun. kafkas cihadi olsun, cecen ''ozgurluk savascilari'' olsun hepsi efendiniz amerikanin icadi seyler ve de fetullah gulen hareketi de bunun bir parcasi hani su senin sevmedigin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

maesselam said:

evrensel ahlak kaptalist sistemin icat ettigi koca bir yalan.filistini bombalarken israil ,neden eu'dan bir ses cikmadi biliyormusun?

cunku batmakta olan ispanya ,israilden 4 milyar dolarlik hizli tren ihalesi aldigi icin bilfiil ispanya baski uyguladi.hangi evrensel ahlak?

ahah demistim ben boyle bir insanin evrensel ahlak kelimesi hakkinda en ufak bir fikri olamaz diye. bana ne amerikanin eunun uydurdugu size demokrasi size ozgurluk getircez yalanlarindan.

benim evrensel ahlak dedigim sey milattan once 2000 yilindan beri buyuk dusunurlerin filozoflarin vs anlamaya calistigi bir konsept, insan oglunun bunca degisken yapisinda ortak bir ''pattern'' yakalama gayesi. sen hala abilerinden dinledigin otomatan sozlerle bu konuda fikir uretmeye calisiyorsun.

dip not olarak su an tam olarak zaten kapitalist sistem dedigin seyin yarattigi yalan dolan icersinde debeleniyorsun. kafkas cihadi olsun, cecen ''ozgurluk savascilari'' olsun hepsi efendiniz amerikanin icadi seyler ve de fetullah gulen hareketi de bunun bir parcasi hani su senin sevmedigin.

rusya da ayni pisligin laciverdi,hala anlamadiniz degilmi?

seyh samil zamaninda amerika neredeydi?
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

buna bu ulkede canak tutup mezhepcilik ugruna kan akitanlarda,son kalenizde dusuyor kusura bakmayin...ellerinde tufekle tabancayla bir halk kiyam ediyor.bir tane amerikan yapimi silah ,roketatar v.s gordunuzmu? hepsi ele gecirdikleri silahlarla farz olani yerine getiriyorlar.bazilarida sirasini bekliyor sadece!

burdaki karşı görüşleri mezhepcilikle suçlayıp (ki burda kimsenin şii olduğu için fitneci suriye teröristlerine karşı olduğunu da sanmıyorum), son cümlede de türkiye'deki şiileri tehdit etmiş ahaha

adam ağır yezid. tarih böylelerini en son emevi döneminde görmüştü.
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

pekaziz said:

Silahtan kastın, jet, helikopter, hidrojen bombası sanırım değil mi? Çünkü çok değil daha bir kaç gün önce muhteşem Türkiye Cumhuriyeti bir düzine tank verdi teröristlere.

Ha bu arada bu akşama kadar 2000'den fazla it sürüsü gebertilmiş olacak Daraya'da.

bu ulkeyi begenmiyirsan gir esedin askeri ol bu bir
ikincisi kaynak neresi cumburiyet gazetesimi?

birde deraya da degil sam da olan iki ust duzey subauin konusmasini dinledim dun gece bitti esedpekaziz ,tc yi de oyuna getiremedi.pkk yi sinir boylarinda kullanirim planlari da tutmadi .mobilden cevap vermeye calisacagim bu hafta ,kilis-istanbul arasinda git gel yapacagim galiba imkan-der icin gonullu olarak

esed lol
http://img94.imageshack.us/img94/5697/hahhahh.png
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

rusya da ayni pisligin laciverdi,hala anlamadiniz degilmi?

seyh samil zamaninda amerika neredeydi?

ee ben sana git rusyaya mi yardim et diyorum? rusyada ayni bokun laciverti diye agiziniza sakiz ettiginiz ''pis kapitalistlerin'' emellerini yerine getirmesine destek oluyorsunuz sonra gunun sonunda evinize gidip oh bugun cok iyi birsey yaptim diye kendinizi kandiriyorsunuz. komik olan bu
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

Ardeth said:

dini inanclari olan insanlardan tiksinmiyorum, yakin dostlarim var daha once dedigim gibi.

benden niye tiksiniyorsun? hani çok seviyordun beni?

forumda senin oyle bir davranisi gormedim cok da tanimiyorum. bir insan sirf dindar diye onu misyoner bellemem ben kafamda ama misyonerlik gibi sapikca fantazilerin varsa benden uzak fetullah hocaya yakin ol
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

pekaziz said:

Silahtan kastın, jet, helikopter, hidrojen bombası sanırım değil mi? Çünkü çok değil daha bir kaç gün önce muhteşem Türkiye Cumhuriyeti bir düzine tank verdi teröristlere.

Ha bu arada bu akşama kadar 2000'den fazla it sürüsü gebertilmiş olacak Daraya'da.

abi hahaha terörist ne yapsın tankı? yedek parçasını, mazotunu bilmem neyini nasıl yetiştirecekler? 1 tane tankın aktif halde kalması için kaç kişi lazım? tank dediğin şey açık arazide gider, yolda gider esad'ın uçakları, helikopterleri vurmaz mı onları? terörist dediğin adam vurur kaçar, akşam eve gidince tankı falan nereye saklıyorlar?

türkiye'nin öylece 10 tane tankı alıp birilerine vermesini geçtim zaten, sonuçta north korea, best korea.

Gözünü seveyim muhalif olacağım, pekaziz'ê mutlaka bok atmam lazım diye her konuda biliyorum havalarına girme. Ele geçirdikleri helikopterleri kullanabilmek için Almanya pilot gönderiyor, sen tankı kim sürecek diyorsun.

Öteki arkadaşa da üşendim cevap yazmaya. Önümüzdeki iki gün Halep haberlerini iyi takip etsin. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...