Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

aldım önsiparişle d&r'dan.
aquila said:

sana sadece fener acik olucak, sike yapip sampiyon olursun.
tek fener varsa niye şike yapayım lan ?!?!?!?! basarım continue'ye oh şampiyon.
tunch said:

şaka gibi abi hala şu oyuna para vermeyi düşünüyosunuz. oynamayı düşünmenize değinmiyorum bile , üstüne bi de para vermek -.-

data patch ile 2012 oynasanız ne kadar fark edicek acaba bi onu düşünün bence para vermeden önce
çok az farkedecek, ama nüanslar oyunu oynanabilir kılıyor. kaldı ki ben bu oyunu en az 50-100 saat oynuyorum senede. e 70 tl verdiğimde çok gelmiyor o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DarKRideR said:

2 kasım resmi çıkış tarihi,

eğer ön şipariş ile aldıysanız 2 hafta önceden oynama şansına sahip olacaksınız :)

Bu erken cıkışları bir türlü anlıyamıyorum.

Ben şimdi alırsam,17 gün sonra başlıycam oynamaya. Peki 25 ekim'de alan insan,oynuyamıycakmı.2 kasımımı bekliycek.

Benimde şikayetim şuydu back forward tuşu. Bir oyuncuya bakarken statlarına bakarsın oynadıgı kulüpler neler ona bakarsın. Eskiden back dedinmi oyuncudan cıkardı komple Son fm'de tek tek sayfaymış gibi algılıyor bu baktıklarına bas babam bas...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şimdi bu oyunu ben steam'den almak istiyorum.

http://www.playstore.com/#!/oyun/football-manager-2013

buradan alsam steam'de aktif olurmu ? şuanki döviz kuruyla steam 82 ttnet 72 satıyor.

Not koymuşlar ama güvenemedim başka bir açıklama yok

said:
NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. Internet bağlantısı gerektirir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...